İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tümer : Sen de unuttun ya...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BJK'ma hayırlı olsun... fb kötü etti almakla :D elinde patlar diyorum!

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
ya arkadaşlar fax makinesi bizim trabzonspora bi fax atsın.lig başlıcak bunların haberleri yok bu gidişle transfer olmaz bari bi bulsunlar.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende hayırlı olsun diyorum.Tümer benim yaşadığım kasabalı zaten.(ayıptır söylemesi epey havalı ama iyi çocuktur) Umarım başarılı olur. Umarım barışçı bir yönetimle çalışır da bize de kendisini sevdirir. -Ayrıca Tümer doğuştan beri Beşiktaşlıdır nasıl öyle birşey yaptı anlamadım zaten-

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
the_alorak' Alıntı:
Bende hayırlı olsun diyorum.Tümer benim yaşadığım kasabalı zaten.(ayıptır söylemesi epey havalı ama iyi çocuktur) Umarım başarılı olur. Umarım barışçı bir yönetimle çalışır da bize de kendisini sevdirir. -Ayrıca Tümer doğuştan beri Beşiktaşlıdır nasıl öyle birşey yaptı anlamadım zaten-

güzel dileklerine teşekkürler.. Profesyonel olmak zorunda bana göre.daha çok para verilmiş olabilir, şartlar daha iyi olabilir, geleceği için iyi olabilir, şampiyonlar ligini düşünmüş olabilir.Bence hayırlı olsun demek lazım.Bu tür transferler futbola renk katar.Holiganizm i ortadan kaldırır.Ama dediğin gibi herkez tümer çok havalı diyor :D

S

.SErKAn.

Misafir
Fenerbahçeye küfür eden bir futbolcu Tümer. Ve bu futbolcuyu siz transfer ettim diye gurur duyuyorsunuz(-Sevinenlere) Ayrıca öylesine profesyonel bir dansözmüş ki Beşiktaş'tan başka takımda oynamam diyen birinin gece 01.30'da o adamın evinde ne işi vardı? Ve şöyle bir şey var: Bu adam Beşiktaşla görüşmeden Fenerbahçeyle görüştüyse bunun adı profesyonellik değil şerefsizliktir. Para uğruna onurunu satmış oldu, bu kalitede bi futbolcuyu transfer ettiniz sevinin. Sizle beraber böylesi karaktersiz bir futbolcuyu takımdan gönderdiğimiz için seviniyoruz.

Alın size Tümer'in Fenere küfrettiği Video

http://www.youtube.com/watch?v=-bk5iyxwkLs&search=tumer

Şimdi daha çok sevinebilirsiniz sanırım.

Tesislere geldiğinde Tümer'e ilk olarak (Fenerbahçe ile görüştün mü?) diye sorduğunu anlatan Aksu, "Bana görüştüğünü söyledi. Bunun üzerine de (Sen Beşiktaş'ın kaptanısın, Fenerbahçe ile transfer görüşmesine giden bir Beşiktaş kaptanı ile görüşecek bir şeyimiz yok) dedim. Bize söz vermişti, (Beşiktaş'tan başka takımda oynamam) demişti. Ama önemli değil, yeri doldurulur. Tümer'e hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

İnönüde biraz hesap vermesi gerekecek sanırım:

http://www.resimlik.net/resim/449244carsi.jpg

küçükNOT: Feneri fener olduğu için değil para için seçen Tümer'in ne dediğini anlayamayan Fenerlilere p.m göndereyim, sırf daha çok mutlu olmaları için :D

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- FB sampiyonlar ligine kalamicagi için bunu düşünüyor olamaz
2- Cok para derdiyse verirdik taraftarlar olarak
3- Tümeri Sergenden bile çok severdim...

Hiç bir futbolcu kaptanken gidemez bu takımdan profesyönellik degildir bu , sadece para ve şöhret hırsı adam eller üzerinde şu an belki hiç olamamıştı bjkde böyle bilmiyorum tam olarak ne düşünerek gitti

aLcadraz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
voodoo' Alıntı:
1- FB sampiyonlar ligine kalamicagi için bunu düşünüyor olamaz
2- Cok para derdiyse verirdik taraftarlar olarak
3- Tümeri Sergenden bile çok severdim...

Hiç bir futbolcu kaptanken gidemez bu takımdan profesyönellik degildir bu , sadece para ve şöhret hırsı adam eller üzerinde şu an belki hiç olamamıştı bjkde böyle bilmiyorum tam olarak ne düşünerek gitti

bende sergen'den çok severdim, hatta beşiktaş ta en sevdiğim futbolcuydu ama beşiktaş yönetimide askerlik konusunda güvence vermediği için suçlu gibi biraz. Artık beşiktaşta fazla umrumda değil, memleketimin takımı gibisi yok ( ESKİŞEHİRSPOR )

S

.SErKAn.

Misafir
Yönetimin askerlik konusunda güvence vermediğini nerden çıkarıyorsun ki? Fenerbahçe neyine güvenerek güvence verdi, sadece ellerinden geleni yapacaklarını söylemişler, onu Beşiktaş da söylemişti. Sadece para hırsı başka bir seçeneği yok, oysa 3 hafta önce tatile çıkarken söz verip de gitmişti. Profesyonelliğin adı bu değil, bu düpedüz onurunu parayla satmaktır :rolleyes:

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
RUHUNUZ VARDI YA, onu bile parayla dağıtıyoruz. işte bunu seviyorum.

E

echo

Misafir
Tümer' Alıntı:
Türkiyede Beşiktaş tan başka takımda oynamam.Bunu kesinlikle söyliyebilirim.

Kod:
money money money

Tümer' Alıntı:
Fenerbahçede çok iyi şeyler yapacağımı düşünüyorum.Beşiktaşa gelecek sezon başarılar ve... başkada bişey söyliyemeyeciğim (çünkü tükürdüğümü bal döküp yaladım adinin tekiyim ben.para için takımımı sattım.sözümden döndüm...)

her ne kadar gs olsamda çok üzüldüm çok.....

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse ihanet ilk başta acı verirmiş.
Ben de memleketimin takımını seviyorum da , ah keşke büyük düşünse anadolum.
Antalyaspor herkesi satıcak gene...

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
böyle bi durumda atıyorum bir takım size 1 milyon dolar veriyo öteki 5 kime gidersiniz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5