İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin en iyi hosting şirketleri

derin

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
DÜNYANIN EN İYİ WEB HOSTİNG FİRMALARI HANGİSİ?

Öğrenmek isteyenler için KAYNAK.

derin

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Dünyanın En Büyük Hosting Şirketleri Listesi

Kaynak: www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfasında en iyi ilk 5 web hosting firmaların listesini bulacaksınız. Web hosting firmaları işleyişi hakkında fazla bilgi sahibi olmayan arkadaşlar www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nadir?" başlıklı sayfasında ise hosting firmaların işleyişi hakkında harika bir makale var. İncelemenizi tavsiye ederim.

Site Açma Ücretsiz Eğitim Rehberi

İnternet Sitesi Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı, Artık Herkes Web Sitesi Yapabilecek. Bir web sitesi yapmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, bu web sitesi kurma programları ile aradığınızdan fazlasını bulacaksınız. Bu internet sitesi yapma programları ile hiçbir tasarım kodlama ve teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. İstediğiniz kategoride web sitesi açmak çok basite indirgendi. Bir site kurduktan sonra istediğin kadar site kur. Sıradan bilgisayar kullanıcılarına tasarlandığı için artık herkes site kurabilecek Başarılı ve profesyonel bir internet sitesi kurmanız için 300 dakikalık uygulamalı ve HD kalitesinde video eğitimleri ile 5 saatlik ücretsiz bir eğitim ile A’dan Z’ye hayal edebileceğiniz her kategoride web sitesi kurabilecek ve yayınlayabileceksiniz.. Kaynak: www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Ücretsiz Site Yapma rehberi" sayfasıdır.

altayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Natro hostingi kullanıyorum gayet memnunum. Teknik destek ve hizmetleri gerçekten çok kaliteli

akaya3001

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
müşterisi çok olan ve/veya çok reklam yapan en iyisi olmaz bence. Kısa sürede her konuya çözüm üreten, hızlı destek veren firma en iyi domain hosting firmasıdır bence. natrodan 3 yıl önce sitelerimi linesis.com a taşıdım. birçok arkadaşımda linesis.com a geçti. iyiki geçmişim, arkadaşlarımda çok memnun. Kalite = Hizmet bence.

serdar5884

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'yi bilmem ama yurtdışı olarak benim de kullandığım b]HOSTGATOR[/b]u tavsiye ederim.

Paketleri BURADAN inceleyiniz

ayrıca 25 dolar veya % 25 indirim kuponu kullanarak fiyatı düşürebilirsiniz
KUPON KODLARI
%25 indirim kuponu: indirimkazan
25 dolar indirim kuponu: turkiye

Ayrıca Hostgator'a üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi ve yardımı BURADAN alabilirsiniz...
kolay gelsin.

oruç-reis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alastyr suphesiz en iyi firmadir bana gore isimtescil diyen arkadas isimtescil kullanmamis hic cok belli :)

hostagel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting Türkiye listesine http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/TR ulaşabilirsiniz. Burada en fazla domain barındıran Türkiye deki hosting firmaları sıralanmıştır. Her daim güncellenir.

Bence VPS, Dedicated noktasında alacaksınız yerli olabilir. Web hosting alacaksınız (wordpress, joomla kurmaya) yurtdışı daha ucuz ve daha çok özelliklidir.

esntpli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Askmeter Hosting'i öneririm.
firma yeni kurulmuş. hatta ilk müşterilerinden biride bendim.
ilk başta çözeemedim ama bana deneme amaçlı hosting felan verince, destek yardımları çok iyi olunca onunla çalışmaya karar verdim ve sonuna kadar memnunum.
hatta şuan hosting ürünlerinde %50 indirim sağlamaktadırlar. bende o indirimden yararlanıyorum. isterseniz deneme amaçlı ticket açıp deneme hosting isteyin büyük ihtimal verebilirler. ama memnun kalacağınızdan adım gibi eminim. sunucularıda gayet hızlı

http://www.askmeter.com/

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük Firmalardan SadeceHosting ve NetInternet Kaliteli Diye Biliyorum .

rmz34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En iyisi natro hosting fakat başka iyisini bilmiyorum. performans ve 7/24 desteklerinden aşırı memnunum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5