İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye için Google EFT işlemini başlattı...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye için Google EFT işlemini başlattı. Tüm kullanıcılara hayırlı olsun...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugünlerin en güzel haberi :) Bende bankanın karşısındayım. ödeme yapılmamış diyordu. birde böyle deneyeyim dedim

Banka kodu: 12 karakterli olmalı= BU şube kodu değilmi 3 karakterli olan

Hesap numarası. Ziraat bankası kodunda -5001 var sonunda - ve boşluk kabul etmiyor o zaman ne yapacağız ?

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şube kodu olduğunu sanmıyorum. Ben Citibank'ı aradım ve uluslararası eft için banka kodunu sordum. Fakat verdiği kod 12 haneli değil. ( 0092 ) belkide (000000000092) şeklinde yazmalıyız. :)

Fakat yakın zamanda öğreniriz nasılsa. Çünkü daha uygulama çok yeni sanırım.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel haber :) sabah sabah süper oldu walla...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bugun basladı sanırım veya dun gece amerıcadan dugmeye bastılar vatana mıllete hayırlı olsun

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok güzel haber, ama bilen biri şu şube kodu fln nasıl yazılcak fln bi sölese de çek mek beklemesek artık :)

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun umarım eft için çok bekletmezler :)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eft'ler 3-10 gün içinde geliyormuşta, banka kodları problem..
yapıkredi müşteri hizmetleri telefonda şu anda rana hanımla anlatıyoz ama ne ben derdimi anlatabiliyom ne de rana anlıyo :)

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Bankasıda 062 olduğunu Söylüyor Banka Kodunun. Bu Banka Kodunu Nasıl 12 Haneli Yapacağız Acaba. Bankayla Uzun Uzun Görüştüğümde 12 Haneli Bir Kodlarının Olmadığını Söylüyorlar :( Yardımcı olacak birileri varmı acaba ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işbankasıyla görüştüm onlarda banka kodunun 64 olduğunu ve 12 haneli bi kodlarının olmadığını söylediler :(

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sız yapmayın ama muhtelen uluslarası bı kod ıstıyorlar ıban harıcı veya basına ın dedıgı gıbı 0 lar gelecek bunu zamanla anlıcaz
önemli not: eger odeme seceneklerı uzerınde oynama yaparsanız bu aykı odeme ıslemlerınızı obu aya alma ıhtımalı olabılır odeme bılgılerını tekrar bı okuyun

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bu yapıkredinin varya.. adamlarda 12 haneli hiç kod yok ya... şebnem çıkıyo idris çıkıyo rana çıkıyo.. bana bi kod verdi tam 26 hane..

ya sabır...

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
15 ine kadar tamamlanır bu işlem aslında en geç 4 günde hesabınıza doğrulamak için ufak ücret yatıyomuş bugun 9'u en geç yarına kadar girersek bu ay havale ile alabilirizde banka nosu olayı karışık

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hazır Bankadayken Görevliye Sordum 12 Haneli olayı. Bana Başa Şube kodunu daha sonra hesap noyu gireceksiniz dedi ama pek mantıklı değil. Şimdide bu olay sorun yaratacak herhalde. en iyisi citibank'a sormak gibi geliyor..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fugitive' Alıntı:
15 ine kadar tamamlanır bu işlem aslında en geç 4 günde hesabınıza doğrulamak için ufak ücret yatıyomuş bugun 9'u en geç yarına kadar girersek bu ay havale ile alabilirizde banka nosu olayı karışık

daha işlem çok yeni ama 4 günde gelmezse ne olacak? o zaman gelecek aya kalır... ben 15 inden sonra deneyeceğim bu eft olayını bu ay almam lazım ödemeyi... riske atamıycam... bu durumu göz önünde bulundurun eft işlermini seçerken...

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla çok sevindirdi benide. Bu banka kodu denen uluslararası IBAN kodu olmasın?

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uluslararası Banka Hesap Numarası (International Bank Account Number - IBAN) bilgileri girmeyin. Lütfen yerel banka hesap numaranızı girin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5