İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hosting Limitsiz Stok | Bilteksis

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
free 1 paketinden altım onay bekliyorum şu an. Sponsorluğun için teşekkürler Bilteksis..

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söz verdiğimiz gibi aktif ettik paketlerimizi siparişlerinizi bekliyoruz.

hatırlatma sponsor hosting paketleri için destek verilmeyecektir.

destek verilmeyecek derken hocam şöylemi mesela hostu kulananankişi script kurucak bunun için yardıma ihtiyacı var bunamı destek yok yoksa bi script kurucak hosta problem olduğunu düşünüyor onun için yardım istiyor bunadamı yok

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
destek verilmeyecek derken hocam şöylemi mesela hostu kulananankişi script kurucak bunun için yardıma ihtiyacı var bunamı destek yok yoksa bi script kurucak hosta problem olduğunu düşünüyor onun için yardım istiyor bunadamı yok

Evet aynen bunun gibi. Efendim.

Sunucumuzda full güçlendirme çalışması yaptırdık scriptleriniz bazı sunucu ayarlamalarımıza takılabilir çalışmayabilir bu durumdadır aktif edermisiniz gibisinden destek talepleri göndermeyiniz çünkü güvenlik için aktifleşmesi sağlanmayacaktır.

Gece Yasin bey topluca onay işlemi gerçekleştirecektir. Hayırlı olsun alan arkadaşlara.

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler hocam bilgi için şuan sitenize giremiyorum sorunmu var acaba

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sunucularda sorun var herhalde sitelerede ulaşılamıyor umarız bir ana önce düzelir

Havzalı55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam sizden host aldım teşekkürler aktif ettiğiniz için bi sorun olacaktı joomla kuruluyormu acaba sağladığınız hosting paketine (free5)

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

Sunucumuzda kısa süreliğine httpd durması problemi meydana gelmiştir. Bugün pazar olduğu için ofisimiz kapalıydı geç saatte geldiğimizde fark ettik kesinti için özür dileriz. Gerekli optimizasyon ve problem kaynağı bu gece araştırılıp giderilecektir.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Merhabalar,

CPanel e ulaşamıyorum. Dün Destek talebinde bulundum ve Lisans yükseltmesi yapılıyor, Gün içinde kullanabilceksiniz cevabını aldım. ve hayla ulaşamıyorum, CPanelle ilgili Hiçbir işlem yapamıyorum,Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Saygılarımla

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sunucular sürekli hata çıkıyor en az iki günde bir erişim bir süreliğine duruyor sitede ne zamana kadar sürer bu problem

Shift

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,

cPanel lisansımız 1 günde aktifleştirilmesi sağlandı. Lütfen konumuza yazarak kötü düşünmelere yol açmayalım ticket iletiniz zaten 7x24 yanıtlamaktayız efendim.

Sponsorluk sayfası sitemize eklenmiş olup ücretli hosting satışımız artık durdurulmuştur.

Hosting piyasasında '' hosting '' artık can çekişmektedir bizde artık tamamen ücretsiz hale getirildi.

Sevgiler saygılar siparişlerinizi beklemekteyiz.

Ekleme:
sunucular sürekli hata çıkıyor en az iki günde bir erişim bir süreliğine duruyor sitede ne zamana kadar sürer bu problem

Merhaba problem çıktığında bize teknik destek bileti ile ulaşabilirmisiniz ? sadece 1 defa httpd durması meydana geldi burada da o tarihte bir açıklama gerçekleştirdim sunucularımız 7x24 gözlem altındadır.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dünde iki defa oldu bilteksis ile görüştüm ticket atamıyorum çünkü sizin sitenizede erişilemiyor. heker saldırıları yüzündenmiş. Bunu öğrendikten sonra bir şey demedim zaten. İnsanlar biz vazgeçelim diye saldırıyorlar size ama ben bilteksis'ten vazgeçmeyeceğim

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Bende paketlerden birini denemek istiyorum boş boş duran bi domainim var gelinlik.ca
wordpress kurup blog sayfası açmak istiyorum uygunmudur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5