İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye'ye neden reklam verilmez?

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yukarıdaki dialog ne zaman mı geçti? 1 haftalık peşin para verdikten sonra ikinci hafta reklama devam istemedim arkadaş tarafından bana savrulan tehditlerden sadece bir bölümü. Türkiyede birçok insana reklam veriyordum(ilk 20 günde mebla olarak 1 milyar TL'den fazla) ancak trafiğe sunucum dayanmadı için (anlık 1000 kişi) birkaçını iptal etmek istedim. Arkadaşın cevabı bu. Ne kadar ilginç değil mi? Şu andan itibaren Türkiye'ye verdiğim tüm reklamları iptal ediyorum. (Çoğunun şüresi 3 hafta daha devam edecek olmasına rağmen) Ondan sonra insanlar soruyor neden türkiyede reklam sektörü gelişmiyor die. İşte bu yüzden. Benden ödeme alanlar burada belirtebilir mi? Güle güle Türk reklam sektörü. Oysaki ikimiz de kazanabilirdik ama sanırım henüz hazır değilsin.

M

malatyasporlu

Misafir
birde Bizimmp3 e sormak lazım onunda görüşünü almadan hüküm veremeyiz...

bu arada tıklakazan.tk da senin gerçeğin birazda özeleştiri yapmalısın...

B

BizimMP3

Misafir
Dur bekle bakalım.. Senin yaptıklarını iyinet'e yazacağım ancak bi yerin yemediği için sadece benim en sinirli olduğum kısmı yazmışsın. Yaz. Hakediyorsun çünkü. Senin gibi düzenbazlara sahtekarlara neler yapılır bilmiyorsun sanırım.

Zeynel gene uğraşıp diğer bir dolandırıcı mp3-tr' nin icabına baktı ama ona bile değmezsin. Uzun bir mwetin yazacğım bunu önden yazmış olayım.
Saygılar.

B

BizimMP3

Misafir
malatyalı bırak abicim bu herifi.
Onuın öyle dolandırıcılığını yakaladım ki tahmin bile edemezsin.
tıkla.kazanda sömürüyü yaptıktan sonra şimdide buraya geçmiş. OF ne zaman adam olacağız !!!

B

BizimMP3

Misafir
sen kimsin ki sana ddos yapayım ? kim olduğunu zannediyorsun ki ? O kadar güçlü müsün ?

Milleti dolandırıpta ayda 3/4 milyar kazandın diye adam mı zannnettin kendini ? Üstelik ramazan ayında. Vay be içimizde senin gibilerde varmış hayret ediyorum.. Ayrıca ddos'a gelene kadar siten bir çok elden geçerdi buna da emil ol.

Senin gibi dolandırıcılara pabuç bırakmamak için ddos da yaparım buna emin olabilirsin. Ayrıca ddos tehdit unsuru olması,senin dolandırıcılık yapmayacağın anlamına gelmez !!!

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yaptığı dolandırıcılığı merak ettim...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha doğrusu tıkla kazandan sonrakini onu biliyoruz....

M

malatyasporlu

Misafir
bende merak ettim tıklakazanı diyorsan onu biliyoruz (herkes biliyor) diğeri nedir?

B

BizimMP3

Misafir
bazı şeylerden emin olmak istiyorum bir kaç test yapıyorum.. Ayda 3/4 Milyar'dan fazla kazanıp büyük bir dolandırıcılık yapmıştır bu taha.. Ayrıca reklam veriyorum dedi ği de kandırmaca bir iframedir(benide kandırdı malesef)

Biraz daha incelemeyi sürüdüreyim cevap yazacağım arkadaşlar.

SaygılaR!

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lütfen arkadaşlara benden ne kadar para aldığını söylermisin?

B

BizimMP3

Misafir
senden ne kadar para aldığımı ve bayramda ihtiyacı olana vereceğimi de yazacağım. Bazı şeylere bakıyorum şuanda.. eminim ama haksız suçmala olmasın diye iyice araştırıyorum..

Senden gelen haram paradan boğazıma girerse,benden fitil fitil çıkacağını biliyorum şu azi bayram gününde.. !!!

B

BizimMP3

Misafir
Allah'ın şerefsizi.. Sana ne desem az.. Yüzüne bile tükrülmeyecek kadar bilmem ne sin..

Moderatör tarafında düzenlendi:

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Lutfen BizimMP3 adli forum kullanicisini banlayiniz.

Son düzenleme:

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eğer sitenin yönlendirmesini kesmezsen framebrakere yönlendireceğimi söylemiştim. sana reklamı kapatmanı söylediğimde serverimin kitlenmesi için reklamı çekmiceni söyledin ben de dediğimi yaptım

B

BizimMP3

Misafir
senin yaptığın şerefsizlikleri ayda nasıl 3/4 milyar dolandırdığını ve bana yaptığını yazacğım. Buna rağmen banlarsanız hiçbir şey demiyorum. Yazdıktan sonra paylaşımıma devam ederim ister banlayın,ister banlamayın...

Ancak TurkWebmaster'ına bu adi insanın yaptığını belirtmek ,bu bayram gününde farzdır benim için !

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
BizimMP3' Alıntı:
senin yaptığın şerefsizlikleri ayda nasıl 3/4 milyar dolandırdığını ve bana yaptığını yazacğım. Buna rağmen banlarsanız hiçbir şey demiyorum. Yazdıktan sonra paylaşımıma devam ederim ister banlayın,ister banlamayın...

Ancak TurkWebmaster'ına bu adi insanın yaptığını belirtmek ,bu bayram gününde farzdır benim için !

Forumda banlanmaya neden olan 1. neden forum kullanicilarina hakaret ve kufur etmek ve asagilamaktir.
ikiniz arasinda gecen olaylarin bu kararda etkisi yoktur.

B

besiktaslim

Misafir
bayağıdır okuyorum ama sendede büyük kabahat var adamın reklamını kaldırınca problemin kalmaz çünkü seni uyarmış zaten. buyüzden küfür etmen gereksiz kaldır hemen bitsin.

2. bir insana bu kadar lafı söyledikten sonra yaptıklarını buraya yazamamana şaşırıyorum, açıklamak için bişeyden korkuyor olsan bunları yazmazdın zaten ben olsam yazardım mantıklı bişeyse kendini haklı çıkarabilirsin belki. ama şu anda haksız yere hakaret eden kişi konumundasın

M

malatyasporlu

Misafir
besiktaslima katılıyorum ... tahanın zaten daha önce tıklakazndan insanları dolandırdığını biliyoruz sen başka bişey deyip onu söylemezsen sen suçlu durumuna düşersin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5