İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret.net Hakkında.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görevli : Evet biz istediğimiz gibi değiştiririz. Sizde kabul etmiş olursunuz.

:)

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hanım hanımmı gerçek hanım mı kafama takıldı:D

@kostak

Sana kesinlikle katılıyorum... 1 domainimiz vardı onuda bi iki ay önce Yangından mak kaçırır gibi kaçırdık...

@winsock

Çok güzel bi noktaya değinmişin.. Siz kimsinizki... Biz yoksak sizde yoksunuz... Kendilerini Seçimler öncesinde halkın ayagına yatan seçildikten sonra Artistlik yapan siyasetçilere benzetmişler... Müşteri memnuniyetlerine hayranım.. :O

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TT'den sadece domain aliyordum. Yillar once artik bozdu kendini domain bile almiyorum birkac tane domainim var onlar duruyor. Idare hesabi..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefon görüşmeni, nasıl yazı halinde tutabildin? İlgilenmeye gelince ilgileniyolar...
Dün ben yurt dışında bir domanimi dil bilmedigim için onlaradan (turkticaret ) talep ettim kendileri tabiki dediler. Bizene felan diyebilirdiler. B u arada bir arkadaşım bilmeden gitmiş transfer için yurt dışına ödeme yapacana, gitmiş turkticarete etmiş. Burda şu yanlış var sizin firmanızda xxxx.com yoksa nasıl ödeme alıyorsunuz? Buna kızdım.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Turkticarette 1 tane domainim mailimde de 68764654654 tane spamim var :D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben halan uyanmıyanlardanım. Alışverişimi yapıyorum türkticaretten bir sorunda yaşamadım tüü tüüü maşallah:)

not: Artık böyle şeyler şuç dikkat edelim. Forum veya agır hitam edenler mahkemeye gidiyormuş

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane domainim vardı, onları transfer ettim geçenlerde.
Birde tanımlı nsler sayfasına bakayım dedim az önce, 2 sene önce düşen domaine kayıt ettiğim nsler görünüyor :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
3 yıldır domainlerimi turkticarette tutuyorum. son zamanda kayıt fiyatlarının diğer firmalara göre çok fazla yüksek olması dışında bir problem yok. fakat turkticaretten domain dışında başka hiçbirşey alınmaz.

hosting faciasının bir benzeride arkadaşımın başına gelmişti. okul sitesi için hosting aldı windows. sınırsız alan kampanyası... sınırsız alan veriyorlar haketten ama 1 gb bw kotası var :D dolayısıyla zaten siteye hiç ziyaretçi girmese, sana verilen alandan en fazla 1 gb kullanabiliyorsun.

bu işin tam cingözlüğünü yapan turkticaret.netle domain dışında hiçbir konuda çalışmamanızı tavsiye ederim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fatura yollamadılarsa maliye ye şikayet et. Aldığın tarihide ibraz et. Hatta Screenshot ta olur, ödemeyi yaptığın bir dekont daha da bi güzel olur. 7 günü geçtiyse eğer fatura kesme tarihleri, Maliye onlara çok güzel bir limit aşımı tarifesi uygular :D

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok internet üzerinden bir fatura benzeri birşey yayınlıyorlar bun çıktısını alın diyorlar.
Minareyi çalan kılıfını hazırlar..
acaba şuan aldıkları yabancı firmadan satış gösterip bu yüzden mi faturalrı bu şekilde vermekte sıkıntı görmüyorlar..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
walla 3 yıl olmuş alalı patron 5 yıllık mı ne almış ne fatura var nede başka bişey :D oda maili görünce şok oldu ama naapsın ödücez parayı.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkticaret kredi karti ile yapilan islemlere fatura gönderiyordu ( 2002 yada 2003 en son o zaman islem yapmistim ) . Oda fatura kesmek zorunda olduklari icin .

Türkticaret.net i bu ulkede internetten pek anlamayanlar kullanir onlarda interneti ogrendikce tt den kacarlar :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldığım ve yenilediğim tüm domainler için fatura gönderdiler.
Hala da saklıyorum hepsini :) İyi bir koleksiyon oldu :p

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kullanıyorum ama severek yada isteyerek değil, türkiye de alternatifinin cok fazla olmamasından dolayı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5