İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye için Google EFT işlemini başlattı...

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
atay' Alıntı:
İŞ BANKASI EFT AYARLARI İÇİN TAM ANLATIM

Banka Kodu: 000026009593
HesapNo: ŞubeKodu+HesapNo

Gerekirse, svip kodu: ISBKTRIS

026009593 Bank of Amerika'nın Routing (ABA) numarası olarak görünüyor?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman bence eft olayinda ytl olarak odenecegi icin bir kayip olacak cunku ytl olarak alanlarda bir kayip oluyordu degisimden dolayi, acaba o anki yerel bankadaki kur uzerinden mi donusecek?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
trextra' Alıntı:
Çok güzel oldu bu bende ödeme bekletiyordum çek bozdurma komisyonu yüzünden tartışmıştım bankamla.

USD olarak ödeme alıyorsanız USD Hesap nosunu vermeyi unutmayın, Ayrıca banka hesap nosunun başına şube kodu eklemeyin. Uluslararası banka kodunuz zaten şubenize özel.

Emeği geçenlere + Rep + Teşekkür.

şubeye özel ise bu arkadaşın yazdığı kod hangi şubenin? kafam karıştı off neyse yaa google moogle fazla kasmayın. bir çay için:)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
YKB Dış İşlemler Bölümünden Gelen Cevap (2 kişiyi çok feci şekilde, internet sayfalarındaki bazı örnekleri göstererek baydım):

Bank Code/Routing Number sadece Amerika ve Avrupa bankaları tarafından uygulanan bir standart. Türkiye bankalarında böyle bir uygulama yok. Sizden bu numarayı isteyen yer ile bağlantıya geçerek SWIFT kodu veya IBAN numarasını belirterek işleminizi yapmayı deneyin.

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen arkadaşlar "Bank Routing Number sadece A.B.D bankalarında geçerli olan bir bilgidir." diyorlar

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani simdi google cok salak incelemeden bir sistemi mi gelistirdi buna inanasim yok valla, google bir ise girismeden epey bir inceleme yapmistir eminim buna
su 4 gunu bekleyelim de hele para mara yatacak mi gorelim sonra konusalim

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
dıkkat edınde paralar yanlıs yere gıtmesınler

bi sorun olmaz heralde... onaylanana kadar güvenli çek seçili kalacak die bi yazı yazıyo... yetiştiremesek bile bi şekilde çekle alırız parayı...

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
forma hesap numaramı yazdım rumuzumu ve uluslar arası banka kodunu yazdım gönderdiken sonra önizleme yaptım banka hesap nosunun önüne 12 yıldız koymuş ve banka hesap numaramın 6 rakamından sadece 4 ü görünüyor. Sizde de böyle mi yoksa bir sorun mu var?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online görüşme başlatılıyor, en kısa sürede bir müşteri temsilcimiz tarafından cevaplanacaksınız
Emel oturuma katıldı.
Emel: İyi günler, ismim Emel. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
126*****: Merhaba , yabancı ülkeden eft gelecek bu işlemin gerçekleşmesi için bizden banka kodu(routing code) isteniyor 12 haneli bunu öğrenmek istiyordum.Birazz önce başka bir arkadaşa bağlandım fakat problem oldu sayfa kapandı kendisi bana swift ve iban kodu ile hallebileceğimi söyledi fakat karşı taraf bize 'Uluslararası Banka Hesap Numarası (International Bank Account Number - IBAN) bilgileri girmeyin' şeklinde bir bilgi verdi.Yardımcı olursanız sevinirim
Emel: ***** Bey, yurtdışından gerçekleşen işlemler için bankamızda sadece SWİFT kodu ve IBAN numarası kullanılmaktadır.SWİFT kodu bilgisini sizinle paylaşbiliriz.İşlem ile ilgili uygulamamız belirttiğimiz şekildedir.
Emel: Bankamıza ait SWİFT kodu: YAPITRIS072
Emel: IBAN numarası ise sizin hesabınızın bağlı olduğu şube ve hesap numarası gibi bilgileri içermektedir.IBAN numaranızı, Teleweb'te
Emel: Hesaplar menüsünden 'Hesap İnceleme' adımına giriş yaptığınızda, istediğiniz hesabı seçerek 'Hesap Bilgileri' adımına giriş yaparsanız ekranda IBAN numaranızı görüntüleyebilirsiniz.
*****: teşekkür ederim iyi günler iyi çalişmalar
Emel: *** Bey, biz teşekkür ederiz. Iyi günler diliyoruz.
Bizimle iletişimde online görüşmeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Görüşmenin kaydını ekranın sağındaki düğmeler yardımıyla alabilirsiniz

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben pin bekliyom hala. nolcAK ŞİMDİ EFT ALABİLECEM Mİ?

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şimdi pin kodu var mı yok mu arkadaşlar bu konu hakkında bilgi lazım :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google parmağını kaldırdı herkes iş başında. ehuehuehu

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
0062 = (62) banka kodu
00758 = (758) şube kodu
034 = (34) şehir kodu

= 006200758034 = Banka Kodumuz :)

EFT Hesabını ekledikten sonra onaylanması için size test miktarı gönderecek..

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
aynen öyle tam bunu yazacaktım hızlı dsgnr :D benim işi unutmadın demi mail atıcaktın uheuehue

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
0062 = (62) banka kodu
00758 = (758) şube kodu
034 = (34) şehir kodu

= 006200758034 = Banka Kodumuz :)

EFT Hesabını ekledikten sonra onaylanması için size test miktarı gönderecek..

Evet bence de aynen böyle. Bu da Halkbankası için:

0012 (12) banka kodu
09510 (9510) şube kodu
042 (42) şehir kodu

001209510042 = Banka kodumuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5