İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Scriptler 25 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

ydn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, elinizde hazır olarak bir sözlük scripti mevcut mu? (ekşi sözlük klonu)
Tek çekincemiz güvenlik açıkları...

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kendisi r10 da ve burda meşhurdur aslında :)

barış demirdelen veya diğer isimleri ile....

http://forum.iyinet.com/script-satis-siparis/197626-tek-urun-satis-sistemi.html#post1226539

Sanada ders vermek gerekiyor demekki forumdaki adminlerden gerekli bilgiler alınıp ismi karalamaktan sanada mahkeme açıyım sende hesap ver ne dersin ?
Seni dolandırdığıma dair hemen kanıt koy yoksa yemin ediyorum mahkemeye vericem yeni moda bu

Eğer bu forumun yöneticileri beni banlarsa ve kişi bilgilerini vermesse burayıda inceletmeye aldırıırım söylüyorum

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanada ders vermek gerekiyor demekki forumdaki adminlerden gerekli bilgiler alınıp ismi karalamaktan sanada mahkeme açıyım sende hesap ver ne dersin ?
Seni dolandırdığıma dair hemen kanıt koy yoksa yemin ediyorum mahkemeye vericem yeni moda bu

Eğer bu forumun yöneticileri beni banlarsa ve kişi bilgilerini vermesse burayıda inceletmeye aldırıırım söylüyorum

istediğin yere ver ben forum üyesi olarak üstüme düşüne yapıyorum, pm atmışsın cevabı burdan vereyim. aslında hiç gerek bile yok senin ne olduğunu ıspatlamak için. çünkü, normal bir insan niye o kadar hesap banlatsın? niye o kadar hesap değiştirsin? niye o kadar domain değiştirsin? niye kendi ismini dahi kullanılmayacak duruma gelsin?

bu arada illa beni dolandırman gerekmiyor banlanman için :) isminin barış demirdelen olması yeterli. illa başkalarını mağdur etmesini beklemez yönetim, daha önce nasıl banlandıysan yine yok olacaksın.

http://www.r10.net/sikayetim-var/908050-baris-demirdelen-adli-sahsa-dikkat-edin.html

hakkında o kadar şey var ki yaz yaz bitmez buraya.

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
istediğin yere ver ben forum üyesi olarak üstüme düşüne yapıyorum, pm atmışsın cevabı burdan vereyim. aslında hiç gerek bile yok senin ne olduğunu ıspatlamak için. çünkü, normal bir insan niye o kadar hesap banlatsın? niye o kadar hesap değiştirsin? niye o kadar domain değiştirsin? niye kendi ismini dahi kullanılmayacak duruma gelsin?

bu arada illa beni dolandırman gerekmiyor banlanman için :) isminin barış demirdelen olması yeterli. illa başkalarını mağdur etmesini beklemez yönetim, daha önce nasıl banlandıysan yine yok olacaksın.

http://www.r10.net/sikayetim-var/908050-baris-demirdelen-adli-sahsa-dikkat-edin.html

hakkında o kadar şey var ki yaz yaz bitmez buraya.

O kişiyle mahkemelik olduğumu bu konuların hepsini onun açtığını biliyormusun peki ? Bilip bilmeden dolandırıcı demekte ne oluyor ? Bak yemin ediyorum sana bundan sonra karalama yapan herkese dava açıyorum sanada açacağımdan emin olabilirse delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış sen hakaretlerine devam et emi benim bu forumdan banlanmam hiç ama hiç önemli değil. Ama hakkımı arayacağımdan emin olabilirsin bahsettiğin kişiyle mahkememiz yeni bitti ve yeni mahkeme açtım sende işin içindesin bundan sonra her kimsen EFEKENTLİ bilgilerini istediğim vermezlerse CUMHURİYET SAVCILIĞINDAN bu forumada dava açıp o bilgileri alıcam taş atıpta kolum yorulmayacak emin ol ! ScreenShot ları aldım google indexinde aldım ayıkla pirincin taşını belki bundan sonra bilmediğin konular hakkında yorum yapmassın :D

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
O kişiyle mahkemelik olduğumu bu konuların hepsini onun açtığını biliyormusun peki ? Bilip bilmeden dolandırıcı demekte ne oluyor ? Bak yemin ediyorum sana bundan sonra karalama yapan herkese dava açıyorum sanada açacağımdan emin olabilirse delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış sen hakaretlerine devam et emi benim bu forumdan banlanmam hiç ama hiç önemli değil. Ama hakkımı arayacağımdan emin olabilirsin bahsettiğin kişiyle mahkememiz yeni bitti ve yeni mahkeme açtım sende işin içindesin bundan sonra her kimsen EFEKENTLİ bilgilerini istediğim vermezlerse CUMHURİYET SAVCILIĞINDAN bu forumada dava açıp o bilgileri alıcam taş atıpta kolum yorulmayacak emin ol !

benim kimseyi karaladığım yok. ben mevcut kanıtları sunuyorum, adamları mağdur edip birde dava açmakda yeni moda heralde :) beni veya forum yönetimini tehdit etmen bişey değiştirmez. buyur elinden geleni ardına koyma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5