İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret.net Hakkında.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hepsi doğru birtanem.

bir tanesi bile abartılı değil.

en basitinden ns oluşturamıyorsun ya .:) var mı böyle bir olay :)

para istiyor adam senden :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsminiz hasan sanırım bunun için Şu şekilde soru sorcam...
Herkesin kendine göre çalışma sitili var. Bu adamlar belli etmiş herşeyini okuyorsun, alıyorsun. Sizde host, sunucu işi yapıyorsunuz...
Soruyorum:? Müşteri sizden host istiyor, siz ona sitenizde lisansız program, içerik, yasal sorun, yasak konular varmı? varsa kusura bakmayın biz öyle siteye host veremiyoruz. Diyormusunuz?

not: Rumuzun birtanem degil. Bitanem.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Soruyorum:? Müşteri sizden host istiyor, siz ona sitenizde lisansız program, içerik, yasal sorun, yasak konular varmı? varsa kusura bakmayın biz öyle siteye host veremiyoruz. Diyormusunuz?

evet diyorum neden demeyeyim:) zaten host satmıyorum.bunu neden sordunuz anlamadım ayrıca.

evet adamlar böyle böyleyiz diyor.biz de onu diyoruz.

bedava .info dağıtıp ns değişikliğine para istemek tamamen stratejidir.

biz de diyoruz ki ''oradan don bile alınmaz''

bu kadar basit :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden sordum turkticaret soruyor. Örnek kendim öyle sorun yaşadım. Bana sordular? Lisansız program, satış varmı? Bende evet cep teması var dedim:) Kusura bakmayın öyle sitelere yer vermiyoruz dediler. Onun için size sordum. (Konu dışı ankaralılar inatcı ondanmı sizle sürekli bir kavga içindeyiz) ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
herkes soruyor.legal olma sınırları içersinde olması gerek.bunun uygulanması da bizlere kalıyor.

herneyse ankaralı değilim.lazım inatçıyım.

ama tt den don almama kararım değişmez :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Laz hymm ok. Nerden? Ankara görünce öyle düşündüm. Tamam kolay gelsin.

not: d.n bile almam demişsinizde... Örnek olarak bile orasıda D.n satmıyor zaten onun için alamazsınız:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitanem, sorun yaşayan 100 kişi yanında sadece %1 lik kesimsin sanırım ki buda sitelerinin küçük çaplı olduğunu gösteriyor. Yanlış anlamayın laf ettiğimden değil. Eğer büyük çaplı (4 gb bw geçsen aslında ortalama bir site olursun) bir siteniz varsa, Türkticaret çok kötü bir seçim olur, klasör yetkilendirme yi maille, ns açmayı parayla, com.tr ns değiştirmesini parayla yaptığınız biryer, büyük çaplı siteler için uygun değil.

Ama öte yandan, süresini kaçırdığım bir domaini 2 gün geçtikten sonra mail attım ve aldılar ve çok az bir ücret aldılar. İyi yönleride yok değil ama orta ölçekli bir siteniz varsa, türkticaret yanlış seçimdir.

Ne de olsa, kobilere yönelik ;)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gülüyorum sözünüze :) Ben ordan host felan almıyorum. Domain alıyorum. Ayrıca günlük 25 bw yiyen basit bir sitem var. Küçükde olsa, büyükde olsa, burda site büyüklügü degil, Anlamsızca kötüleme etmenizdir. Belki tek ben savunuyorum olabilir. Ama... şundan dolayı diye bir söz demek isterim denmez. Hadi sizler kendinze göre haklı olun. Ben kendime göre haklıyım. Benim dogrularım bunlar kimsede degiştiremez. Savundum diye kötümü oldu. Küçük site felan diye Daha büyük siteler var ben biliyorum. Yani senin siten ufak gelmiştir ondan önemsemedilerde olabilir. Senin bana söyledigin lafdan dolayı sende bu lafı hak ettin. Sende yanlış anlama sadece bir laf.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oradan host almıyorsanız tartışacak bir konumuzda yok. Anlatılmak istenen esasında oradan host alınmaması. Madem sizinde yok. Demekki dolaylı olarak bizle aynı fikirdesiniz ;)

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnan ilk yazımı yazmadan önce istemiştim :)
Cevap bekliyorum büyük ihtimalle rakiplerimizin eline geçmesin diye bunların listesi gizlidir, cevabı gelecek.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Eğer her arama motoruna kayıt için 2 dakika harcadığınızı ve 1.170.152'ye yakın arama motoru, rehber ve link sayfasına kayıt yaptırdığınızı düşünürseniz, 2.340.304 dakikanızı başka bir ifadeyle 1.625 gününüzü alacak bir işten söz ettiğimiz anlaşılır.

Matematiği iyi miş ama

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:D yaw sizde diceksiniz neden hala şu arama motorunda çıkmıyorum adam dicekki senin 1,625 günde yaptıracağın işi biz 365 günde yaptırıyoruz onun için uzun sürüyodur :D der.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce turkticaret sifrelerimi gizli sorularımı felan unutmuştum birtek dilekce ve kimlik fotokopisiyle 1 dakka sonra tüm bilgiler verdigim email adresime geldi :p telefondaki bayanlar hızlı iş yapıyor çünkü başka iş yok önlerinde :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalpchat sana bir terlik atarım burdan görün:) Neden işleri olmazın? Güzel ilgileniyorlar hadi, hadi haklarını yemeyin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5