İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk internetinin yüz karaları !!!

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
way be ne sıteler varmış zaten bazıları devamlı bu işi meslek edınmış... onlar yuzunden turk webmasterlar itibar kaybedıyor başka bişi değil 50 yl çalış adamın bırısı boe bi link gorsun dıcekkı way be demek butun sıteler boyle hit sağlıyor çalıştığın 50 yıl booşuna gitsın...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
acı olan şu;
adamlar bu şekilde sitelerine gelenleri, pop up ile asıl sitelerine yönlendiriyor.
sonrada hitim 20.000 oldu diyor.inanıp reklam veriyorsunuz, ne gelen oluyor ne giden oluyor.
sonrada, kimse reklam vermiyor diye şikayet ediyoruz.
bu siteler gerçekten bu sektörün yüz karaları.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gooole banlamaz ise bunlari ben banlayacagim google i yüz karalari işte hepside bu forumdan bu site sahiplerinin

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam sitesinden togan diyede dosya acmıs manyaklan bunlar .

E

ediz

Misafir
asıl komik olan adam bu keywords ve uzantı ile sitesine gelene pop up ile arkadaşlık sitesi açtırıyor

açılan arkadaşlık sitesine gelen adam liseli.dilara dan geliyor
e içerideki ortamı ve muhabbeti siz düşünün

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam yolunu bulmuş. google da banlamaz bunu. sonuçta belli bi kelime tekrarı lazım. 964 diye biliyorum kelime tekrarını. Google bunların hangi biriyle uğraşsın? Ama asıl önemli olan bu arayan abazalar! Türkiyede İnterneti rezil eden bu abazalar. Gerçi hoş bazı arkadaşlarımız bu abazalardan ülkeye döviz sokuyor :) ama Türkiyede internet kötü bir şey olarak görünüyorsa "liseli dilara" diye yazan abazalardan dolayıdır!

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ediz doru diyon içerideki muhabbetin ne olduğunu herkez biliyor :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muhabbet ortamı herkes erkek kız isimleride milletle kafa bulanlar:) bu ülkeyi seviyorum ya

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu tür kelimelrden arama da sitesileirnin bulunması bence neden bu kadar üstüne gidiyorusunuz bu mesajan yazan 3-4 kişi hit yollarını burada açıklamak istemiyorum yani kendini sütten cıkmış ak kaşık sananlar var ama degiller işet kendileri bu işleri yapar ama başkasıalrına ha bek ben bu yoldan hit almıyorum der :p

Yani benim anlatmak istediğim olay bu kelimeyi dışlayıp bunalr webmaster mı diyorlar ama kendileri başka bir yöntem ile hit saglıyorlar..

kızacagını kişi asıl bu tür kelimelri arayan ve giren kişiler sapık cok ne diyelim..

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
liseli dilara bişeymi? ben geçenlerde forumda okumuştum yeni aklıma geldi. "sıçan kadınlar" kelimesini bestturk sırf hit için sitesine koymuş!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5