İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ( Legal ) hazır script istekleri için buraya mesaj atınız

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Lütfen sorunuz PHP ASP Flash Perl Phyton JSP ColdFusion Tcl üzerinde değilse ve komple script isteği yapıyorsanız bu başlık altında yapınız!

+ eklenti:
sadece ücretsiz ve legal olan script isteklerinde bulununuz.
Yeni yazdırmak istediğiniz veya ücretli hazır scriptler için, al sat ilan bölümüne mesaj atınız.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de vuduu.com daki scripti çok beğendim.. Ona benzer bişeyler olabilir arkadaşlık olarak.. Okulumuzun sitesinde kullanmak istiyorum sadece okul öğrencilerinin kayıt olabileceği şekilde filan.. Ama sanıyorum o script özel bir script bu nedenle başka benzeyen şeylere de razı oluruz.. 8*630 türleri mesela.

Ehe tabi bir de mp3 portal scripti vermek isteyen olursa php ne ala..

İsteyenin bir yüzü kara :)

T

Turkyurdu.org

Misafir
Desix' Alıntı:
Ben de vuduu.com daki scripti çok beğendim.. Ona benzer bişeyler olabilir arkadaşlık olarak.. Okulumuzun sitesinde kullanmak istiyorum sadece okul öğrencilerinin kayıt olabileceği şekilde filan.. Ama sanıyorum o script özel bir script bu nedenle başka benzeyen şeylere de razı oluruz.. 8*630 türleri mesela.

Ehe tabi bir de mp3 portal scripti vermek isteyen olursa php ne ala..

İsteyenin bir yüzü kara :)

Arkadasimizin bir ürünü
http://www.oyunprogram.info/bbt

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Metal müzik sitesi icin script Lasım
Edit : Php oLursa sevinirim

O

onder

Misafir
bir ara arkadaslarla NSBM portali acmistik eger scripti silmediysem yollarim ama emin degilim silinip silinmedigine. bakayim.

F

FreeBSD

Misafir
What is the Forum ?

zokkie: Herkesin isteğini karşılayabilecek misin ?

:)

H

Heryerdeyiz

Misafir
@FreeBSD Zokkie karşılamayacak sadece istekler yazılacak karşılayabilecek arkadaşlar isteyenlerle iletişime geçecek...

CagLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istek cok ama ortada script yok bence topic siLinsin kimse bo$a umutLanmasın :confused: :eek: :rolleyes: :D

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaşın isim yapmaya çalıştığı kesin adminden bu konuyu kapatmasını rica ediyorum.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş kendisi vermeyeck.. hazır script paylaşımları bu başlıktan yapılacak..

tabiiki güyaa..

genelde bizde herkes yiyici olduğundan fazla paylaşımcı olmadığından kimse elindeki emek verdiği scriptlri de bedavaya filan vermez yani..

O nedenle genelde boş bir topic oldu bence..

P

Parae

Misafir
Arkadaşlar ,

Kurtadam 'daki toplistten lazım , çok sitede gördüm ..
En çok hit yollayan site toplistin üstünde yer alıyor , genelde absürt toplistler o scripti kullanıyor ....
Banada öyle birşey lazım ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5