İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben 2 paket reçel kazandım ibrahim sayesinde:D
zaten hayatımda kazandığım tek hediye oydu sanırım. hiç şansım yokturbu tür şeylerde. ibo reçelleri de yedim kulaklarını çınlatıp

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
ben 2 paket reçel kazandım ibrahim sayesinde
zaten hayatımda kazandığım tek hediye oydu sanırım. hiç şansım yokturbu tür şeylerde. ibo reçelleri de yedim kulaklarını çınlatıp
şu sevgililer günü hediyesi bende sadece onu kazanabildim bugüne kadar güzel de yemiştim gül reçelini yiyememiştim ama sadece vişne :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
telefonunuzun mesaj kısmına C yazın 5010 a gönderin motogp ye gitme şansını elde edin...

ücretsizdir...

nedium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahimkoknar' Alıntı:
telefonunuzun mesaj kısmına C yazın 5010 a gönderin motogp ye gitme şansını elde edin...

ücretsizdir...

süre dolmuştur die cevap geldi, bunu kaçırdık sanırım...

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
MİGROS VE PEPSİ İŞBİRLİĞİYLE

my.php

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
Derbinin topu şimdi sizin olabilir?
Dünyanın en büyük derbilerinden birisi olarak gösterilen Fenerbahçe – Galatasaray derbisini Fenerbahçe 4-0 kazandı. Peki derbi bitti belki ama siz, Turkcell Süper Ligi’nin şampiyonluk yarışını etkileyen bu büyük derbinin gerçek topuna sahip olmak istemez misiniz?

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan bu büyük derbinin atmosferini tekrar tekrar yaşamak, hissetmek elinizde.

Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin, belki de şampiyonu şimdiden belirlemiş olan derbinin, maddi ve manevi olarak paha biçilemez topuna sahip olmak için, TOP yazıp 3577’ye mesaj atmanız yeterli olacak.

28 Nisan Cuma günü saat 24:00'e kadar TOP yazıp 3577’ye en çok mesaj gönderen 2 kişi bu muhteşem derbi’nin “gerçek topuna” sahip olacak.

* Bu bir Turkcell Hizmetidir, Faturalı hatlarda 4 SMS Hazırkart ve Muhabbet Hatlarında 8 Kontör olarak ücretlendirilir.”

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
MaviJeans Kupa bu yıl şampiyon kim olur?

15 Mayıs 2006, saat 17:00'ye kadar Mavikupa İstanbul'da bu yıl hangi üniversitenin şampiyon olacağını bilen ilk 5., 10., 15., ... 100. kişiye:
- 10 kişi jeans pantolon
- 20 kişi Mavikupa sporcu çantası
- 20 kişi İstanbul tişörtü
- 5 kişiye mavi müzik konser bileti
Yarışmaya katılın, hediyeleri kazanın...

http://www.mavijeans.com/mavikupa_ist06_yarisma.asp

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mavikupa Fatih Üniversitesi'nin :) (Yani geçen sene Fatih kazanmıştı.Bu sene de alırlar sanırım)

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben fatıh yazdım bahcesehır olsaydı onu yazardım ama belkı bı kol saatı cıkar bizedde dur bakalım :D

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
http://www.profilo.com.tr/

Katılım Koşulları
1 - “P.MAN” isimli ödüllü küçük ev aletleri kampanyası, aşağıdaki maddeleri kapsar ve kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu şartları anlamış ve kabul etmiş sayılır.

2 - “P.MAN” isimli ödüllü kampanya 01.05.2006 günü saat 10.00’ da başlar ve 16.05.2006 günü saat 17.00’da sona erer.

3 - Kampanya süresince www.profilo.com.tr isimli internet adresine girerek P.MAN oyununu tamamlayan, istenen kişisel bilgileri doldurarak üye olan veya üyeliğini güncelleyen kişiler çekiliş için tek bir katılım hakkı kazanacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirip ayrıca kampanyayı (2) iki arkadaşına öneren üye her seferinde bir çekiliş hakkı daha kazanacaktır. Kampanyanın önerildiği kişilerin üye olması veya üyeliklerini güncellemesi zorunlu değildir.

4 - P.MAN oyununda ziyaretçiler, iki boyutlu bir labirent alanda oyun karakterini kontrol ederler. Bilgisayar klavyesinin ok tuşlarıyla yönlendirilebilen oyun karakteri, geçtiği yerlerdeki noktacıkları yer. Oyun alanında renkli yaratıklara değmek oyunu sonlandırır. Oyun alanındaki küçük özel işlevli yemler, geçici bir süreliğine yaratıkları etkisiz hale getirir ve bu zaman zarfında ziyaretçiler oyun karakteriyle bu yaratıkları yiyebilirler. Oyun alanında ne kadar vakit geçirilirse geçirilsin, bir sonraki kademeye geçebilmek için oyun alanında P harfiyle işaretlenen özel Profilo yemini almak mecburidir. P yemini oyunun herhangi bir anında alan ziyaretçiler, sürpriz kademe finalini izlerler ve bir sonraki kademeye geçerler. Diğer kademelerde de aynı koşul ve şartlar geçerlidir. Dördüncü kademeyi de aynı sürecin sonunda tamamlayan katılımcılar kampanya kapsamında ödül kazanma şansı elde etmek üzere üyelik aşamasına yönlendirilirler.

5 - Katılımcılar, üyelik formlarındaki bilgileri tam ve doğru olarak doldurmak zorundadırlar. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip yarışmacılar, armağan kazansalar dahi bu haklarını kaybederler.

6 - Gizlilik ilkesi çerçevesinde, katılımcıların kişisel bilgileri, sahiplerinin izni olmaksızın yarışmayla ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.

7 - Üye olanlar arasında yapılacak çekiliş sonucunda 10 talihliye birer adet VS7PT02 Elektrikli Süpürge, 10 talihliye birer adet UTU 7650 Ütü, 10 talihliye birer adet CM 4000 Çay Makinesi, 10 talihliye birer adet SK 7000 Saç Kurutma Makinesi verilecektir.

8 - Çekiliş sonucunda bir hediye kazanan talihli aynı zamanda ikinci bir hediye daha kazanamaz.

9 - Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

10 - ”Profilo Online P.Man Küçük Ev Aletleri kampanyası” isimli ödüllü kampanyasından ödül kazanacak talihliler, 17.05.2006 saat 14.00’da BSH Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş.’nin Çakmak Mah. Balkan Cad. No. 51 Ümraniye / İstanbul adresindeki binasında noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucu belirlenecektir.

11 - Kazananlar ve yedek talihliler, 19.05.2006 günü saat 15.00’da www.profilo.com.tr isimli internet sitesinde duyurulacaktır.

12 - Kazananlar aynı zamanda 21.05.2006 tarihili TERCÜMAN gazetesinde de duyurulacaktır.

13 - Çekiliş sonuçları, kampanyanın yürütüldüğü yerde ilan edilecektir ve ayrıca asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

14 - Talihliler, sonucu tebellüğ etmedikleri ya da geç ettikleri gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemezler.

15 - 05.06.2006 tarihine kadar başvurmayan asil talihliler ile 20.06.2006 tarihine kadar başvurmayan yedek talihlilerin ikramiyeleri verilmez ve herhangi bir hak iddia edemezler.

16 - KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir.

17 - BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

18 - Bu kampanyaya BSH Ev Aletleri San. ve Tic. AŞ, AD İnteraktif Elektronik Reklam ve Haberleşme Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti çalışanları katılamazlar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben ilkinde sorun yaşadım.
Ama şansımı katladım. :d
Çok zevkliydi be. :)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla çok zevkli :) hatta kazanamayan olursa yerlerine oynarım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi