İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye de ifade özgürlüğü???

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye de neden ifade özgürlüğü yok?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sen burada " türkiyede ifade özgürlüğü yok " diyebildiğine ve hala forumda kalabildiğine göre, dünyanın en özgür ülkesi Türkiye bence :D

tadını çıkarmaya bak..

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla tam olarak doğrumudur bilemiyorum ama sadece duyduğum bu adnan menderes başbakan iken deniz baykal öğrenci imiş ve birgün havaalanında adnan menderesin yakasına yapışarak özgürlük istiyoruz diye bağırmış. adnan menderes daha nasılbir özgürlük istiyorsun bak bir başbakanın yakasına yapışmış bağırıyorsun diyi vermiş anlatım biraz masal gibi oldu ama idare edin bu konuda buna benzedi biraz

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Coca Kolanın mı ne sloganı vardı ya : "Daha fazlasını iste.."

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen burada " türkiyede ifade özgürlüğü yok " diyebildiğine ve hala forumda kalabildiğine göre, dünyanın en özgür ülkesi Türkiye bence :D

tadını çıkarmaya bak..

Mutluluk elindekilerle yetinmektedir. Çok güzel yazmışsın. :)
Tadını çıkarmaya bak

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu ülkede bazı sapsızlar ATA'mıza bile dil uzatabiliyorsa , burası birinci sıradadır ifade özgürlüğünde ..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ifade özgürlüğü ağızdan çıkan geyik üç beş sözcüğün cümle oluşturma özgürlüğü değildir. Elbette insanların günlük diyalogları bu kavramın dışında tutuluyor.
İfade özgürlüğü olan bir ülkede, sanatçılar, aydınlar, yazarlar hiç bir kısıtlama olmaksızın düşüncelerini diğer insanlara aktarabilir.
Bu durumun ülkemizde suç olarak kabul edilmesinden dolayı ülkemizde epey bir sanatçı, yazar vs. hapis yattı ve yatmakta.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rejime muhalif olan görüşler ifade özgürlüğü kapsamına girmemektedir. Aslında bunu söyleyince değil de herhangi bir dille uygulayınca suç olması gerekirken malesef söyleyince bile suç olabiliyor..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ona göre ifade özgürlüğü ortalığı karıştırmaktır.
o kadar - rep aldığına ve tepki çektiğine göre..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
(daha önce buraya eklediği ve silinmesini istediğim başlıktan dolayı bunu biliyorum) PDET akpartiyi tutmaktadır, tabiki bu partiyi veya diğer partileri tutması kötü birşey değildir, fakat PDET in açtığı diğer başlıklar (kitlenenler de var) forum üyelerini google adsense ile ilgili hileye bile çağırmıştır. PDET "İmanlı gözükmek para kazandırır" sözünün tam örneğidir ve sürekli forumda provakatörlük yapmaktadır. Kendi forumu var, orada istediği şekilde bir yol izleyip derdini anlatsın, webmaster forumlarını buna alet etmesin.

(Seçimlere 1 sene var, bu dönem içerisinde bunun gibi provakatörlere çok rastlayacağız, bu seçim döneminde internet kullanıcı sayısı bir önceki seçimlere göre çok fazladır ve bu seçimlerde internetin de aktif kullanılacağını düşünüyorum)

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(daha önce buraya eklediği ve silinmesini istediğim başlıktan dolayı bunu biliyorum) Bu adam akpartiyi tutmaktadır, tabiki bu partiyi veya diğer partileri tutması kötü birşey değildir, fakat bu adamın açtığı diğer başlıklar (kitlenenler de var) forum üyelerini google adsense ile ilgili hileye bile çağırmıştır. Bu adam "İmanlı gözükmek para kazandırır" sözünün tam örneği olan ve sürekli forumda provakatörlük yapmaktadır. Kendi forumu var, orada istediği şekilde bir yol izleyip derdini anlatsın, webmaster forumlarını buna alet etmesin.

(Seçimlere 1 sene var, bu dönem içerisinde bunun gibi provakatörlere çok rastlayacağız, bu seçim döneminde internet kullanıcı sayısı bir önceki seçimlere göre daha fazladır ve bu seçimlerde internetin aktif olacağını düşünüyorum)

yahu kardeşim ne alakası var o partiyle veya bu partiyle işi hemen partizanlığa döküyorsunuz tamam adamın sölediği bence yanlış ama partiyle ne alakası var ha diyelimki senin dediğin gibi adam akp li iyide zaten akp iktidarı varken adam niye onu karalayıcı bir söz sarfetsinki bugünü övmesi gerekmezmiydi. ha aslında ben şu an kendimlede çeliştim çünkü ne ona nede sana cevap vermemeliydim benim bildiğim kadarı ile bu forum webmaster forumu.
ama bakın şu lafa gerçekten içerliyorum "imanlı gözükmek para kazandırır" sen nerde gördün adam namaz kıldı oruç tuttu diye para verdiklerini eğer senin dediğin gibi olsaydı bu gün bu ülkede de dünyada da zengin olan insanlar reina da laila da değilde sultanahmet camisinde görüntülenirdi. belki bill gates amcam da gelip orda namaz kılardı insanı güldürmeyin lütfen

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
PDET in açmış olduğu (silinenlerde dahil hepsini okudun mu bilemiyorum) onunla aynı düşünce de olup, onu haklı görebilirsin buna bir sözüm olamaz zaten.
ama bakın şu lafa gerçekten içerliyorum "imanlı gözükmek para kazandırır" sen nerde gördün adam namaz kıldı oruç tuttu diye para verdiklerini eğer senin dediğin gibi olsaydı bu gün bu ülkede de dünyada da zengin olan insanlar reina da laila da değilde sultanahmet camisinde görüntülenirdi. belki bill gates amcam da gelip orda namaz kılardı insanı güldürmeyin lütfen
"imanlı gözükmek para kazandırır" bu ise bir türk insanı ve türkiye klasiğidir tüm dünyada geçerlidir demedim, para vermek haricinde bir sürü farklı dönüşümleri vardır (çok ufak bir örnek: bazı üniversitelerde cuma günü öğretim üyesinin seni görebileceği bir yerde namaz kılıp, perşembe-cuma vs. gibi sohbetlere katılıp, final veya vize sorularının alınabilmesi gibi : geçmiş zamandan bir örnek 19 Mayıs Üniversitesi )

Aynı şekilde "Atatürk ticareti" yaparak kâr sağlayanlar da vardır. Her iki duruma da karşıyım.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PDET in açmış olduğu (silinenlerde dahil hepsini okudun mu bilemiyorum) onunla aynı düşünce de olup, onu haklı görebilirsin buna bir sözüm olamaz zaten.

"imanlı gözükmek para kazandırır" bu ise bir türk insanı ve türkiye klasiğidir tüm dünyada geçerlidir demedim, para vermek haricinde bir sürü farklı dönüşümleri vardır (çok ufak bir örnek: üniversitelerde cuma günü öğretim üyesinin seni gözükebileceği bir yerde namaz kılıp, perşembe-cuma vs. gibi sohbetlere katılıp, final veya vize sorularının alınabilmesi gibi : geçmiş zamandan bir örnek 19 Mayıs Üniversitesi )

Aynı şekilde "Atatürk ticareti" yaparak kâr sağlayanlar da vardır. Her iki duruma da karşıyım.

dostum bak ben pdet le aynı fikirdeyim demedim fakat sen hala aynı tavırdasın benim sana söylemek istediğim ne kimseyi atatürk ticareti yapıyor diye nede para kazanmak için imanlı gözüküyor diye yargılama veya burda yazma yetkisine ne sen sahipsin nede ben bir defa daha yine pdetin açtığı bir konuydu orada da aynı mevzu geçmişti ve orda da yazmıştım kimsenin kalbini ve gerçek amacını bilemezsin ve senin yazdığın bu konuyla alakasız bişey adam saçmalamış tutmuş webmaster forumunda bu ülkede özgürlük niye yok demiş onun tartışılacağı yer burası değil sende tutmuşsun imanlı gözükmek para kazandırır demişsin şimdi pdet te önyargı var sende de alakasız bir forumda alakasız bir soru ve karşılığında alakasız bir cevap veya yorum ben sana bunu anlatmaya çalıştım ve sen alakasız cevap vererek gerçekten imanlı insanları rencide ediyorsun tekrar sorayım eğer bu ülkede bir şeyler kazanmak için imanlı gözükmek gerekiyorsa neden hala medyada insanları sultanahmet camisinden çıkarken değilde reina veya laila veya bilmem ne bardan çıkarken görüyoruz.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ifade özgürlüğü var mı bilemem ama hainlik özgürlüğü bol olan bir ülkeyiz. Hangi ülkede, teröristlerle aynı amacı taşıyan toplantılara izin verilir ya da hangi ülkede teröristin flamlarını bayrak dedikleri çapulları alıp sokaklarda gezilir, hangi ülkede, atılan taşa polis elinde yetkisi olmadığı için taş ile cevap vermek zorunda kalır. hangi ülkede terörsit başını krallar gibi besleyip, gazetelere demeçler vermesine izin verilir.

dah açoğaltılabilir bu sorular.

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam gibi tartışmak

Adam gibi konuşup tartışmak bazılarının işine gelmiyor burada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5