İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk Telekom Grevi

Türk telekom grevi sizce mantıklımı ?

• Evet , Çalışanlar haklarını arıyorlar.

Kullanılan: 20 26.0%
  • Hayır , Tamamiyle sınırları zorluyorlar.

Kullanılan: 55 71.4%
  • Banane. Yavaşta olsa nette keyfimi sürerim.

Kullanılan: 2 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    77
K

Kayıtsız Üye

Misafir
slm arkadaşlar ben bir internet cafe işletiyorum . ben grevlerine karşı değilim grevegitsinlerde arkadaş siz neden vatandaşı mağdur ediyorsunuz benim ekmeğim interneten geliyor bir yandan hak hukutan bahs ediyorsunuz bir yandan da benim gibi nice insanın ekmeğini kesiyorsunuz bu allah' tan rvamı kardeşim

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşlar ben bir internet cafe işletiyorum . ben grevlerine karşı değilim grevegitsinlerde arkadaş siz neden vatandaşı mağdur ediyorsunuz benim ekmeğim interneten geliyor bir yandan hak hukutan bahs ediyorsunuz bir yandan da benim gibi nice insanın ekmeğini kesiyorsunuz bu allah' tan rvamı kardeşim

bence Türk telekoma topluca mektup atalım adamlara istediklerini verin diye hem biz rahatlayalım hem çalışanlar hemde mağdurlar :)

MolenBeek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telekom çalışanlarına çok maaş bile veriliyor.. ne kadar iş o kadar para.. ama bizim millete az iş çok para vermen lazım. yoksa aha böyle grev yaparlar..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hak ararlarken hakkımız yiyorlar !!
O zaman bende size karsı olurum
Grevinizi de haksız bulurum!
Tamam iyi güzel hakkını alamadın grev yapıyorsun !
yap!
ama insanların ekmeğiyle isiyle gücüyle neden ugrasıyorsun ...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
internet bağlatıcam

ya bu grev bu gidişle ben askerden gelince bitecek galiba
eve internet alalım dedik o gün greve girdiler
tamam biter dedim bekledim
smile den alınca bitecek
heralde ya tamam desinler ya devam ne grevi bu kadar bu yaaa işçi hakkını arıyoo işçiye lafım yok fakat aşırı derecede daraldım bu soruna devlet millet bi çözüm bulsun.. teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5