İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Müşterilerimizin Dikkatine!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm Müşterilerimizin Dikkatine!

BiLHost Internet Hizmetleri,2 yıl önce başladığı web hosting hizmetini bırakma kararı almıştır.

Bu karar neticesinde tüm müşterilerimizle ilişiğimiz kesilecektir.

Yıllık ödeme yapan tüm müşterilerimize kullanmadıkları süreye ait ücretleri iade edilecektir.

Domain sahibi müşterilerimizin domainleri süresi dolana kadar yine bizim hesabımızda bulunacak,süresi bitiminde başka bir yere transfer edilecektir.

Tüm müşterilerimizin sitesi 18.09.2006 tarihine kadar açık kalacaktır.Ancak tüm müşterilerimizin bu tarihe kadar web sitelerini başka bir yere taşımaları gerekmektedir.

Eğer web sitesi başka bir yere taşınmazsa 18.09.2006 günü yayını duracaktır.Bu tarihten sonra müşterimizin yine bizimle irtibata geçerek web sitesinin yedek dosyasını talep etmesi ve bu yedek dosyasıyla başka bir web hosting firmasından hizmet alması gerekmektedir.

Ücret iadesi işlemleri 12.09.2006 tarihinde başlayacaktır.Müşterilerimiz iade tutarlarını http://ticket.bilhost.com adresinden bir ticket açarak öğrenebilirler.Ayrıca müşterilerimizin ücret iadelerini ne şekilde alacaklarını da (banka havalesi,posta havalesi v.s.) ticket sistem üzerinden bildirmeleri gerekmektedir.

Tüm müşterilerimizin gereken hassasiyeti göstermelerini ve kararımızı anlayışla karşılamalarını dileriz.

Saygılarımızla.

BiLHost Internet Hizmetleri

[email protected]

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlısı olsun,

diğer işlerinizde başarılar dileriz...

L

LifeNIC~

Misafir
Hayırlısı olsun, her zaman doğru kararı verebileceğinize inanıyorum.

İyi çalışmalar.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkınıza hayırlısı olur insallah.Hayatinizda basarilar dilerim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu tür bir açıklama yaparak en dogrusunu yapmışsınız.. Müşterilerinizin magdur etmeden bu işten ayrılmanız iyi olur..

iyi çalışmalar..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Devretmeyi düşünmedik değil.Bu konuyu birkaç müşterimizle konuştuk.Aldığımız cevap hep aynıydı.

"Biz sizinle anlaştık.Sizi seçtik.Başka yere bizi habersiz aktarmanız yanlış olur.Biz onlarla anlaşmadık."

Haklılar da..Biz de bunun yerine herkese ücretini iade etmeyi ve kendilerine yeni bir yer seçmelerini söyledik.

L

LifeNIC~

Misafir
Devretmeyi düşünmedik değil.Bu konuyu birkaç müşterimizle konuştuk.Aldığımız cevap hep aynıydı.

"Biz sizinle anlaştık.Sizi seçtik.Başka yere bizi habersiz aktarmanız yanlış olur.Biz onlarla anlaşmadık."

Haklılar da..Biz de bunun yerine herkese ücretini iade etmeyi ve kendilerine yeni bir yer seçmelerini söyledik.

O zaman keşke sizi seçip gelen müşterilerinize iade edip diğerlerini devretseydiniz. Tabii son karar yine sizin :)

İyi çalışmalar!

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bence devretmek yanlış olurdu.
Barış Bey bugune kadar sanırım butun musterileriyle mutlu mutlu yasadı.Bilhost ismini yukseltebildiği kadar yukselti.Bundan sonra "BENCE" Bilhost Barış Bey'le gider.Belki 2-3 sene sonra tekrar aktif olur tekrar kaldıgı yerden...

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede devretmesi hoş olmaz ancak parayı iade etmeside bi yönü ile hoş değili, aslında en güzeli süre sonuna kadar hizmete devam edilmesi daha sonra bırakılması ancak olmuyorsa yapacak birşey yok :(

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keşke tüm hizmet vermeye çalışan kişi yada kurumlar sizin gibi yapsa hitmeti o yada bu sebepden kesicekleri zaman yada hizmetde aksaklık olacağı zaman sizin gibi bir mesaj yazıp durumu bildirseler. Yaptığınız çok güzel bir davranış tebrik ediyorum. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede devretmesi hoş olmaz ancak parayı iade etmeside bi yönü ile hoş değili, aslında en güzeli süre sonuna kadar hizmete devam edilmesi daha sonra bırakılması ancak olmuyorsa yapacak birşey yok :(

Haklısınız.Ancak şöyle bir durum var.Bunu yapabilmemiz için şu an itibariyle yeni sipariş almamamız lazım.Sipariş almamamız demek sunucu ücretlerini belli bir noktadan sonra cepten ödemeye başlamamız demek.Çünkü para döngüsü olmayacak.

Bir de zaten şöyle bir durum var.Bırakmamın sebebi üniversiteye başlıyor olmam.Yani devam edip sunucu ücretini cepten ödesem de müşteriyle ilgilenemeyecem yine.Bu durumda en mantıklı çözüm ücret iadesi oluyor.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında şaşırttınız beni desem :) çünki üniversiteye başlıyor iseniz bu işi yapmanızı engelliyecek hiçbirşey çıkmayacak karşınıza buna emin olabilirsiniz,üniversite hayatınızda tez dönemleri dışında bol bol vaktiniz olacak zaten ;)

sonuçta üniversiteye başladığınızda anlayacaksınızki üniversite eğitim yeri değil (yani bunu zamanla anlayacaksınız) üniversite kişilere güven veren kendine güvenin kazanıldığı güzel bir ortam bu ortama girince zamanla boş vakitlerinizi değerlendirmek adına farklı uğraşlar edineceksiniz bu uğraşınızı zaten kazanmış iken bence bırakmasanız ilerde pişmanlık duymazsınız...

aksine ben size bu konuya biraz daha zaman ayırmanızı tavsiye ederim, üniversite yıllarında buradan kazanacağınız gelirler ile burslara ihtiyacınız kalmayacaktır.

bu arada üniversite hayatınızda başarılar dilerim , hangi üniversite aceba??

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben bir konuda zahir arkadaşımızı katılıyorum. Bende üniveristede okuyorum ama iki işide aynı ana yürütebiliyorum, ama tabi bunu denemeden hiç bir şey söylememek lazım.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısınız.Ama şöyle birşey var.Üniversitenin tadını çıkarırken bu sorumluluğu taşımak istemiyorum açıkçası.Çünkü gerçekten hosting işiyle uğraşmak büyük sorumluluk.Sizler de bu piyasanın içindesiniz ve siz de biliyorsunuz bunu.

Ayrıca gittiğim bölümün bana çok ders çalıştıracağı kanaatindeyim.Bölümüm Çin Dili ve Edebiyatı.Belki ite kaka götürebilirim bu işi.Ama kimse zor durumda kalmadan bırakmak en iyisi bence.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu üniversite de bol bol vaktiniz olacak diyen arkadaşlardan hiç biri heralde mimarlıkta okumuyor? 3 yılda kambur olan arkadaşlarım var benim. bir tane proje sınavı 12 saat sürüyor ve haftanın 2 günü proje dersleri vardır 8er saatten... geri kalanını hiç saymıyorum bile. direk sosyal hayat tırpanı bi bölüm. ben sadece 1 sene fazla sallamadım okulu hala dersleri temizlemeye çalışıyorum. :)

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Hayırlısı Olsun..
Öğrencilik Hayatında Başarılar Dilerim.

Atilla YAŞAR

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5