İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye için Google EFT işlemini başlattı...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben google mail attım türkiyede eft sorunu yaşıyoruz dedim siteden istenen vs.. kod bizde mevcut degild edim.. nasıl yaparız diye danızştım 1-2 saate kadar cevap gelir inş.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lütfen işte banka kodumuz gibi ibareler kullanmayalım. Herkes için aynıymış izlenimi veriyor. Herkesin şubesi ve bulunduğu şehir farklı olduğundan herkesin kodu farklı olucaktır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dsgnr' Alıntı:
0062 = (62) banka kodu
00758 = (758) şube kodu
034 = (34) şehir kodu

= 006200758034 = Banka Kodumuz :)

EFT Hesabını ekledikten sonra onaylanması için size test miktarı gönderecek..

bu excel dosyasındaki bilgiler dogmrumu ben şube kodu ile şehir kodu uygun ama banka kodu ne kadar dogru bilmeicem peki bu deidğin şekilde yazarsan olrumu diyrosun fikrin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banka Hesap Bilgileri Gönderildi
Şu hesap gönderildi:

Hesap Sahibi Adı: xxxxx xxxxxx
Hesap Rumuzu: xxxxxx
Banka kodu: xxxxxxxxxxxxx
Hesap numarası: ****************

Belirttiğiniz hesaba az miktarda para yatırmayı deneyeceğiz. Google'dan yatırılmış bir para banka hesap özetinizde 10 gün içerisinde belirecek. Yatırılan miktarı siz doğrulayana kadar, ödemelerinizi mevcut şekilde almaya devam edeceksiniz. Eğer henüz bir ödeme şekli seçmediyseniz, ödemeleriniz bu banka hesabı doğrulanana kadar tutulacak.

Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için, lütfen aldığınız test depozitosunun miktarını yazın

beklicez ve yatan parayı yazıcaz ölemiş :p

bu hesabı dogrula diye bişi var girince para miktarı yazmamı istiyor paramı yazayım yoksa yatmıcakmı para ?? yanai beneim belirlediğim parayı yatırıp test edecekelr.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
daha 10 günü bulabilirmiş o az miktardaki parayı yatırmaları ben ödeme beklete geçtim gene 15 ine kadar doğrulayabilirsem havale ile alı seçicem çekle falan uğraşamıcam ehuehue hemen moda geçtik

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir arkadaş liste vermiş bir forumda.. orda tüm bankların listeleri vardı

006402220016 TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. -Gemlik/Bursa
00640 nedir bilmiyorum :)
ama 2220 şube kodu
016 da bursa il plaka kodu hhehe

liste 800kb lik bir exel.. doğrudur inş

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu arada ytl hesabına gönderebilirmiyiz ? yoksa USD Hesabı şartmı ?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok iyi bir haber fakat bazı bankaların şubeleri için kodlar yok exel dosyasında ?

neyse teşekkürler yinede

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google gene maymun etti herkesi : ).

Bence bankaları boşuna arayıp telefon faturasını kabartmayın, bankaların tek bildiği SWIFT ve IBAN numaralarıdır. Bende zamanında tüm bankaları dolaştım, çoğu müdür ile görüştüm fakat hiçbir bankanın Routing numarasına ulaşamadım. Sadece HSBC bankası yurtdışı tabanlı olduğu için bazı konularda bilgi sahibi onun dışındakiler fasa fiso : ).

Kolay gelsin herkese.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben verilen listeden kodları girdim bakalım ne olacak? bi 10 gün bekleyelim zaten onaylamazsak eski yoldan devammış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5