İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiyede Hangi DC ?

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Serverımı farklı bir lokasyona taşımayı düşünüyorum. Şu anda ucuz olanlardan bir tanesinde.

nixcon hiç çalışmadım. nasıldır ?

Siz nereyi önerirsiniz ?

Teşekkürler

eyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon u bilmem ama çok yeni bir dc açıldı Bursa da burayla çalışan tanıdığım firmalar var. witamin.net den ulaşabilirsin.

infodestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NIXCON DC şu an için sunucularımızın bulunnduğu veri merkezidir ve şu an oldukça kaliteli hizmet vermektedir.

Size Bu konuda yardımcı olabiliriz.

Adres : Hasan Subaşı Cad. Balcı İş Merkezi No:8/11 ANTALYA

TEL : 0 242 243 00 90
GSM : 0 506 298 28 79
MSN : [email protected]
WEB : http://www.infodestek.com

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi DC

Merhaba Arkadaşlar,

Serverımı farklı bir lokasyona taşımayı düşünüyorum. Şu anda ucuz olanlardan bir tanesinde.

nixcon hiç çalışmadım. nasıldır ?

Siz nereyi önerirsiniz ?

Teşekkürler

Merhaba

Sana yardımcı olmak için yazmış bulunuyoruz , Istanbul merkezli DC lerin çoğundan hizmet aldık hatta bir ara sunucular parça parça başka başka yerlerdeydi , geçen sene Şubat ayı gibi Teklan'a koyduk , iyi idi fakat orda
bir takım yönetim değişikliğinden sonra sunucuları SistemNet diye bir yere taşıdık , orası enteresan bir yer , gece giremezsin , hafta sonu giremezsin , çok kavga ettik , en sonunda Nixcon'a geldik fakat arkadaşlar ellerinden gelen her tğrlü yardım ve desteği esirgemiyorlar , tabi kafana göre ben geldim deyip DC ye giremezsin , söylüyorsun ben gelecem bu akşam diye , okey buyur gel diyorlar ve içerde hardware veya software her türlü desteği alabilirsin tabi elinde yazılımda lisansların oldugu takdirde ... Biz çok memnunuz hizmetlerinden , şu anda orda 5 sunucumuz var , gelecek hafta 22 olacaklar ama gayet iyiler.

Yinede sen bilirsin ...

Tuba Bilişim ve Teknoloji Dış Tic Ltd Şti

fulhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bi ara nixcon locasyonlu sunucuda çalıtım hiç memnun kalmadım. hatta 5 gün dayanabıldım. Daha önce almanya netdirekt dc de idi sunucum 8 ay hiçbir hata hiçbir sorun yaşamadım. Acaba tr sunucuya geçsem siteler daha hızlı mı olur ve verdıgım hızmet daha kalıtelı mı olur dusuncesıyle nixcon locasyon veren bı yerden sunucu aldım. Dediğim gibi 5 gün kalabildim. 4. gün yine netdirekt bayisi bir yerden sunucu siparişi verdim ve 5. gün tekrar almanya netdirekt locasyon sunucuma geçtim. tubahost arkadaşımız yanlış anlamasın tabıkı ben yaşadığımı paylaşıyorum benden sonra ne oldu ne bıttı haberım yok ama yinede sen bilirsin.

iyi çalışmalar

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teknet öneririm...

nixcon ve nixconla çalışanlardan uzak dur derim...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açıkçası eğer ucuz hizmet alacak kadar zenginsen nixcon ama yok tuzsuz aşım ağrısız başım diyorsan teklan. pardon artık teklan degil açıkisp

pcpazari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklanı tanıyorum ve çalışmayacağım tek yer teklan.

sürekli müşteri kayıplarından da belli. şimdi bir de isim değiştirmişler.

ortada bir şeyler dönüyor ama.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teklanı tanıyorum ve çalışmayacağım tek yer teklan.

sürekli müşteri kayıplarından da belli. şimdi bir de isim değiştirmişler.

ortada bir şeyler dönüyor ama.

Teklanı nasıl tanıdığınızı bilmem ,
Ama isim degiştirmesindeki amacın "tümüyle açıklık politikası" olmasını anlayamamış olmanız fena.

genelde yaşanan Satış temsilcisi önce size gülümser ama sorunlarınız olduğunda kimseyi bulamazsınız.
Teklanın sitesinden 24 saat kamera ile "Tüm çalışanları" izleyebilirsiniz.

hernedense bende kaybedilen degilde sürekli eklenen müşterileri görmekteyim

Özellikle site degişiminden sonra bu sayı ciddi artış yaşadı.

şimdi sorarım başka kaç ISP de tümüyle görebildiginiz bir yapıya sahipsiniz ?
düşünsenize kimse size "şu anda yerinde yok" demiyor. siz kameradan bakıp ordamı degilmi görebiliyorsunuz.

ortada dönen şeyler genelde bunlar Ama olaya neresinden bakmak istediğiniz çok önemli.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon cular gelince karışır burası :) Türkiye'ye gelmek için bir-iki sene daha beklemek lazım bence.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiyede bir çok dc gezdim ve 6 aydır bulunduğum dc'den çok memnunum yakında orada sistem odamızı kuruyoruz ayrı olarak ama hattı kendilerinden alacaz.Türkiyede şuanda Naymanli DC tek geçerim.Yorumlarda yazdığınız dc'ler müşterileri sermaye olarak görüyorlar.Naymanli Dc'nin sahibinin evini gece saat 4'te arayıp yardım talep edebiliyorsun.Nixconu gündüz arayıp talep edemezin veya başka dc'leri bu dcler kötü demiyorum ama çok sorunlu.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon cular gelince karışır burası :) Türkiye'ye gelmek için bir-iki sene daha beklemek lazım bence.

Troy aslında bende senin gibi düşünüyordum emin ol Naymanli Dc'ye geçeli rahatladım günlük ticket sayıları 100 iken 10 a düştü buna emin olabilirsin.En azında sadece telefonlarımız sipariş için çalıyor.Aslında izmir tabanlı hemen hemen tüm DC'ler iyi Naymanli kadar olamazlar.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nixcon dan iyi haberler almıştım ucuz ve kaliteli hizmetleri var dc sıkı güvenlikli bizim arkadaş orda çalışıyordu belirttiği şuydu dc girdiğin andan beri kamera sana göre hareket ediyor seni izliyor demişti. daha da güvenilir bir konu daha var ama gizli bilgi olduğu için paylaşamıyorum

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Naymanlının DC'si yok, niobeweb'den hizmet alıyorlar.

O zaman herhalde benim gördüğüm yer sanırım niobeydi iyide niobe içinde neden naymanlinin elemanları vergi levhası var :)
Hocam belki zamanında cüneyt bey'de barındırıyor olabilir orasını bilmiyorum ama gözümle gördüm dc'yi ve içine girip video görüntülerine kadar aldım.Kendilerinin Gold partneriyim naymanliyi övmüyorum ama gördüklerimi ve düşüncelerimi söylüyorum.

berksehost

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Naymanlının DC'si yok, niobeweb'den hizmet alıyorlar.

Evet snackers doğru söylüyor kendim izmirde oturan biri olarak niobewebin dcsine gittim gezdim ve naymanlının makinelerinide gördüm.Yani naymanlının kendine ait bir dcsi bulunmamaktadır.Bilginize...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5