İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyede en sağlam ve kaliteli host hangisi

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kriweb.com pahalı ama başın ağrımaz . örnek: kadirinanir.com

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lisanslı Ioncube encoderımız var scriptinizi ioncube ile encode edebiliriz bu durumda scriptiniz domaininize kodlanır dosyalar çalınsa bile sizin domaininiz dışında bir domainde kesinlikle çalışmaz ayrıca dosyalar encode edildiği için dosyalarınız çalınsa bile dosya kodlarınız okunamaz incelenemez ve değiştirilemez...

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lisanslı Ioncube encoderımız var scriptinizi ioncube ile encode edebiliriz bu durumda scriptiniz domaininize kodlanır dosyalar çalınsa bile sizin domaininiz dışında bir domainde kesinlikle çalışmaz ayrıca dosyalar encode edildiği için dosyalarınız çalınsa bile dosya kodlarınız okunamaz incelenemez ve değiştirilemez...

Not: server yük durumunuzu bilmiyorum açıkçası ciddi yük oluşturan siteleri bir çok host firması barındırmaz ve deticated servera geçmenizi tavsiye ederler

Ben Ücretsiz olarak scriptinizi ioncube ile domaininize encode etmeyi teklif ediyorum ( böylece nerden host alırsanız alın scriptinizin çalınması konusunda içiniz son derce rahat olur )

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede Reseller Fiyatları Neden Çok Pahalı Yaw

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
2 Aylık konuyu hortlatmış son 5 kişi.. laf olsun diyemi yaziyosunuz anlamıyorum...

laf olsun diye yazmıyorum, kendi adıma. her başlığın tarihini kontrol edemiyorum haliyle. biraz daha yazıcı mesajlar yazarsanız ne güzel olur.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şimdiye kadar Hosting Firmalarından çok çekmiş bir insan olarak diyorum ki : www.nixcon.com.tr

Hem müşteri memnuniyeti, hem de güvenli servis veren bi yer.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5