İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz .be domain

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zis' Alıntı:
süresi bittiğinde uzatırken nolcak peki.ilk yılın parasınıda çıkarmasınlar sonra :) sitede .org domain bile şuan 18 € gerisini siz hesaplayın

uzatmak istersen sanırım 23€ istiyorlar..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
verdiğin adresteki proxyleri giriyorum explorerda yerel ag bantısı kısmına ama olmuyo onlarcasını denedim acaba bendemi bir hata var yardımcı olurmusunuz

BeetLe' Alıntı:
http://www.publicproxyservers.com/index.html adresinden USA proxyleriyle baglanin calisiyor. yukarıda verilen bi usa icin posta kodu vardı onu kullananın ve teli de +1 ile yazin uye olurken.. tıkır tıkır domain veriyor :D

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rızası için birisi yardım etsin sabahtan beri uraşıyorumn proxyler çalışmıyomu ne olmuyo bi türlü :(

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu herifler bu işin takibini yapıyolar mıdır acaba.proxy ile falan aldığımızı anlarlarsa geri alırlarmı domaini. sonuçta onlarında işine geliyor ama ne bileyim şimdi okadar uğraş yap siteyi senesi dolmadan alsınlar elinden. üzücü bir durum olur doğrusu :( be azından 1 sene kullanmayı planlıyorum :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihx' Alıntı:
Allah rızası için birisi yardım etsin sabahtan beri uraşıyorumn proxyler çalışmıyomu ne olmuyo bi türlü :(

bir tane proxy programı indir önce kullanılmayan proxyleri araştır. kullanılmayanları ie araçlar/internetsecenekleri/baglantılar/yerel ag ayarları/ bölümüne yaz ve devam et:) aynı seyler firefox içinde gecerli kolaygelsin ilk çıkan ipler kullanılmış oldugu için belki almıyor olabilir sonlardakinlerden ve usa,belçika,almanya vs kullanırsan problem yaşamazsın. kolay gelsin

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada alın bi dene yafs olmuyor proxy ile yapamıyorum
oyunweb nerdesin msnye gir :(

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa ben alamiyorum arkadaslar
bana 5 10 tane alirmisiniz paypalda 15 dolar param war walla 10 15 tane istediklerimi alin verecem size EhEHhe

K

komikus

Misafir
Retrieval of secure URLs through a non-secure proxy is forbidden.
This proxy is running on a non-secure server, which means that retrieval of pages from secure servers is not permitted. The danger is that the user and the end server may believe they have a secure connection between them, while in fact the link between the user and this proxy is insecure and eavesdropping may occur. That's why we have secure servers, after all.

This proxy must run on a secure server before being allowed to retrieve pages from other secure servers.

HATASI VERİYOR

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ip: 207.214.139.195
port: 80

bunu proxy ile bağlanın raha rahat alın.
nasıl bağlanıcam derseniz, kendini köprüden atın :)

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araçlar->seçenekler->bağlantılara gir alta tarafta görüceksin gireceğin yeri

K

komikus

Misafir
new -16.00 20.00 1 4.00

Total excl.VAT 4.00 €
VAT 0.60 €

Total incl. VAT 4.60 €

Çıktı ama en başta 0 çıkmıştı. Bi türlü yapamadım bende :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı ip lere 4€ diyor ama 0 diyor bazı proxylerde. alalım bi 10 tane artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5