İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüylerim diken diken (+16)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün orada olan olay soykırımdır diye onaylandı . Yanlış mı biliyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sırplar, direkt olarak sorumlu değildir diye karar çıktı Lahey'de. Yani Sırp'lara bu işin hesabı sorulamayacak veya tazminat için hak iddia edilemeyecek.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bravo adamlara. Allah tan bu dünyada sorulmayan yanlarına kamış değil.Yoksa insan gece uyuyamaz.Gücümüz yetse ibret olsun diye burada da hakettiklerini versek.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah belalarını versin bu kadarıda yapılmaz ya yarınsına kadar izleyebildim
insan kendini zor tutuyo hesap sormamak için ama bu iş akılla mantıkla çözülmeli

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bana gelen tanitim mailinde "Ermeniler oldurulen yuzlerce Azeri icin Hepimiz Azeriyiz demedi." seklinde bir giris ile baslayan guzel bir yazi vardi fakat konuyu polemige cevirmemek adina sadece adresi vermek istiyorum. Site ingilizcedir. Yapan arkadaslara tesekkurler. Tipki Srebrenisa katliami gibi Hocali katliamida sadece o soykirimi yasayanlarin hatirladigi vahset olarak kalmistir. Ne ermeniler ne sirplar cikip bunun hata oldugunu vahset oldugunu soylememislerdir. Ve Arkalarindaki guclerde ulkemize insanlik dersi vermeye calismaktadir. Rakel Dink'in dedigi gibi, "Hepimiz Ermeniyiz diyenler Ermeni olmadi, Tipki okul yillarinda her gun Turkum dogruyum caliskanim demekle bizim Turk olmadigimiz gibi". Bu baglamda Hepimiz Azeriyiz demekten gocunmamaliyiz. Sonucta birgun Azeriyiz demekle Azeri olmaktan korkmamali aydinlarimiz.

www.khojaly.net
www.khojaly.org.az
www.azatyurt.com/hocalidergi.htm

Turkce Sayfalar:
azerbaycan.ihh.org.tr/insan/hocali/hocali.html
www.turksolu.org/102/selim102.htm

Azerice:
www.azatyurt.com/Hocali Katliami.htm

Bu konu hakkinda site yapan arkadaslar ne zaman olursa olsun bir pm ile bildirirseler destek olmak mutluluk verecektir.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben bu vahşetin bi insan tarafından yapılabilceğine inanmak istemiyorum!

yapanların yaptıranların Allah belalarını versin, hem bu dünyada, hem ahirette.

G

gncytnk

Misafir
küfür edicem ban yiyecez. iyinete duyurulur boyle insan(hayvan) lara küfür etmek serbest olsun :mad:

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sivil insanlardan ne istiyorsunuz be, şerefsizler.
Keşke o zaman ordu müdahale etseydi, meydanı boş bulmuşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5