İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hosting Limitsiz Stok | Bilteksis

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Şimdilik 5 adet seçilebilir ücretsiz web hosting paketini Yasin bey ayarlamakta ve dün web hosting sunucumuzda güçlendirme çalışması gerçekleştirildi. Büyük ihtimalle gün içinde kampanyamız aktif olacak.

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Söz verdiğimiz gibi aktif ettik paketlerimizi siparişlerinizi bekliyoruz.

hatırlatma sponsor hosting paketleri için destek verilmeyecektir.

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kesinlikle kalıcı olabilirmisiniz? Yani Sürekli açık olurmusunuz? Sürekli açık olursanız alacağım yani bana göre uygun trafiği yüksek olan bir host lazımdı bana.Free3 tam bana göre 8000 mb yeter.Birde yanına .net domain alırım.Eğer sürekli açık olma güvenliği veriyorsanız alayım.
Kesinlikle cevap bekliyorum...

Free 4 demişim değiştiriyorum free 5 daha uygun madem böyle bir iyilik yapmışsınız,bende bir iyilik yapayım. Sorumun cevabını hala bekliyorum.

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Süpersiniz O zaman pm göndermiştim cevabını görmeden önce şimdi cevabımı aldım.Bende yakın bir sürede almayı düşünüyorum bu hizmeti verdiğiniz için tekrar teşekkürler ;)

Postax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FREE 2
Bu pakette daha çok e-posta özelliğinin sayısını yuksek tuttuk. Bu paketimizde sponsor linki ekleme zorunluluğu yoktur. E-Postaya onem veren kişiler için oldukça uygun bir paket.

• 100 MB Alan
  • 3000 MB Trafik
  • 1 Adet Sub-Domain
  • 7 Adet E-Posta
  • 1 Adet MySQL DB

FREE 5 önerilen
Bu paket önerdiğimiz pakettir. Bu paketimizde tüm özellikler oldukça yüksektir. Bu paketimizde sponsor linki ekleme zorunluluğu vardır. E-Postaya onem veren kişiler için oldukça uygun bir paket.

• 100 MB Alan
  • 3000 MB Trafik
  • 1 Adet Sub-Domain
  • 7 Adet E-Posta
  • 1 Adet MySQL DB
  • Link Ekleme Zorunluluğu Vardır.

Bu iki paket arasında bir fark yokken neden kullanıcı link eklesin?

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba, @Postax Yasin bey uyarınızı gördüğünüzde gerekli güncellemeyi yapacaktır.

Sponsorluk vermeye devam ediyoruz iyinet kullanıcılarının kaçırmasını rica ederiz. MT2 forum sitelerine sabit reklam veya banner karşılığında her konuda tonerans gösterebiliriz. :)

Sevgiler

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bilteksis.net.tr son derece güvenilir bir ŞİRKETTİR herkeze önerrim...
İyi forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5