İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'ye neden reklam verilmez?

B

BizimMP3

Misafir
admin arkadaşım. Olayı bilmiyorsun böyle düşünmen doğal. Ancak olayın ikimiz arasında geçmesi diye bir olay yok. Adamın milyarlar dolandırdığı bir gerçek,bunu da yazacaktım ancak bi baktım ki,foruma msj ı yazdıktan sonra kodlarını kaldırırım diye düşündüğüm anda siteleri dmen yönetici arkadaşlar / kullanıcılar ** siteye yönlendiğini söylediler.

Bu mesajımın sebebi tamamen budur, ki ben kazığı yediğimde bile iyinet forumuna yazmayı düşündüm banlarsanızda ... diyecek söz bulamıyorum !

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

BizimMP3

Misafir
Malatyalı,besiktaslim ve diğer arkadaşlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

malatyasporlu

Misafir
tamam tahanın 2. dolandırıcılığını buldum bizimmp3 söylememekte ısrar etti ama benide yolduğu için söyleyeceğim

2.olayıda oyalan.com dur 100 kontör biriktirene t-shirt yollayacağım deyip yollamayan kişi meğerse boşu boşuna adamın sitesine girip reklamlarına tıklamışız....

bu olayı yazmamın nedeni oyalan.com un benide kazıklamış olmasıdır...

M

malatyasporlu

Misafir
kanıtıda www.oyalan.com adresinin tahanın bugünkü sitesi olan www.mesajturk.com a yönlenmesi zamanında oyalan.com ve tıklakazan.tk da birbirileriyle karşılıklı reklam takasları

değilmi sinan abi ?*

(*sinan abi oyalan.comda kendisine soru sorulup kontör kazanlıan kişidir )

B

BizimMP3

Misafir
Vay anasını be! adamın yemediği ... yok.. Benim diyeceğim tamamen bir düzenbazlıktır ve ayda 3/4 milyar götürüyor o şahsiyet,o yöntem ile..

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Bu Site Telsim ve Microdis Sponsorlugundadir" yazili alt tarafta. Eger bu sirketler gercek sponsorlari degilse bu web sitesinin basi cok buyuk belaya girer. Magdur taraflar Telsime ulasip bu konu hakkinda bilgi alsinlar. Eger gercek sponsor degillerse site sahibinin basi buyuk beladadir.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oolay nedir kim kimi kandirmiş nasil kandirmiş herkes adam gibi anlattsin bizde karar verelim kim haklı degil ???

B

besiktaslim

Misafir
telsim böyle bir banner kullanırmı :| yorumsuz...
site genel anlamıyla mesaj atarmı onuda bilmiyorum...
satışlardan millete bşey göndermeden kaçarmı onuda bilmiyorum.
üye sayısını arttırıp mail yoluylamı kazancını arttırıcak onuda bilmiyorum... :D
aslında benim bütün endişelerim bunlar çoğaltabiliriz örnekleri tabii
neyse

M

malatyasporlu

Misafir
!

ben denedim bırak msj atmayı onay kodu bile gelmiyor bence emailinizi vermeyin...

spon.jpg

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece mail mi? orda daha önemli birşey var.. GSM NO..
Bugünün Reklam sektöründe GSM No, Yaş, Şehir, Cinsiyet bilgileri bulunan database lerin ne kadar değerli oldugunu biliyormusunz???

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu database'i para karşiligi satabilir.

Toplu sms gönderimi yapanlar için iyi birer kaynaktir bu tür database ler..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar cep telefonlarına reklam yoluyarak para kazanan bi çok site var sanırım siterehber adlı arkadaşımın bahsetmek istediği olay sanırım budur...

iyinet admin:sadece farklı düşündüğümü vurgulamak istedim...

M

malatyasporlu

Misafir
cep telefonuna reklam okadar önemli değil benim için önemli olan e-postam :

sonuçta turkcell her gün reklam yoluyor

B

BizimMP3

Misafir
ben daha yazmamdım adamın yaptığı dolandırıcılıklarını ana şimdide 3 tane çıktı.. Vay anam vay.. Hala bir şeyin doğru oplup polmadığını anlayamadım yurt dışından mail bekliyorum.. Ama Adamın benim bahsettiğim dolandırıcılıklı ayda 3/4 milyar kaldırdığı kesin..

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili kişinin dolandiricilik yaptigini iddia etmedim, sadece o bilgilerle ne yapilabilecegini söyledim..

M

malatyasporlu

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
İlgili kişinin dolandiricilik yaptigini iddia etmedim, sadece o bilgilerle ne yapilabilecegini söyledim..

tabiki bende adını dolandırıcılık koymuyorum sadece şunlar var

-tıklakazan.tkdan yüzlerce belkide binlerce insanın parasını ödememesi
-oyalan.comdan 100 kontör biriktirene vaad ettiği t-shirti göndermemesi para kazanmak için bize reklamlarını tıklattırması
-mesajturk.comdan mail ve cep nomuzu alıp msj falan gönderttirmemesi

benim bildiklerim bu kadar

adını siz koyun !

M

malatyasporlu

Misafir
ha bide mesajturkten msj falan gönderilmeyen sistemine telsimin sponsor olduğunu iddia etmesi

yoruldum yav :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5