İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye için Google EFT işlemini başlattı...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
captainzap' Alıntı:
elmasgunes o excel dosyasında şubesinin kodu olmayanlar var onlar ne yapacak ben şubeye göre ayrıcalık yapılacağını düşünmüyorum neyse bakalım bir kaç gün içinde belli olacak herşey

yani soyle bi olay da var, garanti bankasi anadolu yakasinda ki hic bir subenin kodu ordakilerle uzaktan yakindan alakasi yok ama bende ordaki kodu kullandim, hep beraber gorecez bi kac gun icinde...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bencede en mantıklısı bu kodlar çünkü şube koduna kadar bilgi veriyor. google senin şube kodunu nerden bulacakki başka türlü?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim şubeye ait kod yoktu. şube kodu yazan 3 haneli yeri değiştirerek diğer kısmı aynen girdim bakalım ne olacak..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok girmemiş olanlarınki kayboldu... benim hesaplardan birinde duruyo onay bekler halde birinde de hiç girmemiştim kaybolmuş artık görünmüyo...

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende görünüyor. bazılarında görünüp bazılarında görünmüyormu. ne kadar tuhaf birşey

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
girilenler takılı kaldı heralde bendede duruyo ama ulan google yaptın yapacağını

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Garantı defterımı elıme aldımdaIBAN yazmışalr kapağına ama buradakı rakam destan gıbı 12 hane felan değil en sondakı6 rakam hesap nosu bu doğru, hesap nodan once 4 sıfır saymassak ondan oncekı şubemın kodu çok garıp bir paradox yarın şubeye gıdeyım oreneyım her ne kadar panelımde gorunmesede :p

kaldıkı bu xml de erılenlerı anlamadım tamam şubeyı verıyorda zaten o 12 hanelı hesap no nereye yazılıo panelı gormeden konuşuos gerçi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
Hesap Numarası Kısmına ne yazıcaz tam olarak?

Banka Kodu:0006 2000 4130
Hesap Numarası: ?

Garanti bankası için örnegin hesab no: 413/2546854

yolladım bakalım ne olacak
Belirttiğiniz hesaba az miktarda para yatırmayı deneyeceğiz. Google'dan yatırılmış bir para banka hesap özetinizde 10 gün içerisinde belirecek. Yatırılan miktarı siz doğrulayana kadar, ödemelerinizi mevcut şekilde almaya devam edeceksiniz. Eğer henüz bir ödeme şekli seçmediyseniz, ödemeleriniz bu banka hesabı doğrulanana kadar tutulacak.
Sendemi Garanti Hasanpaşa ile çalışıyorsun ?

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende gözüküyor

Elektronik Fon Transferi daha fazlasını öğrenin

Adsense ************1752 ismi düzenle DOĞRULANMAMIŞ
Yeni bir banka hesabı ekleyin

*Standart Teslimat çekleri normal posta ile gönderilir ve postalama gününden itibaren 2-3 hafta içinde elinizde olur.
**Güvenli Ekspres Teslimat çekleri bir kurye ile gönderilir ve 1 hafta içinde elinizde olur.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
ikinci bir hesap ekledim gene aynı. Hesap numarasının son dört rakamı görünüyor diğerleri yıldız şeklinde. Başka bu sorunu yaşayan var mı?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
intibah' Alıntı:
ikinci bir hesap ekledim gene aynı. Hesap numarasının son dört rakamı görünüyor diğerleri yıldız şeklinde. Başka bu sorunu yaşayan var mı?

Bu bir sorun değil ki güvenlik açısından öyle gözüküyor.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o değilde vakıfbank hesap numaraları 17 haneli değil mi ? başındaki sıfırı arıyorum yine de son rakamı almıyor hayret birşey, vakıfbank hesap numarası girebilen var mı 3 hesap açtım 3ündede aynı şey oldu. Valla bu gidişle benim paneldende kalkacak eft seçeneği

Human COLOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesabımda hala EFT seçeneği aktif değil , neden olabilir arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5