İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ucretsiz Kullanabileceginiz Mp3 Arsivi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.muzisyenlerkulubu.com/mp3/

sahibi her kimse serefsizligin adiligin luzumu yok insan gibi kullanacaksaniz kullanin kullanmayacaksaniz soyleyin kaldiralim benim bu isten hic bir kazancim yok insanlik edip arsivi paylasiyoruz insani resmen aptal yerine koyuyorsunuz ...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh ya.bu kadar da olmaz.hangi şerefsiz bu şimdi.yaptığı şey terbiyesizliden, şerefsizlikden başka bişi değil.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kernel : Dusundumde bende kullanıcam senin Mp3'leri :)
Sen bi msn'ye gelsene. Beni tanımazsın simdi :) Kimliğimi acıklarsam olmaz. :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kernel32 mesaj sayısının altında yazıyor işte adamın msn adresi :p

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben orda msn goremiyorum bi site ismi birde msn yaziyor neyse kim oldugunu ogrendik zaten listemdeki biriymis :)

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Bircok webmasterin veya bircok mp3 sitesi sahibinin sordugu genel bir soru olarak mp3 arsivimi yayinlamayi dusunuyorum. Mp3 arsivinde yaklasik 2000 tane mp3 var. Isteyen istedigi gibi sitesine ekleyip download ettirebilir. Mp3 'lerde herhangi bir sifre de yokturdur. Buna nazaran arsivi kullanmak isteyen site sahiplerinden tek istedigimiz iki tane siteye link vermeleridir. www.muzikalani.com & www.muziksepeti.com ...

Kullanmak isteyen veya kullanacak olan site sahipleri buraya yazar veya pm atarlarsa seviniriz.

Son olarak ; bu arsivde bulunan mp3 leri forumda dagitmak isteyen, dagitan, arsivi baska amaclara serkulite eden kisinin web sitesi bu arsivi kullanamamak uzere banlanacaktir. Hak verirsiniz ki arsiv eger benimse kuralda benim kuralimdir. Herhangi bir sey yapma hakki da bana aittir. O yuzden istedigim sey rastgele dagitilmamasi sadece mp3 upload edemeyen ve isine yarayan kisilerin kullanmasi ve sitemize link verilmesi.

Pardon arsivin adresini unutmusum adres : http://mp3lerimiz.bedava.co.uk

Kolay gelsin iyi calismalar ...
kardeş ben varım msn de konuşmamız mümkün mü ? msn : [email protected]

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KerneL32' Alıntı:
ben orda msn goremiyorum bi site ismi birde msn yaziyor neyse kim oldugunu ogrendik zaten listemdeki biriymis :)

Tanıdık birimiydi bari :p

Bu arada kernelin yaptıgı iyiligi her babayigit yapmaz ;)
bi tr.st bide kernel var zaten böyle büyük iyilik yapan :p

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Gamend sagol iltifatin icin :)

Mp3 Arsivini su anda kapattim yani kapattim dedigim kapatmadim sadece klasorlere bir tane default attim buda bazi uyaniklar ve kotu niyetliler yuzunden isteyen olursa mp3 arsivini gorebilmesi icin FTP sifresi verebilirim.

Kolay gelsin.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host ! Sulanma :)

Ankara 'da kiz mi kalmadi da bana sulaniyorsun ;)

Birazdan MSN 'ye girecegim konusuruz onur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5