İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkyurdu.org bırak şu işleri artık

M

mavidusler

Misafir
Söylediğin hiç bir söze kendimi muhatap kabul etmediğim için bu saatten sonra buraya tek kelime yazarak seninle aynı seviyeye inme niyetinde değilim. Buraya mesaj yazma sebebim de satışa bizzat şahit olmamdır.
Sözlerinle mod'ların ilgileneceğini düşündüğüm için ben cevap yazmayacağım. Ama manzarayı daha iyi aydınlatması bakımından oldukça yararlı cümleler kurdun.
2 kuruş için insanların ahını almaktan söz ediyorsun. Sen o 2 kuruş için bir tek imzandaki sitedeki pozları vermediğin kalmış. Kimbilir belki onu da yapmışsındır. Gerçi orası beni ilgilendirmez.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
European, forum üyesine hakaret ettiğiniz için uyarıyorum. Tekrarlanması durumunda forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Bu uyarıyı dikkate almayıp hakaret etmeye devam ettiğiniz için, European forumdan uzaklaştırılmıştır.

Konuyu tartışmaya devam edebilirsiniz, ancak hakaret içeren mesajlar atmamanızı rica ederiz.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
forumdan uzaklaştırma olayına başka çözümler aranmalı. lakin ben çifte standart yapıldığını ya da moderatörlere göre değiştiğini düşünüyorum.. burada 2 gün önce 'şerefsiz köpekler' vs. vs. gibi çok ağır kelimelerin geçtiğini okuduk, cevaben de yazdık moderatörler uyuyor mu ? müdahil olsalar buralara gelinmezdi diye ! yazdık. 5 tane moderatör online idi ve kimse müdahele etmemişti... genelde de edilmediğini söylemek mümkün...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tanımam ama fake sayfalara bakıyorum a.cık travesti gibi şeyler.. ayıptır bunlar ya.. hoş değil..

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
forumdan uzaklaştırma olayına başka çözümler aranmalı. lakin ben çifte standart yapıldığını ya da moderatörlere göre değiştiğini düşünüyorum.. burada 2 gün önce 'şerefsiz köpekler' vs. vs. gibi çok ağır kelimelerin geçtiğini okuduk, cevaben de yazdık moderatörler uyuyor mu ? müdahil olsalar buralara gelinmezdi diye ! yazdık. 5 tane moderatör online idi ve kimse müdahele etmemişti... genelde de edilmediğini söylemek mümkün...
+1 sanirim bir ciftestandart soz konusu

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çifte standart söz konusu değil.

Forumda diğer üyeyi aşağılayacak bir söz söylenmesi yasaktır. admin tarafından koyulan kurala göre, önce üye 1 kereye mahsus konu içerisinde uyarılır, eğer devam ederse banlanır.

Daha önceki konular hakkında bilgim yok. Gözden kaçmış ya da incelenmemiş olabilir. Böyle mesajlar gördüğünüz zaman özel mesaj ile bir moderatöre bilgi verin, inceleme yapılır.

M

mavidusler

Misafir
Bir çifte standarttan söz edebilmek için son olayın muhataplarından burada haklı görülen tarafın; daha önce şu an haksız görülen tarafla aynı hareketi sonucu banlanmamış olması gerekir. Oysa ne benim, ne de MoD'un bu forumda bugüne kadar hiç bir kullanıcıya hakaret içeren bir mesajı olmamıştır. Eğer başkaları için bir çifte standart yapılmışsa o konu bu topic altında eleştirilemez. Öyle olduğunu iddia edenler delilleriyle birlikte başka bir topic açabilirler.

Burada bir hilenin haklılığı savunulmadı. Hile yok denilmedi. Sadece şu savunuldu:
"Turkyurdu.Org'da kesinlikle dialer yoktur." Bu topicin altına yalnızca aksini ispatlayabilen yazmaya devam etsin. Yoksa boş bir geyikten öteye geçemeyecektir.

Eğer insanlara hakaret etmek google'da hile yapmaktan daha erdemli bir davranışsa yukarıda European'ın saydıklarını üstlenebilirsiniz.

Fake sayfalar dediklerinizin hepsi European zihniyetindeki insanların hazırladıkları sitelerin peşinde koşturan (Bkz: p*rno) çağımız gençliğinin ürünüdür.

Turkyurdu eski sahibi ile aramızda iki dost ilişkisinin dışında hiç bir ilişki yoktur, hiç bir ticari gelirim de yoktur. Zaten kaldı ki domain artık satılmıştır.

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu turkyurdu.org sitesine tam tarihi hatırLamıyorum ama 1 hafta veya 10 gün önce tesadüf eseri girmiştim ve titLe'da çocuk uygun-değilsu yazıyordu o yazıyı okumamLa birLikte site sahibinin kuLakLarını çınLatarak kapattım sayfayı......

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BIRBEY' Alıntı:
bu turkyurdu.org sitesine tam tarihi hatırLamıyorum ama 1 hafta veya 10 gün önce tesadüf eseri girmiştim ve titLe'da çocuk uygun-değilsu yazıyordu o yazıyı okumamLa birLikte site sahibinin kuLakLarını çınLatarak kapattım sayfayı......

o konular cok ciddi boyle siteleri sikayet edebiliyosun amerikada hatta editle mesaji arama motorlarinda cok kisi boyle seyler ariyor buraya gelebilir ve iyi.net icin suc teskil edebilir yazi gecmesi bile en azindan amerikada bu is boyle

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
mavidusler' Alıntı:
Bir çifte standarttan söz edebilmek için son olayın muhataplarından burada haklı görülen tarafın; daha önce şu an haksız görülen tarafla aynı hareketi sonucu banlanmamış olması gerekir. Oysa ne benim, ne de MoD'un bu forumda bugüne kadar hiç bir kullanıcıya hakaret içeren bir mesajı olmamıştır. Eğer başkaları için bir çifte standart yapılmışsa o konu bu topic altında eleştirilemez. Öyle olduğunu iddia edenler delilleriyle birlikte başka bir topic açabilirler.

Burada bir hilenin haklılığı savunulmadı. Hile yok denilmedi. Sadece şu savunuldu:
"Turkyurdu.Org'da kesinlikle dialer yoktur." Bu topicin altına yalnızca aksini ispatlayabilen yazmaya devam etsin. Yoksa boş bir geyikten öteye geçemeyecektir.

Eğer insanlara hakaret etmek google'da hile yapmaktan daha erdemli bir davranışsa yukarıda European'ın saydıklarını üstlenebilirsiniz.

Fake sayfalar dediklerinizin hepsi European zihniyetindeki insanların hazırladıkları sitelerin peşinde koşturan (Bkz: p*rno) çağımız gençliğinin ürünüdür.

Turkyurdu eski sahibi ile aramızda iki dost ilişkisinin dışında hiç bir ilişki yoktur, hiç bir ticari gelirim de yoktur. Zaten kaldı ki domain artık satılmıştır.

Buda benim yazım!!!

ilk paragraf dışında benim yazdıklarımla alakalı hiçbir şey yazmamışsınız. + ben sizin yazdıklarınızla ilgili hiçbirşey yazmamışım! Ya da benim yazdığımı anlamamışsınız. Hep yazıyorum altında başka birşey aramayalım ya da hemen savunmaya geçmeyelim.

Bir çifte standarttan söz edebilmek için son olayın muhataplarından burada haklı görülen tarafın; daha önce şu an haksız görülen tarafla aynı hareketi sonucu banlanmamış olması gerekmez !!
daha önce yazılan aynı kelimelerin hatta dozu çok daha yüksek olan kelimelere ve yazılara karşı bir uyarı ve ban olayı yaşanmamış olması yeterlidir !!

herhangi bir kullanıcıya hakaret içeren bir mesajınız olsaydı zaten kurallar gereği burada olmamanız gerekirdi!!

Alakalı her konunun ilgili yazı altında yeri vardır !!

benim son olarak diyeceklerim bunlar.. lütfen cevap yazmadan önce yazılanları iyi okuyun !
ben banlanmasına birşey demedim hatta her hakarette kim olursa olsun banlansın diye yazan da bendim.. ama ... amasını yukarıda yazdım zaten..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kurus icin vs. vs. yazilan bir mesaja itafen

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=14447

2 kurus 2 hit 2 site 2 bilmem ne ...

Savundugunuz bir seyi curutecek bir mesajinizin olmasi sizin aciginizdir. Acacaginiz konuya dikkat etmenizi tavsiye ederim zira bu sekilde bir soylediginiz bir soylediginiz tutmaz ...

NOT : ne kimseyi savunuyorum ne kimseyi taniyorum ne kimseyi kotuluyorum. Bu mesajda ki amacim birilerine kizip arada mesaj atan diger kisilere de kufur hakaret saygisizlik edilmemesi icin.

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar adam resmen işin içine etmiş.. kalkmış hala turkyurdunu savunanlar varya.. ayıp denen bişey var.. dialer olsa ne olmasa ne ya..

sitede dialer yok diye turkyurdu şimdi haklımı oldu??
konuyu bazı arkadaşlar öyle saptırmışkı turkyurdu haklı duruma gelmiş...

+1
forumda çifte standart uygulanıyor..
( mod arkadaşlar hemen savunmaya geçmeyin burdaki arkadaşlar neyin ne olduğunu anlayacak yaştalar)

mavidüşlerede hiç yakıştıramadım...bu pisliğin altından nasıl kalkacaksın merak ediyorum...

>>> ve banlanan arkadaşın (nicki eurpeondi galiba) banının açılmasını istiyorum...<<<

Forumun Geleceği bence iyi gözükmüyor.....

W

w0w

Misafir
Bana hakaret edilen konular var ve bir moderatör çıkıp bir mesaj atmadı. İsteyene bulup veririm urlsini şimdi buraya yazmak istemiyorum. Ancak arkadaş sinirlenmekte haklı. Bir kişi böyle atılıp diğerleri atılmazsa demokrasi yoktur. Elmas üstüne alınma lafım sana değil tüm moderatörlere.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5