İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkçe domain park sponsoru

U

uzaymerkezicom

Misafir
arkadaşlar bu konuda çalışmak isteyenler varsa ingilizce tam destek benden.
Birlik olalım sedonun aynısını ve daha güzelini hayata geçirelim. İnanın onların bizden bi fazlası yoktur. Ne dersiniz?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pekiii böyle bir parking sponsoru kurdun diyelim nasil para kazanmayi düşünüyorsun ?

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir projede yer almak isterim. Yazılımı gerçekleştirebilirim.

PROJEYE TAM DESTEK.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Domain satışlarından alınan komisyonlar olsa gerek
üç beş komisyonla olucak iş değil overture veya google reklamlarini yayinlayarak belki böyle bir sistem kurulabilir google böyle bişey için bilmem kaç milyon gösterim istiyor overture zaten türkiyeyi kabul etmez eee başka hangi sponsor kullanilabilirki ? zaten piyasadaki köklü parking programlari google ve overture reklamlarını yayinliyor...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
xfatihx doğru söylüyor, sedo'da 8.000 tekili olan domain'e 500 euro teklif geldi. Türkiye'de kaç kişi 500 euro dolaylarında teklif verebilir.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük bir şirket el atmadıktan sonra gerçekleşmesi zor gibi duruyor..

U

uzaymerkezicom

Misafir
Pek zor değil, amerikada reklam yayınlayan sponsorlarla anlaşmaya bağlı.
Bu adamlar bu işi çeşitli fuarlarda bağlıyorlar.
Findwhat feed, over ture feed, (google ın şartlarını biliyorsunuz 750.000 sayfa gösterimi istiyor) türk reklam verenleri de işin içine katarsak. Ve domain ns yönlendirme değilde başka dışarı açılan bir link ile başlanırsa, Başlangıçta türkiye merkezli sonra giderek açılan bir sistem kurabiliriz. Yabancı dilde de yayın yapabiliriz. O konuda parkedlı donny den veya sedo lu ed den eksik kalmayız evelallah. Paypal ile anlaşıp uluslarası ödemelerimizi gerçekleştirebiliriz. Dahası banka havalesini amerikadaki ve avrupadaki banka hesapalrından yapabiliriz. Şimdi teknik açıdan ve hit potensiyeli açısından bi problem bizimkisi bence. Bu yönde bir talep varsa devamı gelir. Amerikada şirketi olan (milyon dolarlık) büyük bir sponsor tanıyorum. absürt yapıyor kendisi 96 dan beri ama böle bi projede destek olabilceğini düşünüyorum en azından yasal bazda. Genel olarak herkes 10-20 site koyarım diyosa domain sayısı olarakda yükseliriz. Eğer destek verenler biraz daha çoğalırsa ben girişimlere başlayacağım.
Şartlar nedir, firma olmak gerekiyor mu, kaç hit ve domain ile minumum başlarız, ne kadarlık yatırım gerekir, v.b. öğrenip burada yayınlayacağım.
inanın bana büyük firmalarda böyle başlıyorlar işe. Ufaktan giderek büyüyorlar.
Gittigidiyor.com sitesi ilk çıktığında kim hayal edebilirdiki buralara geleceğini.
iş tam bir kararlılık sabır ve çalışkanlıkta bitiyor

sonuçta Türkiye kazanır, uzun vadede yurtdışından türkiyeye girecek olan milyon dolarlardan bahsediyorum.

Destek olanlara selam.

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzaymerkezicom' Alıntı:
Pek zor değil, amerikada reklam yayınlayan sponsorlarla anlaşmaya bağlı.
Bu adamlar bu işi çeşitli fuarlarda bağlıyorlar.
Findwhat feed, over ture feed, (google ın şartlarını biliyorsunuz 750.000 sayfa gösterimi istiyor) türk reklam verenleri de işin içine katarsak. Ve domain ns yönlendirme değilde başka dışarı açılan bir link ile başlanırsa, Başlangıçta türkiye merkezli sonra giderek açılan bir sistem kurabiliriz. Yabancı dilde de yayın yapabiliriz. O konuda parkedlı donny den veya sedo lu ed den eksik kalmayız evelallah. Paypal ile anlaşıp uluslarası ödemelerimizi gerçekleştirebiliriz. Dahası banka havalesini amerikadaki ve avrupadaki banka hesapalrından yapabiliriz. Şimdi teknik açıdan ve hit potensiyeli açısından bi problem bizimkisi bence. Bu yönde bir talep varsa devamı gelir. Amerikada şirketi olan (milyon dolarlık) büyük bir sponsor tanıyorum. absürt yapıyor kendisi 96 dan beri ama böle bi projede destek olabilceğini düşünüyorum en azından yasal bazda. Genel olarak herkes 10-20 site koyarım diyosa domain sayısı olarakda yükseliriz. Eğer destek verenler biraz daha çoğalırsa ben girişimlere başlayacağım.
Şartlar nedir, firma olmak gerekiyor mu, kaç hit ve domain ile minumum başlarız, ne kadarlık yatırım gerekir, v.b. öğrenip burada yayınlayacağım.
inanın bana büyük firmalarda böyle başlıyorlar işe. Ufaktan giderek büyüyorlar.
Gittigidiyor.com sitesi ilk çıktığında kim hayal edebilirdiki buralara geleceğini.
iş tam bir kararlılık sabır ve çalışkanlıkta bitiyor

sonuçra Türkiye kazanır, uzun vadede yurtdışından türkiyeye girecek olan milyon dolarlardan bahsediyorum.

Destek olanlara selam.

uzaymerkezicom;

aslında dediklerin doğru çalışmak ve azim söz konusu bu yöntemlerde.
Elin yabancısı yapıyor biz niye yapamayalım. Herkes anasının karnında bu projelerle doğmuyor değil mi? sadece çalışıyorlar. bizde çalıştığımızda neden olmasın.

Senden güzel haberler bekliyoruz.

SAYGILAR

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) hayal

google arama motoru var yahonun arama motoru var msn aynı yani bu işe girmek için köklü tanınmış bir arama motoru kurmak lazım daha sonra arama motorunda google yaho msn gibi yan taraflarda sponsor reklamları alacaksın tabi doğal olarak ads sctripin olacak :D sonra baktın ilgi çok reklam veren çok reklamlar yığılmaya başladı ee doğal olarak tıklama ve reklam kalitesini arttımak için reklamlara domain parking sistemi kurup reklamları webmasterlerin sitelerine dağıtacaksın böylece reklamlardan gelen gelirleri hem kendin hemde çalışanlarına dağıtacaksın. olay bu :d yalnışmıyım

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne alakası var kenan domain parking hizmeti vermekle arama motoru olmanın neyse :))
Benim köstek olmak gibi bir niyetim yok sadece görüşlerimi belirttim umarım hedeflediğiniz şeyi en iyi şekilde yapabilirsiniz .. saygılar...

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kökLü bir Türk firmasından destek aLınabilirse oLabilir. misaL, mynet, superonline, e-kolay..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
leet' Alıntı:
kökLü bir Türk firmasından destek aLınabilirse oLabilir. misaL, mynet, superonline, e-kolay..

Mynet adklik tutulursa, mynet bu işi severse, parking olayına sıcak bakabilirler.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gamend' Alıntı:
Mynet adklik tutulursa, mynet bu işi severse, parking olayına sıcak bakabilirler.

ben de aynı şekiLde düşünüyorum. adkLik de muhtemeLen tutar..

U

uzaymerkezicom

Misafir
Bekleyip görücez elbette ama türkiyedeki internet kullanımı artması işleri kolaylaştırıyor. İnsanlar bilinçlendikçe daha çok alışveriş yapacaklar ve sponsorlar daha çok türk ziyaretçisi isteyecektir. bence

U

uzaymerkezicom

Misafir
türkçe parking sponsoru için daha çok bekleyeceğiz anlaşılan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5