İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Haber Portalı (İndirin/Demo Sayfa Mevcut)

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sistemlerin ne ile yazıldığı önemli değildir , nasıl yazıldığı önemlidir. Php yada Asp hiç farketmez. İyi bir yazılımcı düzgün kodlama yaparsa onbinlerce ziyaretçi girse bile patlamaz. Sistemin ağır çalışması 1. serverdan 2. yazılımdan kaynaklanır. Eğer server iyi ise sorun yazılımdadır. Saygılarımla..

baymyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistemlerin ne ile yazıldığı önemli değildir , nasıl yazıldığı önemlidir. Php yada Asp hiç farketmez. İyi bir yazılımcı düzgün kodlama yaparsa onbinlerce ziyaretçi girse bile patlamaz. Sistemin ağır çalışması 1. serverdan 2. yazılımdan kaynaklanır. Eğer server iyi ise sorun yazılımdadır. Saygılarımla..

yazılımcılığım hakkında yorum yapmak bana düşmez...

sevgilerimle..

sonefsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tasarım fena değil, ama seo olmaması büyük eksiklik

php olsa güzel olurdu diyen arkadaşlar, yıllık 50 lira verip windows host almak çok mu zor geliyor. Zaten scripti ücretsiz alıyorsunuz hosta da para verin bi zahmet.
Hocam Para Vermediğimi Kendimize Ait Sunucumuzun Olmadığını Nerden Biliyorsun Php Olmasını Dilemek Bedava Arıyor Bedava Birşeyler Arıyormuşuz Anlamına Geliyor Ayıp Ön Yargınızdan Dolayı

Soulfly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu art niyet olarak algılamasak?

eline sağlık, php olsa kullanabilirdim. asp bilmediğim için:)

onurun sözüne katılıyorum php olsa idi çok güzel olurdu ancak asp olmasıda kötü değil tabiki emeginize sağlık gerçekten güzel bir yazılım teşekkürler.

eyaslak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle teşekkür ederim herksin adınna böyle güzel bir haber scpritini dağıttığınız için.
Ben aspden çok anlayan biri dğeilim. bilgisayarımda sql de yok maalesef. Acaba ben nasıl kurabilirim sitenizde okudum ama herşey sql ye bağlanıyor direk basic bir kullancı nasıl kurabilir teşekkürler.

cafasoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kullanıyorum çok şahane ve sade bir script mustafa ve gökan beye teşekkür ederim

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kurulum

Haber sitesi açmak istiyorum. Deneme amaçlı demonuzu kurmak istiyorum yardmcı olurmusunuz kurulumuna

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5