İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüylerim diken diken (+16)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haberlerde sansürlü izledim irkildim tüylerim diken diken oldu Yutubeda sansürsüz görünce midem kalktı resmen bu iskenceler - hamile kadının karnını desme - diri diri göz cıkarma - ufacık kızlara tecavüz - daha binbir türlüsü nasıl yapılır AKLIM almıyor.

izleyelim - insan insanlıktan nasıl cıkar nasıl hayvandan da asagı olur -
nasıl Yırtıcılıkta SIRTLANLARI gecer - iğrenc ve adi olabilir gorelim ermeni yaratıklarını ...

http://youtube.com/watch?v=jBL4E6pqsoA
http://youtube.com/watch?v=xtRCr5EYBTs

Ben bu olayın boyle oldugunu bilmiyordum senelerdir anma gunu oluyordu ama ondan haberdardım. Benim gibi bilmeyenler için acıyorum topic i . görüntüler görülesi deil herkesten özür diliorum ayrıca...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allah CC bin türlü belanızı versin inşallah ... Onun bunun doğurup kimden olduğunu bilinmeyen insanlar ama Müslüman hakkını inandığımız şekilde alacak hemde söke söke alacak bu kitapsızlar bu dinsiz imansız insanlıktan yoksun insanlar bunun elbet hesabını verecek .. PKK da verecek Bu şerefsizler de verecek ....
O hani nobel alan varya isim zikretmiyorum midem bulanıyor onun da görmesini isterdim bunu ama görse ne fayda
" Kalpleri mühürlenmiş iğrenç insan topluluğu"
O çocuğun, Anne nin, Dedenin, ne suçu var ne yaptı size o insanlar... Müslüman olmasını bırakın Çocuk , Hamile Anne , Dede ya savunmasız insanlar ya .......
Allah CC mekanlarını cennet eylesin Hamile Anne şehit düşmüştür çocuklar şehit düşmüştür şefaatleri ailesinin üzerlerine olsun...

Cümlelerimin kelime kelime arkasındayım hepsine inanarak yazdım eksiği çok fazlası yok....

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Türk insanı beddua etmez, Türk insanı unutmaz, Türk insanı böyle bir pisliği affetmez, cezalandırır ama doğru yol ile. Ölüme ölüm ile değil. O zaman bu insani duygusu olmayan yaşam formlarından bir farkımız kalmaz.

Her kötülük bir gün cezalandırılacaktır.
Son söz: http://www.youtube.com/watch?v=jWCzpYLDEVM

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Allah CC bin türlü belanızı versin inşallah ... Onun bunun doğurup kimden olduğunu bilinmeyen insanlar ama Müslüman hakkını inandığımız şekilde alacak hemde söke söke alacak bu kitapsızlar bu dinsiz imansız insanlıktan yoksun insanlar bunun elbet hesabını verecek .. PKK da verecek Bu şerefsizler de verecek ....
O hani nobel alan varya isim zikretmiyorum midem bulanıyor onun da görmesini isterdim bunu ama görse ne fayda
" Kalpleri mühürlenmiş iğrenç insan topluluğu"
O çocuğun, Anne nin, Dedenin, ne suçu var ne yaptı size o insanlar... Müslüman olmasını bırakın Çocuk , Hamile Anne , Dede ya savunmasız insanlar ya .......
Allah CC mekanlarını cennet eylesin Hamile Anne şehit düşmüştür çocuklar şehit düşmüştür şefaatleri ailesinin üzerlerine olsun...

Cümlelerimin kelime kelime arkasındayım hepsine inanarak yazdım eksiği çok fazlası yok....

-Bela hakedene
-Ölüme ölüm ile değil Müslümanın inandığı şekilde muamele edilecektir.. Yukarıda yazımda Kalın yapılmıştır anlatılmak istenen...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dün veya evvelsi gün yıl dönümüydü. Kaç insan haberdar oldu acaba.. Böyle bir pisliğe hepimiz Ermeniyiz diye yürüyerek veya Ermenistan'la diyaloğa girelim diyerek cevap verilmeyeceğini biliyoruz da, nasıl cevap verebiliriz onu bilemiyoruz. Türkler'in 1915'de yaptığını yeniden yapacağından endişeliyim diye açıklama yapan Ermenistan başbakanı bence önce kanlı ellerini Karabağ'ın üzerinden çeksin. Bunların cevabını allah'a havale edip öbür dünyaya bırakılmasından yana da değilim. Gerekli tepki ve ülkemizin bölgedeki büyüklüğüne yakışan cevap derhal bu maymunların suratına yapıştırılmalıdır.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Türk insanı beddua etmez, Türk insanı unutmaz, Türk insanı böyle bir pisliği affetmez, cezalandırır ama doğru yol ile. Ölüme ölüm ile değil. O zaman bu insani duygusu olmayan yaşam formlarından bir farkımız kalmaz.

nasıl ? Geçenlerde ermenistan a olan ambargomuzu kaldırmak gündemde idi(sözde demiryolu)
Bu ermeni lobisi çok büyüdü genişledi.Ermeni soykırımı var diyen nobel ödülü alıyor.Çapı daha Avrupayı bırak Türkiye'ye yayılmamış bir yazar nasıl nobel alır? Cevap: Söylediği sözler ve yazdıkları birilerini memnun etmiş.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
.... Medya bülent ersoy mustafa topaloğlu seviyesizliklerini ve daha bunun gibi onlarca boş beleş adamı göstercegine kalksın şunların bir kısmını yayınlasın azcık yürekleri varsa.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bu tür görüntüleri izleyemiyorum açmadım bile ancak geçmişte görmüş okumuştum. Allah elbet ahiretde bunların hesabını soracak.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Izleyin bunlari arkadaslar, iste bu yuzden daha cok ogrenmeli, daha bilincli ve guclu olmaliyiz! Hicbir kötülük yerde kalmaz ve bizde birakmayacagiz! Zamaninda onumuzde tir tir titreyenler yine bu gencligin onunde diz cokecekler! Hayatini kaybeden tum kardeslerimize Allah rahmet eylesin. Gecmisde adalet timsali olan milletimiz insallah bu adaletsizliklere bu vahsete yine engel olacaktir. Bildiginiz gibi artik savas meydanlarda olmuyor, artik savas masa uzerine oynaniyor.

Denizalti gemisi nedir bilmeyen avrupaya Denizaltini, Kustan baska birsey ucarmi sorusuna cevap veremeyen avrupaya Hazerfani, Psikolojik sorunu olan veya ozurlu olan insanlari diri diri yakan avrupaya Psikolojik Tedaviyi yuzyillar once gosteren milletin torunuyuz biz!

Elbetteki artik masada da savasmayi ogrenecegiz!! Egitin arkadaslar kendinizi, sadece egitin.. Zamani geldiginde yine parlayan adalet gunesi olacagiz! Bilgimizle, bilegimizle!

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunları nasıl izliyorsunuz.Ben bir defa 3-4 sn görmüştüm bu tip birşey .Yemin ediyorum 6 ay üzerimden atamadım.Hala adamın cocuk sesine benzer bir çocuk sesi duyunca 1 saniyede soğuk terler döküyorum ellerim boşalıyor bir üşüme geliyor.
Mazallah onları izlesem sanırım bunalımdan bir köşeye çöker dizlerim karnımda başım dizlerimde Mazallah...

Tek tesellim varki en haklı güzel teselli o olmazsa dünyada ben yaşayaamam, oda dünya 3 günlük .Ahiret var hesap var ve herkes zerre eksiksiz çekecek yaptıklarını.Orada yapılacak işkenceler cezaları bir okuyun.
Şükür ki Ahiret var şükür!

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konuşmada üzerimize yok. masaya yumruk atmada.
hani bir ara " webmaster oluşumu " vardı ne oldu?sözde ermeni soykırımını çürütmek için kaynaklar hazırlanacaktı, domain alınacaktı, tercümeler yapılacaktı, para toplanacak ve google reklamı verilecekti. sonuç? aynı..
adamlar interneti acayip kullanıyor. aramalarda en üst sıradalar, reklama bütçe ayırıyorlar..siteler hazırlıyorlar. biz ise sadece küfür ediyoruz.

ben dahil herkes hata yapıyor..bu şekilde yanıt vermek olmaz. teknolojiyi kullanıp ezmek lazım , hataları yüzlerine vurmak lazım..
asarım keserim ile olmaz..

bu alçaklıkların hesabını geçmişte sormuş atalarımız. bu sefer farklı stratejiler ile bizim hesap sormamız lazım.
en büyük silah " teknoloji "..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ haklısınız

Ben bir kaç siteye ekledim eklettim üniversitemize bir prof a yazı gönderdim siteye eklenmesi için bakacaz demişti..Valla daha fazla sitem olsa ekleyecektim.Yakında bu konuda uzman birisi ile görüşüp ingilizce türkçe döküman alma projem var.Birisiyle çeviri içinde anlaştım.
Bu işlerin sıkıntısı geçim içinde birşeyler yapmak zorunda olmamız bence.Ben şahsen para yüzünden projelerimin sevverek yapmak istedğim işlerin arasına ticari işler alıyorum onlar zaman kaybettiriyor.
Bu işler gönüllü çalışmalardan ziyade dernkelerle vs olacak işler.Ancak ilerde onlardan bir içerisinde olmakta istiyorum bakalım kısmet..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya o video linkleri kaldırılsa harika olur.Biryerlerden ulaşıp izleyen çocuk olur.Yetişkin olsa ne yazar valla psiklojisi bozulur.
Zaten neden uygun-değilları siteden kaldırmayı akıl eden youtube bunları kaldırmaz anlamam.bunlar her yönden daha vahim .

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
konuşmada üzerimize yok. masaya yumruk atmada.
hani bir ara " webmaster oluşumu " vardı ne oldu?sözde ermeni soykırımını çürütmek için kaynaklar hazırlanacaktı, domain alınacaktı, tercümeler yapılacaktı, para toplanacak ve google reklamı verilecekti. sonuç? aynı..
adamlar interneti acayip kullanıyor. aramalarda en üst sıradalar, reklama bütçe ayırıyorlar..siteler hazırlıyorlar. biz ise sadece küfür ediyoruz.

ben dahil herkes hata yapıyor..bu şekilde yanıt vermek olmaz. teknolojiyi kullanıp ezmek lazım , hataları yüzlerine vurmak lazım..
asarım keserim ile olmaz..

bu alçaklıkların hesabını geçmişte sormuş atalarımız. bu sefer farklı stratejiler ile bizim hesap sormamız lazım.
en büyük silah " teknoloji "..

Acikcasi ben sadece konusmuyor endi capimda ufak ufakda olsa biseyler yapiyorum, ne yaptigim hakkinda bilgi veremicem ama inanin yapiyorum. Birde forum sistemine sahibim ve genclerin surekli girip ciktigi bu sitede onlara yaziyor onlari bilinclendirmeye calisiyorum.

Iyi biliyorumki buradaki neredeyse butun arkadaslarimiz(cakallik yapmaya calisanlarda dahil) bu konuda gercekten duyarli. Mesela siz, siz duyarli olmasaniz bu konuya cevap vermezdiniz. Bu isi orgutlu sekilde yapmak tabiki daha saglam sonuclar elde etmemizi saglar. Ben kendi adima diyorumki onculuk edecek biri olursa elimden geleni ardima koymam.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
lanet olsun ermenilere...

birşeyler yapmamız lazım bu videoları tüm dünya izlemeli.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herkesin işi gücü var, kimse hayatını buna adayacak kadar zengin değil. Dış işleri bakanlığı ve müşteşarlığı, meclisteki komisyonlar ve üniversitedeki fakülte grupları bu işler için var. Avrupa kapısında kedi olmaktan pek vakitleri kalmıyor ama birşeyler anlatmaya ya da yapmaya. Ermenilerin yaptığı her türlü propaganda devlet desteğinde yapılıyor, devletlerinin yegane amacı bu. Münferit tepkiler bir işe yaramaz, gösterilmesi gereken tepki Avrupa ve Amerika'daki toplantılar, davalardır. Kuzu gibi otururusan kimse eliyle sana hakkını vermez. Sırplar'da bugün mahkeme kararıyla Bosna'daki soykırımdan sorumlu değillerdir kararını çıkarttılar. Sorumlu olmak için daha ne yapmak gerekiyor anlayamadık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5