İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Script yaptırılcaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, genelde html site yaptıgım site için çalınma söz konusu çok oluyor bunun için yeniden sohbet sitesi yaptırmak istiyorum.

Php, MySQL Databaseli Script olsun
Peki sohbet sitesinde neler olmasını istiyorum:
1/ Video oyun ve klip bölümü olsun
2/ Resim eklemek istiyorum manzara, gül gibi resimler bölümü olsun yani.
3/ Msn programları ve msn gif, resimler ekliyebilmeliyim.
4/ Hazır mesajlar bölümü olsun.
5/ Cep temaları bölümü olsun.
6/ Kadın, moda magazin haberleri ekliyebilmeliyim.

Ve forum da kurulucak bu forum da yazılanlar son 10 tanesi sürekli ana sayfada görünsün.
Uygun biri bulunursa referans istiyorum veya Script bitip kurcak para öyle ödencektir ben kefil bulurum.
Ödeme şeklim İş bankası olcak Script kısa zamanda yapılmalıdır teması hoş olmalıdır, fiyatı belirtin sonradan başka banka, referans yok ödeme başdan alırım diyen olursa ilanımı es geçebilirsiniz.

Not Modülleri ben oluşturabilirim kurup video resim özeliklerini yaparsa gerisi zaten modül oluştura oluştura sayfaları 6 sayfaya çıkartırım.

Edit: Seo uyumlu olcak.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar içeriği barındıracak şekilde sohbet sitesinden öte portal script oluyor :=)

Bu saydıklarım portal sitedemi mevcut yoksa portal site de neler var farkında degilmisiniz?
Tabii ki bana göre 6 sayfalık sohbet sitesi portal demiş olsaydım çok içerikler olurdu her neyse yapabilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kategori ekle ve seçtiğiniz kategoriye başlık, içerik, taglar şeklinde veri ekleyeceksiniz bu türmü yoksa her sayfanın dizaynı ayrı olacak vs. böyle birşey mi istediğiniz. elimde sınırsız kategori(alt alta kategori istediğinz kadar) ekleyebilme/silme/düzenleme, galeri ekleyebilme/silebilme/düzenleyebilme, kategoriye içerik girebilme ziyaretçiler admin onaylı içerik gönderebilir ve yorum yazabilirler. admin panel hazır eğer anlaşırsak tasarımda ayarlar istediğiniz dizayn'da kodlarım.Kodlama profesyonel'dir, tamamen nesne tabanlıdır ve seo çok rahat değiştirilebilinmektedir. sistemi fazla kasmaz. pm atıyorum demoyu

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sohbet sitesine uyum saglıyabilcek şekilde olmalı ve görebilcegim demo olmalı.
Demo yok ise örnek şu siteyi gibi olur fiyat bu olur diyebilirsiniz.

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfırdan Yazmak istemessen.. Hazır bi CMS (nuke - joomla ) ile Istediklerinden daha fazlasını yapabilirim..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatı da belirtin fiyat hakkında kimse yazmamış pm de.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Uygun biri bulunursa referans istiyorum" diyebiliyorsunuz ama
"banka, referans yok ödeme başdan alırım " derlerse kızıyorsunuz
neyse ben teklifimi açık yazabilirim yukardaki listeye dayanarak 5K$ %24 iş başı gerisi iş teslimi
açık ve net.

InnoCent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM Gönderildi..Belirttigim Özelliklerde 250 YTL

Modül ve blocklara göre fiyat artabilir..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Uygun biri bulunursa referans istiyorum" diyebiliyorsunuz ama
"banka, referans yok ödeme başdan alırım " derlerse kızıyorsunuz
neyse ben teklifimi açık yazabilirim yukardaki listeye dayanarak 5K$ %24 iş başı gerisi iş teslimi
açık ve net.

Yazımı iyi okumadınız sanırım.
Diyorum ki:
Banka iş bankası olmalı sonradan baska banka var derseniz olmaz diyorum.
Tanımadıgım hiç bir kimseye ön ödeme ödemem iş yapılcak teslim edilcek para ödencek şartıma uyan yazsın dedim.
Peşin ilk ödüyebilecegim biri bana referans vermelidir tanıdıgım veya saglam biri olcak yoksa iş bitimi para ödenecektir. Benim yazımde Acık ve Net.

Gelelim diger arkadaşlara:
Hazır tema felan istemiyorum dikkat ederseniz diger html siteler çalınıyor sanbox yedim bu yüzden yeniden yazdırmak istiyorum ama diyorsanız ki ben bu hazır sitemizde size göre istediginize göre tema kodlama yaparız diyorsanız bu nasıl yapacagınızı anlatın ki kafama girsin alışveriş edelim.
Büyük portal sitesi istemiyorum 5 sayfalı felan site istiyorum 3 modulu olusturun gerisini bende olusturabilirim önemli olan kurmak, video ekliyebilmem, resim ekliyebilmem, magazin haberi girebilmem umarım bu şekil de anlatabildim.

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emir verirmiş gibi konusmaların ve insanları aşşağılaman çok saçma insanlardan seni anlamalarını bekliyorsun ama ilk yazında
"fiyatı belirtin sonradan başka banka, referans yok ödeme başdan alırım diyen olursa ilanımı es geçebilirsiniz." bi cümle kurmaya çalışmışsın ama olmamış sonrada insanlara yazımı iyi okumadınız diyorsunuz...

hayret valla

size hakaret etmiyorum,sadece görünen böyle,yazıma cevap vereceksiniz saygı kuralları çerçevesinde cevap veriniz.iyi günler

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emir verirmiş gibi konusmaların ve insanları aşşağılaman çok saçma insanlardan seni anlamalarını bekliyorsun ama ilk yazında
"fiyatı belirtin sonradan başka banka, referans yok ödeme başdan alırım diyen olursa ilanımı es geçebilirsiniz." bi cümle kurmaya çalışmışsın ama olmamış sonrada insanlara yazımı iyi okumadınız diyorsunuz...

hayret valla

size hakaret etmiyorum,sadece görünen böyle,yazıma cevap vereceksiniz saygı kuralları çerçevesinde cevap veriniz.iyi günler

Agzım yandı bu yüzden o kuralları belirttim ilgilenmiyorsanız neden laf olsun diye yazı yazıyorsunuz? bunu anlıyamıyorum ve kimse kimseye emir veremez.

Genel de banka iş bankası olmalı diyorum fakat hayır başka banka diyorlar işi verdikden sonra vaz geçmek huyuma ters bu yüzden zorluk çekiyorum ayrıca peşin ödeme alıpda sonradan teslim olmuyan işlerde oluyor. Anlıyacagınız bunlar tecrübelerim ama siz yalnız laf yazmış olmak için yazmışısınız.

Butceyi soran arkadaşa cevap:
Bütçe belirtmek istemiyorum pm lerden kimi az , kimi yüksek istiyor bu gizli kalsın.

Not
Arkadaşlar çol büyük site istemiyorum, 1 dakika koltugunuzayaslanın ve düşünün bu bir sohbet sitesi örnek ise, sohbet neti canlandırın öyle birşey ek olarak video, resim, magazin haberi girebilcegim bir bölümler ve forum kuracak basit işlemler olcak.
Ben php den anlasam sorun olmaz yapardım html de hemen çalınıyor bu yüzden küçük site yaptırmak isteyince bile bu kadar sorun çıkması ilginç geldi. Bana yukarıda verdigim site gibi birşey ama aynısı asla olmuyacak fark yaratacak mesela idealsohbetin sohbet bölümü çok hoş ona benzerlik ne biliyim fikir vererek yaklaşım yapalım...

Ve teklifle ilgilenmiyen kimse amacı mesaj yazmak için var olan arkadaşlar yazmazsa sevinirim.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ilan verdim pm lerde biri karşıma teklif sundu kabul edemem dedim kişi etmedim diye edepli seviyeli ol diyor ve zaten edepsiz oldugun açtıgın konudan belli gibi sözler diyor da saçmaysa neden pm attın ve kimsenin teklifini kabul etmek zorunda degilim kimseylede kavga etmek istemiyorum lütfen herkes biraz yazdıklarına dikkat etsin sanırım bu aramadan bu şekilde sonuç alamıyacam. pm den dolayı ilanı durdurmak istiyorum ilgilenen herkese teşekür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5