İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mavijeans, MaviKupa kampanyasından Mavikupa Sporcu Çantası kazanmışım.Teşekkürler ibrahimkoknar :)
Ne zaman geönderecekler acaba?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Duman' Alıntı:
Mavijeans, MaviKupa kampanyasından Mavikupa Sporcu Çantası kazanmışım.Teşekkürler ibrahimkoknar
Ne zaman geönderecekler acaba?

E-mail gönderdim, cevap bekliyorum.Belki göndermişlerdir.Fakat adres olarak okulu mu yazdım, evi mi yazdım hatırlamıyorum.Kargo bölümüne bi sormak lazım :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SLim_BoY Sanada Tşk ederim Orda Tıyoyu senden kaptım fatih unv gecen sene sampiyon olmus yazmıstın bende ole salladım:)

işte bende hatırlamıyorum orda ne adres yazdım emailmı yazdım hıc bısey hatırlamıyorum nasıl olacak bu iş cevap gelırse bılgılendırırsen sevınırım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Mavikupa Sporcu Çantası Bende kazanmışım.
İbrahimköknar ve slim_boy çok teşekkürler.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rica ederim arkadaşlar..
Sanırım sadece biz katılmışız :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Rica ederim ..
Sanırım sadece biz katılmışız :p
Bende katılım fatih kolejini işaretlemiştim ama hangi mail adresini yazdığımı hatırlamıyorum. Bu bilgiler mail e geldi dimi sizin ?

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende iki tane kazanmışım kardeşiminde ismini yazmıştım :)

Yanlız hiç kimse ulaşmadı bize.ne yapıcaz şimdi.
bekleyelim gönderirler heralde

teşekkürler ibrahim köknar...

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aboww Bende Kazanmışım :) teşekkürler.
Mavikupa Sporcu Çantası

Suzan Özalp
Okan Can
Yasin Emre Afacan
İbrahim Kıroğlu
Serkan Doğruel
Murat Kurul
Berkay Sezginer
Eray Sezginer
Furkan Çakır
Ahmet Okuyucu
Salih Demirtaş
Melih Solta
Can Parlak
İskender Raka
Gökhan Karasakal
Onur Çakır
Şeffika Tümer
İsmail Akbulut
Orhan Sözer
Serdar Agca

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haydaaaaaa Sinema Bileti de Kazanmışım mail gelmiş :)

Sayın Onur Çakır,

AFM Ajanda Yarışmasını Kazandınız!

AFM Ajandayı takip ederek sorulan soruya doğru cevap verdiniz ve AFM Sinemaları'ndan 2 kişilik davetiye kazandınız!

11 Haziran 2006 tarihine kadar geçerli olan 2 kişilik giriş hakkınızı "???" sinemamızda kullanabilmeniz için, resimli kimliğiniz ile sinemamıza gelmeniz yeterlidir.

Unutmayın, AFM Ajandayı Takip Eden Kazanıyor!

Keyifli seyirler...

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sporcu çantasını arattım biraz bulamadım nasıl birşey olduğunu resmini falan.
Bulan varsa linki verebilir mi.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DeviLLe' Alıntı:
Aboww Bende Kazanmışım teşekkürler.
Mavikupa Sporcu Çantası

Suzan Özalp
Okan Can
Yasin Emre Afacan
İbrahim Kıroğlu
Serkan Doğruel
Murat Kurul
Berkay Sezginer
Eray Sezginer
Furkan Çakır
Ahmet Okuyucu
Salih Demirtaş
Melih Solta
Can Parlak
İskender Raka
Gökhan Karasakal
Onur Çakır
Şeffika Tümer
İsmail Akbulut
Orhan Sözer
Serdar Agca

Aboww Bende kazanmışım :) teşekkürler..

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bize çıktıda daha gelmedi desene Canparlak sen şanslıymıssın:)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Da vinci şifresini pariste çözmek isteyenler

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=tr&lc=tr&ver=4000&ver=4000&template=pm1_1&zone=pm&mcid=39

Oyunun amacı olabildiğince kısa sürede bölümleri tamamlamak.
Toplam 7 bölüm var fakat her seferinde bir tane bölümü atlıyor. Aşağıda belirttiğim şekilde ve hızlı bir şekilde çözünce ilk 6 bölümü oynuyorsunuz. 7. bölümü pas geçiyor. Açıkcası bir türlü 7. bölümü ikinci defa oynayamadığım için onun açıklaması ya da çözümü yok. Ama şimdi size aşağıda diğer tüm bölümlerin kendimce açıklamasını ya da çözümünü sunuyorum. Bunları bir çırpıda okumak yerine oyuna başlayıp, o bölüme geldiğinizde gerekli bölümü okumanız yararınıza olacaktır.

1. Oyun : Taş Döşeme

Resimde hangi taşı hangi kısıma yerleştirdiğiniz yazıyor.
Ben taşlara 1'den 8'e kadar rakam verdim. Size de el maharetiyle bunları alttaki resimdeki sıralama ile yerleştirmek kalıyor.

1. Oyunun Resimi

2. Oyun : Başyapıtlardaki İşaretler

Amacınız tabloların arasındaki anahtarları bulmak. Ben size hangisinin nerede olduğunu söyleyeceğim.
Başladığınız noktadan sağa doğru ilerleyin.
İlk resimde yok
2. resimde sol üstte.
3. resimde sağ altta, çerçevenin üzerinde.
4. resimde sol üstte.
5. resimde (monaliza), resmin sağ üst köşesine tıklayın. Orada resimin ucunun kıvrıldığını göreceksiniz. Onu kıvrılan köşeyi mouse ile tutup aşağıya çekin, resimi yerinden sökmüş olacaksınız ve anahtarı göreceksiniz.
6. resimde sağ üstte.
7. resimde çerçevenin sağ alt köşesine tıklayın, tablo çerçevesi ile sola kayacak, tablonun arkasında bulacaksınız.
8. resimde tam üstte (çerçevenin de üzerinde)
tablolar bitti, 8. resmin hemen sağına aşağıya(yere) bakın. 9. anahtarı yerde (en sağda) bulacaksınız.

3. Oyun : Anahtarlar
Amacınız anahtarlar arasından 2 taneyi seçmek.
Cevap V ve X harfi yer alan anahtarlar.
V harfli olan üstten 3. , X harfli olan ise alttan 2. anahtar. Onları yerleştirin ve yerleştikleri yerdeki sağ tarafta yer alan butona basın.

4. Oyun : Hesap Numarası =>
Amacınız 4 haneli şifreyi bulmak.
Denemelerini şu şekilde yapın. 0000 girin. Eğer ? ya da + işareti görmezseniz 0 rakamı 4 haneli şifrede yer almıyor demektir. (0000 örnek verilmiştir, 9999 gibi birşey de deneyebilirsiniz)

Hemen şöyle bir deneme yapın 1000 .Eğer ? işareti alırsanız sayı doğru, yeri yanlış anlamına geliyor bu yüzden 0100,0010,0001 değerlerini deneyin (1 rakamını diğer yerlerde deniyoruz; çünkü 0 rakamı daha önceki denememizde hiç olmamıştı). + işareti ise sayı ve yerinin doğru olduğu anlamına geliyor bunu aldığınız zaman işte 1 rakamı o kısımda yer alıyor demektir. Benzer şekilde diğer rakamları da deneyerek kısa sürede bulabilirsiniz. Hızlı deneme yapabilmeniz için, şifreyi girdikten sonra klavyenizdeki boşluk(space) tuşuna basarak orada yazan yazıları hızlıca geçebilirsiniz. Eğer birazda şansınız varsa 10-20 denemede bulabilirsiniz bu şekilde. Benim 10. denememde bulduğum oldu. Siz daha kısasını yapabilirsiniz.

Ya da

0000,1111,2222,3333,4444... şeklinde 10 rakamıda tek tek girin (10 deneme) hangilerinde + işareti varsa o rakamdan bir adet var. Diyelim 2222 4444 7777 9999 rakamlarında + çıktı. Öyleyse siz 2 4 7 9 rakamlarının değişik dizilişlerini denemek zorundasınız. 2479,2479,2749,2794,2947,2974....gibi.

5. Oyun : Kilit Taşı
Amacınız şekilleri yer değiştirerek soldan başlayan şekli sağdaki ile sonlandırmak. Aşağıdaki cevap ile çok çok kısa bir sürede bu bölümü geçebilirsiniz.

5. Oyunun Resimi

6. Oyun : Pentegram
Amaç, farklı şekilde devam eden şekil serilerinin devamını getirmek.
Yine aşağıdaki resimde cevaplar var. Çok olmasada yine kısa zamanda bu bölümü de geçebilirsiniz.

6. Oyunun Resimi

Hepsi bu. Geçmiş olsun.

Katkılarından dolayı "jordi"'ye teşekkürler...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GrafikMedya' Alıntı:
Bizim çantalarda geldi.
sen neden kazanmaadın üzüldüm cidden
Çanta nasıl birşey? mümkünse resmini çekebilir misin? Benimki henüz gelmedide. Hangi adresi yazdığımı bile hatırlamıyorum :)

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimki gelmiş ups le evde bulamıyınca yazılı kağıt bırakmışlar kapıya geldik yoktunuz gibisinden. geri götürmüşler yarın getireceklermiş aradım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5