İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Hosting Limitsiz Stok | Bilteksis

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitem portal + forumdan oluşuyr iki sisteminde en altında linkler ekli ;)
Teşekkürler bilteksis..

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ben Siteyi Aktif ettim.
Forumun Her sayfasında çıkacak şekilde footer a kodları ekledim.
Ana indexese bu site bilteksis sunucularında barıdırılmaktadır tarzında bir atıf ekliyeceğim.

teşekkür ederim.

edit: İndex footer ede ekledim
5743.jpg

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel uygulama olmus siparis verdim yalniz sitenin icerigi ile ilgili yazacagim bölüm gelmedi veya gectim.

site dili ingilizce icerik seyahat (travel)

basarilarinizin devamini dilerim.

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorun çıkardı Tavsiye etmiyorum

1000 defa kurduğum wordpressi kuramadım.Tek ben değil webamster aleminden arkadaşlarda denedi!

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
wordpress bende denedim kurulum oluyo ama yazma izinlerinden galiba konulara resim eklenmiyo yada konu sayfası yok dio sonuçta olnuyo

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
trafiği sınırsız olmadan hiç birşey almayın derim. her an bitebilir sap gibi kalırsınız ortada. sevinirken üzülürsünüz

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
free 5 paketi yuksek trafik tutmamızın sebebi bu zaten. Ayrıca makul bir fiyata trafik arttırılabilir.

her host paketine bir domain eklenebiliyor. Birden fazla domaininiz arsa birden fazla ucretsiz host siparişi geçebilirsiniz.

sınır olması kötü işte. sınır olunca insan güvenemiyor bazen. sınırsız trafik yap bide 300mb alan yap. bide domain hediyeli yap 60-90tl den satarsın bu daha güzel olurdu.

perfecTr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adminim bende 1 kere verdiğiniz gibi kurdum ama sonradan koptu.Güncelleme istedi yüklerken koptu.(2)

Şimdi eski sürümlerden kurmayı deneyeceğim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5