İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Webmasterların Dikkatine!!

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bu tür işleri özedeldden halletsek daha sağlıklı oalcak ama işte adamda kötü niyet oldukdan sonra sitenin adını özelden de alır

G

gncytnk

Misafir
Osiris , Şirket misin ?

Eğer Şirketsen ve Vergi Verdiysen Bugüne Kadar , Dava yı açarsın
Bizde iyinet olarak arkadaşa sigara ve kirli iç çamaşırı Götürürüz.

Eğer Şirket Değilsen Tek Muattabın Google Olmalı.
Zaten Google Türkiye iyinet r10 gibi siteleri takip ediyor. Buna inanabilirsiniz ;)
'' Hatta Buradan Gtürkiye den Özgür'e Selamlarımı Yolluyorum.Hepinize Kolay Gelsin. ''

abi bende burdan 2,3 yıl once tanıdıgım MERT'e selamlarımı yolluyorum
ßende gelirim arkadaşın ziyaretine izmarit'leri benden :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bence de olayın peşini bırakma o mailleri konuşmaları PC ne kaydet hepsi birer delildir senin adına ikincisi baktımda adamı tanıyan yok sanırım asıl derdi arkadaşın burada "onu tanıyan varmıydı?" sanırım ama bu konu kaynamış neyse umarım inşallah bu hırsızlar gereken cezayı bulur milletin kazancına göz diken dinsiz imansız insanlar ya rezillik valla...

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama herif(!) bilgileri iyinetten öğrendim demiş sadece iyinete üyeyim dememiş.
gelip okuyup gitmiş olabilir.

çocuktur o çocuk.

ama atalarımız boşuna dememiş

Çoluk çocukla muhatab olma fıttırırsın. tenekeyle taharet etme yırttırısın diye

Yerinde olsam google'a durumu bildirirdim. Sonra, burada pup kodunu deşifre ederdim. Eminim bir çok kişi bu veledi banlatmak için çaba gösterecektir. Bende dahil.

+1

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aslında butür şeyler için bir koruma yapılmalı, en azından kanala eklenmeyen sitelerde reklam çıkmaması gibi.Çünkü artık ard arda tıklamaları koruyan scriptler var fakat adam kaynak kodun pub'u alıp kendi sitesine atar yine istediğini yapar. Üzüldüm böyle bir olayın yaşanmasına şurda hepimiz alnımızın teriyle site yapıp kazanç sağlamaya çalışıyoruz fakat şaşırmadım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Size gelen mail adreslerinin headerlarini acin, sahisin IP adresleri orada gozukecektir IP adresini bana belirtirseniz hangi bolgenin IP havuzundan disari ciktigini gorebilirim. Bunun disinda bu IP numarasini mailin geldigi tarihle birlikte savciliga bildirip suc duyurusunda bulunabilirsin.

Basiniza gelenlerden oturu uzuldum, bizimde hesabimizi banladilar mail attik bize aciklamada bulunabilirlerse problemin teshisi veya problemin cozumu konusunda elimizden geleni yapabilecegimizi anlattik cevap bile yazmadilar, bazen google'i da anlamak zor oluyor.

Kolay gelsin.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar emniyet müdürlüğüne başvurun buna şantaj diyorlar.. internette yapılan her suç normal halinden daha ağır cezalar ile sonuçlanıyor... bilgilerini edinip harekete geçin böyle durumlarda.. ahhh biri benim elime düşücekki:)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kişinin sana attığı maillerde IP'si yazar. Bu sitede üyeligi var ise mesajlarını silmemişsen.. İyinet'ten rıca edebilirsin. Böyle bir konuya duyarlı bakacağı kanaatindeyim..

Daha sonra gerekli hukuki işlemlere başlarsın.. kolay gelsin.

Glory

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korkmana gerek yok,
pub kodunu aldıktan sonra adsense ekibine haber ver.
Banlattırabilirsen banlattır gitsin.
kendini bilmezin tekidir.

eğer adam ben senin hesabına bilerek tıkladım diyorsan ve onun pub kodların varsa bence google a mail at. Durm böyle böyle bence senin eski hesabını bile açabilirler belki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5