İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret.net Hakkında.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazık yazık... koskoca webmaster olmuşsunuz hala türkticaret ten alışveriş yapıyosunuz. boyunuzdan posunuzdan utanın:D

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Rezillik resmen, adam seodan anlamıyor giriyor arama motorlarına kayıt 49 ytlmiş diye büyük bir kesim alıyor.

geçence aspyi iyi bilen iyi bir dostum var :) senin site çok düdük kalıyor sana güzel bir tasarım ve kodlama yapıyım dedim, nasıl olacak dedim, türk ticaret gibi dedi yok yok evde kullandığın eski eşyaları bile satmak için bölüm yapcam dedi :D siz düşünün kalanını.

İsimtescilden nameserver oluşturcam, oluşturdum 1 gün bekledim tık yok, sonra o ns adresine yönlendirdiğim site açıldı 1 saat sonra kapandı, pinglemiyor nameserverı, alantrondan alan adım vardı onla ns oluşturdum 10 dk sonra baktım aktif.

alan adı alacaksanız türkiyede tek yer alantron.com.tr

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
yuh diyorum yani bu kadar olmaz. Tam rezillik.

Web sahibinin serverlarında bir arıza meydana gelmişti 2 gün önce dün siteyi geçen nisan ayına geri almak zorunda kaldılar. Şu anki durumu tam nedir bilmiyorum. Büyük bir sorunları var galiba telefonlara cevap vermiyorlar. :D Neyse dönelim asıl konumuza. Şimdi ben bu ilk mesaja bir sürü şey yazmıştım keşke silmeseydim. Yani yüzsüzlüğün bu kadarıda olmaz.

Adamlar websahibinden zarar gören domainlerin listesini çıkarıp bizim telefona ulaşmış. Hemde daha 2 gün önce içimden sövmek geldiydide kendimi zor tutuydum TT.

Nası ulaşmışlarsa bizim websahibindeki tüm domainlerin listesini çıkartmışlar hemde nası paketlerle aldığımızı filan. Kadın bana ne dese beğenirsin sizin domainleri bize taşıyalım sınırsız :D hosting paketimizden verelim. 3 5 bin YTL lik hediye kazanın .info domainlerde ve alanlarda kullanın şunu yapalım bunu yapalım diyor.

Veeee büyük bir patlama oldu 2 gün önceki tüm hıncımı çıkardım :D. Artık rahatım.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam maili atanlar şerefli oluyor sanırım bitanem :) bu söyleminden o sonuç çıkıyor.

Sitende üyelerine sen bilgi maili atmazmısın? Sitenizde bir degişim, bir haber için üye olanlara mail gider. Tabiki sizin gözünüzde spam oluyor. Benim gözümde ben orda üyeysem bilgi mailerini almakda isterim. Rahatsız olan paneli var gidin yazın söyleyin. Kendi yerimi bu kadar savunmadım:) neyse...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitende üyelerine sen bilgi maili atmazmısın? Sitenizde bir degişim, bir haber için üye olanlara mail gider. Tabiki sizin gözünüzde spam oluyor. Benim gözümde ben orda üyeysem bilgi mailerini almakda isterim. Rahatsız olan paneli var gidin yazın söyleyin. Kendi yerimi bu kadar savunmadım:) neyse...

yılbaşı, ramazan ve kurban bayramı tebriği haricinde kimseye bir şey maili atmam.

köşedeki bakkaldan alışveriş yapıyorum adresimi biliyor, yeni ürün geldi diyerek her gün gelip camıma taş atıyor pencereyi açıyorum. bakkal amca barıyor oğlum yeni ürün geldi. bende diyorum ki bakkal amca uyuyordum sen bu taşı al o yeni gelen ürünüde al hayırlı satışlar :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Real degil, sanal hizmet üyelik sistemlerinde, herkes bilgiledirme eder katılmıyorum size. Bana göre asla spam degil 5 6 yıldır üyeyim çok güzel ilgileniyolar. Haber bilgi dışı, bir sizlerin dedigi gibi spam felan yok. Adı üstünde türk ticaret ne güzel... Hepinize karşı tekim no promlem.
Bir söz daha yazmak istiyorum...
Bazıları üye degilken, alış veriş etmemişken, ön yargılı şekilde karalıyor.
Ben soruyorum? Allah bile biz öldükden sonra hükmümüzü veriyorda, Biz kullar neden bilmeden, ön yargıyla davranıyorsunuz? Sorun müşteri hizmetine, ögrenin birşeyleri, Hükmetmeyin. Başka sözüm yok.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Başka sözüm yok.

Web sahibinin serverlarında bir arıza meydana gelmişti 2 gün önce dün siteyi geçen nisan ayına geri almak zorunda kaldılar. Şu anki durumu tam nedir bilmiyorum. Büyük bir sorunları var galiba telefonlara cevap vermiyorlar. Neyse dönelim asıl konumuza. Şimdi ben bu ilk mesaja bir sürü şey yazmıştım keşke silmeseydim. Yani yüzsüzlüğün bu kadarıda olmaz.

Adamlar websahibinden zarar gören domainlerin listesini çıkarıp bizim telefona ulaşmış. Hemde daha 2 gün önce içimden sövmek geldiydide kendimi zor tutuydum TT.

Nası ulaşmışlarsa bizim websahibindeki tüm domainlerin listesini çıkartmışlar hemde nası paketlerle aldığımızı filan. Kadın bana ne dese beğenirsin sizin domainleri bize taşıyalım sınırsız hosting paketimizden verelim. 3 5 bin YTL lik hediye kazanın .info domainlerde ve alanlarda kullanın şunu yapalım bunu yapalım diyor.

buna ne diceksin onu merak ettim :D bi tanem

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Real degil, sanal hizmet üyelik sistemlerinde, herkes bilgiledirme eder katılmıyorum size. Bana göre asla spam degil 5 6 yıldır üyeyim çok güzel ilgileniyolar. Haber bilgi dışı, bir sizlerin dedigi gibi spam felan yok. Adı üstünde türk ticaret ne güzel... Hepinize karşı tekim no promlem.
Bir söz daha yazmak istiyorum...
Bazıları üye degilken, alış veriş etmemişken, ön yargılı şekilde karalıyor.
Ben soruyorum? Allah bile biz öldükden sonra hükmümüzü veriyorda, Biz kullar neden bilmeden, ön yargıyla davranıyorsunuz? Sorun müşteri hizmetine, ögrenin birşeyleri, Hükmetmeyin. Başka sözüm yok.

:) herkez farklı şeylerden hoşlaşır. ben sorun yaşadım, benim gibi bir çok insanda yaşadı. ilerleyen zamanda sende yaşarsın. o zaman görüşürüz. şimdi konu bu şekilde o dedi bu dedilerle uzar gider. (umarım bir ömür sorun yaşamazsında hep sen haklı olursun)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk sorunuza cevap veriyim: Telefona bakıyorlardır diye düşünüyorum.
Diger konunuza cevap: İşleri o size teklif sunmuşlar işde... Ne kötülük var ?Gelin bize diye teklif sunmuş, artı + o anda telefonda size bu teklifini sunan bayan arkadaşımıza, neden sormadın? Neden orda haklarını savunmadın?

edit: Birde bu forumda domain kayıt yerinde, bir sorun var oraya yazı yazdım oraya bakın asıl siz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım ne yazmışın tt sana bedava hosting vercek :D.

Kac gündür aglıyan sensin. Sana bedava host verecekler sanırım... Susman için:) Bana bedava diye laf deme. Savunuyorum diye suçlumu oldum? Benim gözümde süper varmı diyecegin? Belkide ordan biriyim ne bilebilceksin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5