İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ( Legal ) hazır script istekleri için buraya mesaj atınız

M

murme

Misafir
Bana güzel bi image gallery scripti lasim kategorize edebilen falan vs.. mysql ile calisan ücretsiz tavsiyeleriniz

S

SaveTargetUs

Misafir
murme' Alıntı:
Bana güzel bi image gallery scripti lasim kategorize edebilen falan vs.. mysql ile calisan ücretsiz tavsiyeleriniz

www.phpkolik.com > my e_gallery ( Nuke de çalışıyor, gayet güzel. Alt kategori açabiliyorsun. resimlere oylama yapılabiliyor. yorum yazılıyor. istersen ecard olarak bilem gönderebiliyorlar. )

S

SaveTargetUs

Misafir
ya ben bi yerde görmüştüm asp mi php mi hatırlamıyorum ama link scripti gördüm zamanında ama indirmedim. Yakında kendim editlicem bir taneyi aciip yapıcam ama şu anda aşırı doluyum. Hem nickine php coderr yazmışsın. Yazmaya başlasan 2 gün sürmez. yada editlesen 1 günlük iş. Bu scriptlerin çok büyük işlevleri yok. Uğraşılsa yazılır çok rahat.

S

sezgin

Misafir
Ardakaşlık

Merhaba,

Arkadşalık sitesi isteyenler DEMO

Arkadaşlık sitesini üçretsiz indirmek isteyenler İNDİR

ahmetekinler

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kardesler Acil Yardim Edin Bana Sitem Acilmiyor Phpnuke

GUVENLIK PATHC YAMA LARI YUKLEDIM EKLEDIM YANI SITEM ACILMIYOR BAKARMISIN www.ahmetx.net

H

HoLY

Misafir
Arkadaslar sanirim bosuna cabalanıyoruz buraya yazacagımıza gidip kendı ugrasımızla yapsak daha ii olacak :) sanirim

S

SaveTargetUs

Misafir
http://www.ahmetx.net/index/ niye bu adrese yönlendiriyor.

Arkadaş 2 seçeneği var hatanın. config.php & mainfile.php ... Ama öncedende 2 başlıkta yazdım açıkladım. config.php ayarların yanlış.

C

cappytoi

Misafir
HoLY' Alıntı:
Arkadaslar sanirim bosuna cabalanıyoruz buraya yazacagımıza gidip kendı ugrasımızla yapsak daha ii olacak :) sanirim
topic amacına ulaştı sanırım :)

legal hazır script arayan arkadaşlar; http://www.hotscripts.com adresine bakın burada beleşe buldunuz buldunuz, bulamadınız yoktur. Uğraşmayın ya gidin legal olmayanını bulun ya da oturun kendiniz yapın.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir tane hazırlıyoru yakında burada yayınlarım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ücretszi sarkısözleri sciprti ihtiyacım var bunu ben melodi vss. cerirebilrim.. ücretszi varsa sevinriim..

M

murme

Misafir
dmoz indexliyen link scripti lazim

ama database ine alicak ordan listelicek bilgileri yani google in siteyi indexlemesi acisindan isim verirseniz sewinirim arkadaslar

C

Cin

Misafir
Herkese Bi$eyLer Lazım Ama Sanırım Dertlerıne Derman OLan yok Banada Bı$eyLer Lazımdı Yazacaktım İçim Karardı Yazmıyayım En İyisi:)

R

REdBuLL

Misafir
Mrb.
Banada Mp3 downlad scripti LAZım php oLursa Çok daha iyi oLuR ama asp de oLabiLir.
birde türkçe oLursa sevinirim
iyi çaLıŞMaLar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5