İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz .be domain

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

www.pole.wsden bağlanırsanız 0 liraya alabilirsiniz
ben alıyorum şuan ;)
.it de beleşmiş

.it domainin beleş olduguna eminmisin? bende 46 € cıkartıyor o alınabilir anlamında olmasın sakın :)

Ben süper domainler aldim ve halende almaya devam ediyorum. Avrupada olmanin diger bir faydalari

Avrupada olmayanlarda alabiliyor pek farkımız yok anlicagın :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ordan alamıyorum.tam son adımda hata veriyo neden olabilir. ie ve ff ile denedim olmadı

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemleri biraz dandik 1 alıyor 1 almıyor zorla 50 tane alabildim

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen bende de son adımda hata veriyor. pek lazım değil aslında .be ama beleş olunca insan almak istiyo :) ama bende alamadım bakalım alabilecekmiyim...

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avrupa proxy bul cache leri sil gir al :) biraz ugrastırıyor ama 1 accuntla 10 tane alabiliyorsunuz ben 50 tane aldım 50 daha alsam yeter

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
avrupa proxy bul cache leri sil gir al :) biraz ugrastırıyor ama 1 accuntla 10 tane alabiliyorsunuz ben 50 tane aldım 50 daha alsam yeter
10 taneden fazla alabiliyorsun... dostum

ayrıca dandik dediğin sistemden 50 tane almışsın bence allah razı olsun de adamlara yada tanrı seni kutsasın de..

G

Geveze.at

Misafir
Transferlerde sorun cikarabilir dikkat edin ve umarim seneye domainleri uzatma gibi bir zorunluluk olmaz.

You are responsible for the domains you choose. The registry keeps the right to remove the domains from you if you do not comply these rules.

Cünkü böyle bir yazi var. Dikkat edin.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuna kadar okuyamıyorum ama gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Boşuna zaman kaybetmeyin. yonlendir.com dan alacağınız uzantılar bile daha yardımcı olur.
Alan arkadaslar bosta ise *iktir.be yide alsınlar. mauahahaha

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazılanda tam olarak ne dediğini ve ne yaptırımı olduğunu söylebilir misin ? ingilizce bilen va bilmeyen var :) mesela ben bilmiyom :D

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Retrieval of secure URLs through a non-secure proxy is forbidden.

This proxy is running on a non-secure server, which means that retrieval of pages from secure servers is not permitted. The danger is that the user and the end server may believe they have a secure connection between them, while in fact the link between the user and this proxy is insecure and eavesdropping may occur. That's why we have secure servers, after all.

This proxy must run on a secure server before being allowed to retrieve pages from other secure servers.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi