İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucretsiz Kullanabileceginiz Mp3 Arsivi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz Mp3 Arsivi

Bircok webmasterin veya bircok mp3 sitesi sahibinin sordugu genel bir soru olarak mp3 arsivimi yayinlamayi dusunuyorum. Mp3 arsivinde yaklasik 2000 tane mp3 var. Isteyen istedigi gibi sitesine ekleyip download ettirebilir. Mp3 'lerde herhangi bir sifre de yokturdur. Buna nazaran arsivi kullanmak isteyen site sahiplerinden tek istedigimiz iki tane siteye link vermeleridir. www.muzikalani.com & www.muziksepeti.com ...

Kullanmak isteyen veya kullanacak olan site sahipleri buraya yazar veya pm atarlarsa seviniriz.

Son olarak ; bu arsivde bulunan mp3 leri forumda dagitmak isteyen, dagitan, arsivi baska amaclara serkulite eden kisinin web sitesi bu arsivi kullanamamak uzere banlanacaktir. Hak verirsiniz ki arsiv eger benimse kuralda benim kuralimdir. Herhangi bir sey yapma hakki da bana aittir. O yuzden istedigim sey rastgele dagitilmamasi sadece mp3 upload edemeyen ve isine yarayan kisilerin kullanmasi ve sitemize link verilmesi.

Pardon arsivin adresini unutmusum adres : http://mp3lerimiz.bedava.co.uk

Kolay gelsin iyi calismalar ...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok çok sağol karnel herkesin parayla sattığı bu arşivi millete dağıtıyosun hemde download ettirmek üzere.
hiç vakit kaybedermiyim :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem download a açılmış bi mirror alalım :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin link vermene de gerek yok Mp3Master :) Istedigin gibi kullanabilirsin.

Gorusmek dilegi ile ...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@h4x0r su dunya da cok seyi anladim bi seni anlayamadim hem mp3 isini birakiyorum diyorsun hemde mirror aliyorsun :) Kuzum ne is yapmaya calisiyorsun. Saka bi yana abi istediginiz gibi kullanabilirsiniz. ins. 3-4 gun sonra bir bu kadar daha ekleyecegim arsive.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maksat arşivimde bulunsun ya

site işlerini kesin bırakıyorum

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi sen 33 tane fazla dosya cekmissin 1903 tane mp3 vardi orda :) sen aspnet_client klasorunu de cekmissin :)

Onlar isine yaramaz zaten ;)

S

Sefir

Misafir
Teşekkürler...

Buna ek olarak, yabanci albümlerin yer aldığı bir adres varmi? Acilen yabanci albüm indirmem gerekiyor, yardimci olursaniz sevinirim....

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaptigimiz iyiligi kotuye kullananlar var ... Ayip olmasin sonra ...

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler kernel32, bu mp3leri teker tekermi ekleyecem mdbye ben :) kısayoldan hepsini nasıl ekleyebilirim?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hazal - Elden Yar Olmaz. Bu mp3'u bulmaktan vazgeceli uzun zaman olmustu. Zamane mp3 sitelerine duyurulur. En Iyi Mp3, En hit Mp3 her zaman "en yeni mp3" degildir:)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@php_coderr fazla sey istiyorsunuz verdik arsivi oldu olacak siteyi de vereyim domain ile beraber ...

@MoD istedigin baska mp3 varsa bulabilirm ustad ...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi olur valla şifreyi özelden at veya mailime yolla

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla helal olsun 29 site mp3 leri kullanir olmus simdiden 4 kisi link vermis ... soyleyecek soz bulamiyorum simdi silsem yeri degilmidir ?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Referrer sorgulattir. bedava.co.uk yoksa domainin icinde, kaazto.com'a yonlendir. En azindan hayir islerler:)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana daha mantıklı bi çözüm vereyim kernel

sitesine ekliyecekler sana mail atsınlar sende hotlinkle onlara izin ver
diğerleri de takılsın hotlinke

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5