İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'nin Yeni Sosyal Ağı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
teşekkürler Angelo +rep

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O kadar yatirima bir facebook connect entegrasyonu yapmamislar ama o guzel olmus.

Berker09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
xD resmi fan sayfası nasıl oluyor bunu anlamadım geçen bir arkadaş daha söyledi resmi fan sayfası kurdum ama fanı kurulan adamın haberi yokdu:) sizinkisi de böyle birşey mi inploid sitesinin sizinle teması var mı.

Neyse önemi yok bunların bende programı izlerken görmüştüm 150 binlira ile olcak iş deil gibie geliyor şuan facebook un zirve yaptığı bir dönemde sıralarını beklemeleri gerekicek..

Resmi Fan Sayfasıdır, kurucularla iletişim halindeyim; bir şüpheniz olmasın bu yönde ..

Comment

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlık sohbet sistemi de kurulmalı varsa da göremedim.

bykingman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook da sayfa oluşturup destek beklemek yeni açılan türk sosyal ag tanıtımı için bence mantıksız.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Facebook soru cevap şeysi türkiyeye açıldı diye küsmüşlerdir :p

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım site Türk diye İngilizce sloganda mı olamaz ? Facebook & Twitter sadece kendi ülkelerine mi hizmet ediyor ?

kardeş olmamalı türkiye içinse isimide sloganıda türkçe olmalı. benim sosyal ağım gibi www.kampusagi.com Türkiye'nin Sosyal Ağı buda sloganım işte böyle olmalı. türkse türkiye içinse türkçe olmalı yoksa türkiye için değil kendi için olur ..

kingofbet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlardan daha çok üyem var kardeş onların 2 yılda yapamadıkları üyeyi googleda yükselişi 2 ayda hazır scriptle yaptım ben :))
ve yatırımsız ve sadece kendi çabalarım kendi yatırımımla

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence başarılı bir proje. Tutar, tutmaz orasını etkileyecek bir sürü sebeb-sonuç ilişkisi var. Sonuçta ben destek oluyorum.
150.000TL ile olmayacağını sanırım onlarda düşünmüşlerdir! Destek olmak istiyorsanız reklam, tanıtımını yapın. Feedback gönderin. Adamlara destek olun biraz!
Onlarda farkındadır şuan Google'un bile Facebook ile baş edemediğinin! Biraz düşünüp, yorum yapın bence.

PC başından yargılamak, asmak-kesmek çok kolay. Elin taşın altındayken konuşmak mesele!
Sonuç olarak; adamlar projelerini hazırlamışlar, yapmışlar, yatırımcıda bulmuşlar, gelen kitlede ivmeli şekilde artıyor. Bu bile bir başarıdır.

Çok einstein gördüm hepsi lafta bütün internet ağını baştan yapıp, yıktılar ama sonuç? = 0!

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
quizy.me vardı, ancak buna Alphan Manas desteği kesinlikle farkı koyacaktır.. yinede bana çekici gelmiyor.

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar yatırım aldılar ve bi soru başına ortalama cevap 3 yada 4 adet bu çok düşük bi rakam sırf webmaster içerikli soru cevap sistemleri daha iyi naptılar o kadar parayı ? aldıkları en büyük yatırımda galata melek yatırımcılardandı aynı projeyle ben görüştüm Ayşe hanımla geç kaldın dedi 1 ay önce inploide yatırım yaptık dedi verdiği rakamı söylemedi ama yüklü bi miktardı 300 bin tl den fazla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5