İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucretsiz Kullanabileceginiz Mp3 Arsivi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla orda 2000 tane mp3 var asil buyuk parti geliyor ... 14.000 tane daha mp3 geliyor cok cok o arsivi arkadaslarima veririm olur biter. ( hos arkadasim yok ya neyse ) ... olmazsa ilk basta hotlink korumasini aktif edecegiz bakalim oyle yapinca ne olacak ...

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@h4x0r Süper bir yöntem :)
@Kernel32 Bendemi Mp3 arşivi kursam:) bir günde 30 site link verirse pr acayip yüksek olur, ama google spam olarak algılar ve pr azalır

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ...

Arsivi kaldirmayi dusunuyorum ben alin download olarak kullanin diyorum siz arsivin hepsini nasil cekerim diye soruyorsunuz ayiptir. Biz emek verecegiz mexut ile sabah aksam ugrasacagiz siz 1 kerede hepsine birden sahip olacaksiniz. Ilahi adalet ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@php_Coderr mp3lerimiz.bedava.co.uk icin herhangi bir sekilde pr 'ye ihtiyacim yok linke de ihtiyacim yok. muzikalani.com 'un pr si zaten 4 ustelik rpr 4. Iyi kotu beni tatmin edecek kadar hiti de var. yani olay pr olayi degil. Hersey ne para demek ne pr demek ne de baska birsey demek. Cok kisi bunu para ile satiyordu bilmem napiyordu biz de karar verdik ucretsiz yayina cikardik. Bizim bi kaybimiz yok band sorunumuz yok alan sorunumuz yok ...

Kolay gelsin.

3

3247

Misafir
KerneL32' Alıntı:
Arkadaslar ...

Arsivi kaldirmayi dusunuyorum ben alin download olarak kullanin diyorum siz arsivin hepsini nasil cekerim diye soruyorsunuz ayiptir. Biz emek verecegiz mexut ile sabah aksam ugrasacagiz siz 1 kerede hepsine birden sahip olacaksiniz. Ilahi adalet ...

Haklısın.İşin bu yönününü hiç düşünmemiştim.
Direk arşivi görünce heycağna kapıldım :rolleyes:

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rar olması dezavantaj şimdi bunu kim tek tek unrar edecek

dur bide bunun için script yazalım :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) h4x0r ben vb ile yazdigim program ile rar haline getiriyorum zaten :) sende bi tane yaz unrar yapsin :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka yapiyom ya

ama satsam fena olmaz hani :p

gel hanım unrarcı geldi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vb ile svchost.exe -k i kullanarak yapabilirsin. tabi o zamana kadar ben arsivi silmeye karar vermezsem cekersin mp3leri ... orasi ayri konu ...

3

3247

Misafir
Biraz ukalalık gibi olcak ama candan erçetin'de olsa fena olmazdı hani :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5