İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ( Legal ) hazır script istekleri için buraya mesaj atınız

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar siteden haberler ekleyebileceğim kayan haber scripti gerekiyor.
kimse de var mı acaba?

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir özellikli script arıyosunuz arkadaşlık scripti için
bu iş için para harcıyacakmısınız yoksa bedavamı arıyosunuz

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Damga.net

php online kullanici sayaci istiyorum arkadaslar. db hazirlama özellikli olmasin pls

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer sitelerden içerik alma scripti bilen var mı.. mesela şu şekilde olacak. ana sayfamda kategoriler olacak.. ondan sonra her kategorinin içinde bir ton makale olacak.. makaleleri başka sitelerden alacak, ama benim olacak o yazı artık yani link olmayacak.. anlatamadım ama ilgilenen olursa açıklarım tekrar.

S

SILAM

Misafir
yoktur' Alıntı:
vuduu.com ve 80630 scriptleri için
[email protected] adresine mail at.
onları bu arkadaşlar yazdı demosuna bakarsın.
www.yuhhu.com bu sitedeki script 80630 scripti
yazilari matrak birsey cok hos..
amcam muvekkil - bir arkadasa bakmistim:)))
dunku manyaklar sayisi - bakip kacanlar sayisi:))
anormalin uzerinde cokhos bir sitemis sagolsun arkadaslariniz bir daha girecegim bir site buldum:)) :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
asp scipt elimde baya var. mp3 toplist arama arkadaslık vs. isteyenlere verebilirim.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
asp scipt elimde baya var. mp3 toplist arama arkadaslık vs. isteyenlere verebilirim.

peki lisansları da var mı bu scriptlerin. Yoksa ücretsiz mi bu scriptler?
ikisi de değilse fiyat ve bilgi istiyorum.
w a r e z olayı ise, forumun bu amaçla kullanılmasına izin verilmeyeceğini lüfen dikkate alın..

saygılar...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
çoğu ücretsiz çoğuda kırılmış scriptler.
lisans falan yok. satışta yapmıyorum.

peki verecek olan kişiler nasıl script veriyor merak ediyorum.

emek verip yaptığı şeyi kolay kolay kimse bedavaya vermez.
burada yüzlerce webmaster var ama bir allahın kulu ben vereyim demiyor.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Blog tipinde sağ yada sol kısmına resim(olmasada olabilir) eklenebilen haber scripti,
Veya blog tipinde değilde alt alta sıralı haber başlıkları bulunan ve bu linklere tıklayınca pop up da haber detayı açılan bir script Arıyorum

not: Aspindir ve maxiaspdekiler tam olarak istediğim gibi değil yabancı sitelere bakmadım eğerki daha önceden bakmış veya elinde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim+uzun süredir arıyorum....

İyi Çalışmalar...

B

bedafocb

Misafir
Heryerdeyiz' Alıntı:
Blog tipinde sağ yada sol kısmına resim(olmasada olabilir) eklenebilen haber scripti,
Veya blog tipinde değilde alt alta sıralı haber başlıkları bulunan ve bu linklere tıklayınca pop up da haber detayı açılan bir script Arıyorum

not: Aspindir ve maxiaspdekiler tam olarak istediğim gibi değil yabancı sitelere bakmadım eğerki daha önceden bakmış veya elinde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim+uzun süredir arıyorum....

İyi Çalışmalar...

Wallahi kardeş bende uzun zamandır bende bu scripti aradım ama nafile... :)
Hatta normal blog sitelerini değiştirmeyi denedim... beceremedim....

elinde olan biri varsa yazabilirmi

A

aSKa

Misafir
arkadaşlar birazda gendiniz çabalasanır başkalarından isdeyene kadar hem gendinizi geliştirmiş olursunuz daha iyi olmazmı hı :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
aSKa' Alıntı:
arkadaşlar birazda gendiniz çabalasanır başkalarından isdeyene kadar hem gendinizi geliştirmiş olursunuz daha iyi olmazmı hı :)

Daha iyi olur hatta denedim...
Buraya hazıra konmak için yazmadım aspindirdeki tüm scriptleri inceledim hiç biri istediğim gibi değildi hatta fazla anlamasam bile bazılarını editlemeye çalıştım bi türlü ya istediğim sonuca gelemedim yada bilmediğim sorunlarla karşılaştım buraya yazmamın sebebi eğerki tarilerime uygun elinde bi script olan varsa veya daha önce bi yerlerde gördüyse paylaşmasını rica ettik...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istekler bayagı cokmus, isteyene yardımcı olabilirim ücret karsılıgı :)

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AeDating tamamen arkadaşlık için yazılan bir scripttir fakat ücretlidir. eMule'den lenmiş versiyonlarını bulabilirsiniz fakat türkçeleştirmesi ve arayüz özelleştirmesi biraz bilgi gerektiriyor..

Örneklerini Aşağıdaki linklerden görebilirsiniz..
http://aedating.aewebworks.com/index.php?skin=mcl
http://aedating.aewebworks.com/index.php?skin=def
http://aedating.aewebworks.com/index.php?skin=ae3
http://aedating.aewebworks.com/index.php?skin=act
http://aedating.aewebworks.com/index.php?skin=frt

S

SaveTargetUs

Misafir
Heryerdeyiz' Alıntı:

İyi Çalışmalar...

aspindir.com > azrailinhaber scripti. popup değil aynı pencerede açıyor. aynı pencerede kodu açan kısma popup açmak için gerekli java scripti yazarsan popup olarakta açar. kod aşağıda.

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">
<!--
window.open('http://www.xxx.com','Popup_Window','toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no,copyhistory=no,width=600,height=300')
// -->
</SCRIPT>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5