İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Takipçi İnanılmaz Hizmet - 30K Organik Türk Takipçi 50 TL

emanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Twitter Takipçi Hizmetinde Şok Hizmet ...

Not: Lütfen takipçi hizmeti sağlayan arkadaşlar konuyu baltalayıcı şekilde cevap atmasınlar fiyatlarımız budur.

Hizmetimizde sizden asla twitter hesap şifrenizi istememekteyiz ..

Yeni Kampanya : Başka konuda veya yerde kampanya hizmetimizden daha ucuz fiyata takipçi sağlandığını bize gösterirseniz ( fake olmamak şartı ile ) 10k takipçi bizden hediye.

Güncel Paketler :

10000 Takipçi: 75 TL (Organik Türk Takipçiler - Arada 1-2 K yabancı ihtimali var)
20000 Takipçi: 150 TL (Organik Türk Takipçiler - Arada 2-3 K yabancı ihtimali var)
30000 Takipçi: 350 TL (Organik Türk Takipçiler - Arada 4-5 K yabancı ihtimali var)
60000 Takipçi: 650 TL (Organik Türk Takipçiler - Arada 8-9 K yabancı ihtimali var)

TAKİPÇİLERİN YOLLANMA SÜRESİ ORTALAMA OLARAK 3-4 GÜN

GÜNCEL : 30000 ORGANİK TÜRK TAKİPÇİ KAMPANYA FİYATI 50 TL ( KALAN STOK 29 )

Peki neden bu kadar ucuz ?

Benim bu işten tek zararım scripte verdiğim fiyattı ve ben bu fiyatı karşılamış bulunmaktayım. Şu anlık tek zararım sadece aylık makineye ödediğim paradır ve bu parayıda rahatça çıkartmaktayım. Daha önce başka bir webmaster forumunda bu işle uğraşıyodum yaklaşık 30-40 adet böyle hizmet verdim hepsinden olumlu yorumda aldım fakat bölümün moderatörü ve bazı arkadaşlar bu fiyatı çekemedikleri için hem konuyu kapattılar hem de hesabımı sildirdiler. Aslında sorun bende değil sorun twitter hizmet piyasasının pahalı olmasıdır, sonuçta bu hizmeti sağlayanlar az önce yazdıklarım dışında bir zararları olmamaktadır eğer reklam yapmıyorlarsa. Bu bölümü alacağım tepkileri bildiğim için önceden yazmış bulunmaktayım. Neyse çok konuştuk iletişim bilgilerine vs gelelim ..

ÖDEME :

GARANTİ - ISBANK - PAYPAL +5

Ekli dosyayı görüntüle 3919
( Sadece MAIL Yoluyla ) Ortalama Cevap Süresi 5 DK / Forum üzerinden PM' de atabilirsiniz..

Ticaret puanı yüksek olan arkadaşlar önce iş sonra para olarak çalışılır ..

emanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karluk ile anlaşılmıştır, takipçilerini çekmeye akşam başlayacağım ..

lepce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karluk'un takipçileri başarılı bir şekilde iletilirse ben de satın alacagım.

emanet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karluk'un takipçileri başarılı bir şekilde iletilirse ben de satın alacagım.

Hocam akşam halledicem takipçilerinin ilk 10k sını geri kalanı 2-3 gün içinde biticek. Zaten akşam 10 K çekti diye buraya yazar heralde Karluk

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Takipçi sayımda şimdilik değişme yok. Bu saatten sonra da olmaz herhalde. Demek ki yarına kaldı iş.

Ben her zaman iş teslim eden arkadaşların başlığına yazarım, merak etmeyin :)

afbil

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sonuç yok demekki :)))
adam demiş hizmet aldıgım zaman yazarım yazmadına göre?

hotking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sayfaya yolu düşen ve takipçi toplayabilen arkadaşlar a duyrulur acil takipçi lazım mail adresim şudur;

hotkingg ve devamı yahoo

bu adres e mesaj bekliyorum para keş

serhatgksu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm ile ulaşabilirsen gün içinde alışverişimizi yapalım. Bekliyorum

arslankerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfam için 30K paketini düşünüyorum.Ama güven konusunda sıkıntım var.Net bilgilendirme yaparsanız iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi