İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'ye neden reklam verilmez?

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iddialara sadece gülüyorum (tiklakazan.tk dışında)
Telsim sponsorluğunu doğrulamak için Telsimin kurumsal koordinatörü Betül hanımla bağlantıya geçin tabi sizi kale alırsa...
oyalanda 100 puana ulaşan da bana mail atsın:D

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
taha22' Alıntı:
iddialara sadece gülüyorum (tiklakazan.tk dışında)
Telsim sponsorluğunu doğrulamak için Telsimin kurumsal koordinatörü Betül hanımla bağlantıya geçin tabi sizi kale alırsa...
oyalanda 100 puana ulaşan da bana mail atsın:D

Enteresan!! tiklakazani aynı bu şekilde kabullenmişsin. çıkıp burdan mesaj yazip bana maille ulaşin diyip olayi kapatarak.. oyalan'i da ayni şekilde sonuna bir gülücük koyarak "mail atin" diyorsun.. yarin mesajturk için de buradan bir mesaj atarak "mağdur olanlar bana mail atsin" diyip sonunada bir gülücük koyma(dalga geçer gibi!) ihtimalin çok yüksek...

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyalandan madur olan yok
warsa buraya yazsın
databaseler hala elimde

M

malatyasporlu

Misafir
ben varım sana kaç kere mail attım cvp bile yazmadın üstelik 100 kontörüde aştım

inan t-shirtte falan değilim

bu senden yediğim (küçük çaplıda olsa) 2. kazık

hatta nikimde malatyasporlu idi sevgili SİNAN ABİ

B

Beles_Org

Misafir
Bence burada tahanın başlığı çok yanlış! "Türkiye'ye neden reklam verilmez?" bu konuda kendiside sabıkalı birisi olduğu için, kendine başka bir başlık seçmeliydi.Bende, 2 kişi arasında olan bir şey için koca ülkeyi suçlayan Taha'ya gülüyorum(!). :mad:

M

malatyasporlu

Misafir
siterehbercim mesajturkte çalışmıyor... msj falan göndermiyor her ne kadar inanmasamda telsim sponsor olduysa bunun için olmuştur ilginçtirki sms yollama üzerine kurulmuş olmasına rağmen sms yollamayan bir site :)

ayrıca taha ( veya sinan abi ) kardeşimiz tıklakazan.tk üyelerinin ne zaman paramızı ödeyeceksiniz sorusuna aynı şekilde gülerek ''tatildeydim'' cavabını vermişti (yani tıklakazandan kazandıklarıyla tatilden geldikten sonra )

ah ah ! ne diyeyim sinan abi sen neymişsin be abi

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bastan sona hepsini okudum..
Eğer en ustteki log'lar doğruysa BizimMp3'te yanlış yapmıştır.. En azından yanlış konusmustur.
taha22 için zaten yazacak birsey bulamıyorum.
Yanlışa yanlışla karşılık vermeyi hiçbir zaman benimsememişimdir. Hele'de sanal alemde..

M

malatyasporlu

Misafir
tahaya daha ne diyeceksin abi ; adam bu işin ustası olmuş tıklakazanmı dersin oyalanmı mesajturkmu vay anam vay millet köşeyi dönüyor abi bizde updateddir adsensedir 2 tık şuraya bi tık buraya bişeyler yapıyoruz...
en iyisi hiç uğraşmayacaksın taha oyalan yaptı t-shirt dağıttı yapacaksın bedava kontör diye milleti bişeylere tıklattırıp biyerlere üye edip döneceksin köşeyi

tabi taha deneyimli bu işlerde onun kadar iyi olabilirmiyiz meçhul ama herşey zamanla :)

değilmi sevgili sinan abi...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşlar mesajTürk hakkında söylemek istediğim bir şey var; adı geçen şirketler gerçekten sitenin sponsorudur. Telsim mesaj atyapısını, Microdis ise site altyapısını ve mali giderleri karşılamakta...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte bu yuzden yerli sponsorlara guven yok yerli reklam sektoru yok hala email oku adherus kullan elin uşaginin eline bakıyoruz

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne olursa olsun ; Bu kadar olaydan sonra bunun açıklığa kavuşması lazım ;
BizimMp3 başka bir Nick 'le kayıt olup Tüm gerçekleri açıklayan yazını yazmalısını bence...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yazacak merak etmeyin :) Ancak zaten yazılacakları biliyorum. Bunun disinda taha22 zaten tiklakazan olayını kendisi dogruluyor..
Yani BizimMp3'un yazacakları pek ilgilendirmeyecektir kimseyi. Veya ben olayı bildigim icin bana öyle geliyor.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de bu reklam sorununa bir çözüm bulmanın zamanı geldi bence.. Tabi Türk cinlerinin cinliklerinin nasıl cinlikler olduğunu ilk önce çözmek lazım..

Z

zeynelkoc

Misafir
bu taha (veya sinan herneyse) aramızda dolaşıp birde dalga geçmesi benim sinirlerimi altüst ediyor

hem sahtekarlık yaptığını kabul ediyor hemde pişkin pişkin gülüyor

E

emrecelebi85

Misafir
Herkese hayırlı bayramlar
Bu arada bu kazılanma olayına gelince yahu burda herkes bir olsun böle sitelere karşı biz de bir hamle yapalım bunun ne olacağına ise hep beraber karar alalım...Mesela bu siteyi ellerinde patlatalım..Yada ne biliyim sizin de fikirleinizi bekliyorum...Bazen kibarlıkta bir yere kadar hep biz mi kazıklanacağız biraz da onları uyutalım ne dersiniz...Bu sayede en azından belki de bu tuzağa düşücek onlarca kişiyi kurtarmış olacağız...

Z

zeynelkoc

Misafir
emrecelebi85' Alıntı:
Bu arada bu kazılanma olayına gelince yahu burda herkes bir olsun böle sitelere karşı biz de bir hamle yapalım bunun ne olacağına ise hep beraber karar alalım...Mesela bu siteyi ellerinde patlatalım..Yada ne biliyim sizin de fikirleinizi bekliyorum...Bazen kibarlıkta bir yere kadar hep biz mi kazıklanacağız biraz da onları uyutalım ne dersiniz...Bu sayede en azından belki de bu tuzağa düşücek onlarca kişiyi kurtarmış olacağız...
sana katılıyorum

bi çalışma yapalım bakalım ne sonuç verecek

M

malatyasporlu

Misafir
bakın kendi yazım ile genel bi açıklama yapmak istiyorum

bu taha denen arkadaş(!) (ki oyalanda millete sinan abi diyerek reklamlara tıklattırıyordu) başkta açtığı konuyla kendi kuyusuna düştü adam bakınız neler yaptı vede hala kalkmış türkiyeye neden reklam verilmez sorusunu soruyor ve bu kişi geçen gün MP3 Siteleri NE kadar ahlaki konusunu açmış ahlak abidesi zannettirmişti kendini ben bundan ufak çaplıda olsa kazık yedim bizimmp3de yemiş (bizimmp3ün sitesini ramazan ayında xxx siteyue yönlendirmiş) burda birbirimizle bi arkadaşlık ortamımız var. .birbirimizle iş yapıtyoruz domain alıp satıyoruz host dedi ortak değişim v.s. benden sadece söylemesi taha (sinan abi) adlı arkadaşımız(!)la bırakın iş yapmayı onunla konuşurken bile dikkatli olun....

zeynelim seninki yine iyi bu adam tıklakazanda paramızı nasıl ödeyeceksiniz sorusunu soran adama sırıtma işareti yaparak tatildeydim ; ondan ödeme yapamıyoruz demişti adam yolduğu insanların parasıyla tatil yapöış bide yolduğu insanlara anlatıyor sen ona sinir olduysan buna çıldırman lazım zeynelim...

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emrecelebi85' Alıntı:

Ben derim ki .info uzantılı adresler şu an bedava dağıtılıyor. Alalım bir tane adres www.sahtekarlar.info diye tek tek uzun uzun yazalım ve sitelerimizde buraya link verelim, forumlara yazalım ki artık millet uyansın. Hosting konusu da benden

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla bence de yazalım silelim sahtekarları bu piyasadan. hatta size com domain alayım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5