İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk (Türkiyedeki) Datacenter

T

Turkish

Misafir
Merhaba Arkadaşlar..

Türkiyede Acaba Kaç Tane Datacenter Var...

Ve Adresleri Neler Acaba ve En İyi İş Yapan Datacenter Neresi Sizce..?

Siz Hangisini Tavsiye Edersiniz..

Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim..

Saygılarımla...

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şu anda sistemnet telekom ile çalışıyorum gayet memnunum. Fiyatlarıda çok makul www.sistemnet.com.tr yeri gayrettepede denizbankın arkasında borusanın sokağında. Telefon: 212-266 60 60

Co-Location Aylık: 39$ (Aylık bw 50gb)

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReksNEt dostum Sİmdi Co-Location Aylık: 39$ Türkiye için gayet uygun ama Sana werdiği hat baglantısı nedir

256 Kbit/Sec Bağlantıda mı 50 GB Trafiği aşmaz isen 39 dolar Mı

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DesTRuctionS' Alıntı:
ReksNEt dostum Sİmdi Co-Location Aylık: 39$ Türkiye için gayet uygun ama Sana werdiği hat baglantısı nedir

256 Kbit/Sec Bağlantıda mı 50 GB Trafiği aşmaz isen 39 dolar Mı

Hat hızımı tam olarak bilmiyorum fakat bir download yaptığımda 350kb ile indiriyorum. Makinadaki bulunan bir siteyi normalden çook daha hızlı açıyor. Co-locotion ile ilgili bilgiler web sayfalarında yazıyor. 50gb sanırım 128k bağlantıya eşit oluyor.
https://www.sistemnet.com.tr/colocation.htm

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hyr demek istedigim Simdi adamlar 50 gb bw weriyor wede ne kadar kullanırsan o kadar para oduyorsun adamlar mecburen 1 mbit weya en azından 512 mbit wermeleri lazım ki 50gb sınırını gecebilesin mesela adam 200 gb kullanmak isteyecek ama hattı kapasitesi yetmeyecek saol dostum Sadece MErak etmistim Tekrar saol

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
zaten bunların hepsi aynı binada vargonen filan, bende fiber optik kablo bulsam açacam ama :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anet
borusan
sabancı
radore - sadecehosting
sistemnet

istanbuldaki dc'ler

anet , cine5 binasında
sistemnet borusan'ın sokagının sonunda sağda
sh bursa iskenderin karşısında

sabancıya gitmedim :)

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anet tamamen kapanıcakmış sanırım öyle bir haberler vardı.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sistemnet, yani turksystems diger adiyla kaciniz, calismayiniz, adini duydugunuzda kafanizi ceviriniz. vereceginiz parayi en yakin caminin "yaptırma ve yaşatma" derneğine bağışlayınız.

özetle SAKIN!!

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:
sistemnet, yani turksystems diger adiyla kaciniz, calismayiniz, adini duydugunuzda kafanizi ceviriniz. vereceginiz parayi en yakin caminin "yaptırma ve yaşatma" derneğine bağışlayınız.

özetle SAKIN!!

herkes bana bunu söylüyor turksystems sistemnet kesinlikle çalışma diyor makinalarını oradan al diyor. Ben 3 aydır bir yanlışlarını görmedim.

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:

işte bu güzeldi gerçekten :D :D :D

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
zokkie' Alıntı:

özetle SAKIN!!

Her tarafta cami var okul yaptırın, Eğitim Şart....

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin adınıza isteğe bağlı olarak camilere veya okullara yardım yapioruz. Banka Hesap Numaramız : 4250 1143011.
Parayı Yatırınca camiye mi okula mı yardım yapmak istiyorsunuz söyleyin ona göre değerlendirelim.Paralarınızı dolandırıcılara kaptırmayın....

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an için tam kapanma konusu kesin değil ama bilindiği gibi TMSF e ait bir şirket , ileride ne olacağı belli olmaz.

T

Turkish

Misafir
arkadaşlar sizin tavsiye edebilleceğiniz türk datacenter ani türkiyedeki iş yapılacak sağlam ve uygun datacenter neresi sizce..

ve ar,yrıca bu bverdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkür ederim...

Saygılarımla...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5