İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Adreslerimiz

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sitesine bağlayıp sadece sitesinin konu linklerini twitter' a gönderenleri ben takip etmiyorum. tweet ana sayfamda linkten başka bişey göremem sonra. yazanları takip ediyorum bilginize : )

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben sizi twitterde ekledim :)

buda benim =) http://twitter.com/SonKralice

bybart'ın da dediği gibi twitter içinde kendi sitesinden ya da friendfeedten ya da formspringden veri çekenleri takip etmiyorum. ve bence güzel bir ortam oluşmuyor twitter için. özgün bir güncellik bekliyorum nedense twitterdan.. webmasterlarda genelde bu önplanda gözüküyor tüm hesapları birleştirip her yerde yazılmasını istiyorlar ama twitter ve feysbuk kullanıcısı olduğumdan ff ya da formspringi otomatik olarak görmek hoşuma gitmiyor..

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bybart'ın da dediği gibi twitter içinde kendi sitesinden ya da friendfeedten ya da formspringden veri çekenleri takip etmiyorum. ve bence güzel bir ortam oluşmuyor twitter için. özgün bir güncellik bekliyorum nedense twitterdan.. webmasterlarda genelde bu önplanda gözüküyor tüm hesapları birleştirip her yerde yazılmasını istiyorlar ama twitter ve feysbuk kullanıcısı olduğumdan ff ya da formspringi otomatik olarak görmek hoşuma gitmiyor..

türkcem yetmedi, nasil yani.
- veri cekenleri takip etmiyorum derken?
- özgün bir güncellik bekliyorum derken?
- otomatik olarak görmek hosuma gitmiyor derken?

anlicam sekilde yaz be kardesim

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27

Beni takip edenlerde gördüm seni, bende ekledim seni ama tanımadığım için kimsiniz diye yazmıştım.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Örneğin sizin yaptığınız gibi http://friendfeed.com/sonkralice adresinde yazdığınız mesajların twitterda görünmesi, başka blogcu arkadaşlarımızın yaptığı, sayfalarında yazdıkları blog içeriklerinin başı ve linki olacak şekilde twitter'ı kullanan arkadaşların twitter ruhunu yansıtmadıklarını düşünüyorum demek istemiştim.. Yani bunu webmasterlar çok yapıyorlar ve twitter kullanıcıları tarafından biraz antipatik bulunuyor ve tabi ki benim gözümde de..

Özgün bir güncellik de işte aynen bunla alakalı twitter'a ayrı cümleler yazılması gerekliliği. Otomatik gönderim de aynı şekilde FriendFeed ya da Blogların otomatik gönderimlerindeki sorunlardan dolayı..

SonKralice

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Örneğin sizin yaptığınız gibi http://friendfeed.com/sonkralice adresinde yazdığınız mesajların twitterda görünmesi, başka blogcu arkadaşlarımızın yaptığı, sayfalarında yazdıkları blog içeriklerinin başı ve linki olacak şekilde twitter'ı kullanan arkadaşların twitter ruhunu yansıtmadıklarını düşünüyorum demek istemiştim.. Yani bunu webmasterlar çok yapıyorlar ve twitter kullanıcıları tarafından biraz antipatik bulunuyor ve tabi ki benim gözümde de..

Özgün bir güncellik de işte aynen bunla alakalı twitter'a ayrı cümleler yazılması gerekliliği. Otomatik gönderim de aynı şekilde FriendFeed ya da Blogların otomatik gönderimlerindeki sorunlardan dolayı..

evet haklisin, ama kim ugrasirki tekrar yine twittere birsey yazmak icin ? en iyisi link ?

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet haklisin, ama kim ugrasirki tekrar yine twittere birsey yazmak icin ? en iyisi link ?

Uğraşmamakta ve öyle kullanmakta özgürsünüz tabi. Biz site linki için kullananları takip etmeyeceğimizi söyledik. Bende friendfeed ve twitter hesaplarımı çapraz bağlantılı kullanıyorum bazı takipçilerim rahatsız oluyor. Sadece sitemin konularını otomatik olarak ekleseydim kimseyle karşılıklı takip halinde olmazdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5