İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz scriptler

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
İyinet forumu için ücretsiz scriptler bölümü yararlı olmazmı warz olmayan ücretsiz dağıtan scriptlerin paylaşımı herkesin açısından yararlı olacağını düşünüyorum

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Kesinlikle katılıyorum. Ücretsiz scriptler bölümü çok yararlı olucaktır foruma ve bizlere.

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bencede öyle bi bölümün açılması yaralı olur

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
marez script dağıtılmıycakki nası kullansın :s yurtdışında yurtiçinde bi dünya script var güzel güzel bunları bir arada toplamak çok yararlı olur

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bencede doğru diyor..Ücretsiz scriptler yayınlanırsa bazı arkadaşlar bunları geliştirip tekrar bize döndürebilir..Bir taş= Kuş katliamı :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyinet forumu için ücretsiz scriptler bölümü yararlı olmazmı warz olmayan ücretsiz dağıtan scriptlerin paylaşımı herkesin açısından yararlı olacağını düşünüyorum

Bu tür uygulamalar ASP,PHP vb. kategorilerdede yayımlanabilir. Ekstra bir bölüm açarsakda sorun teşkil etmezde nereye açarsak uygun olur sizce?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben scriptler ve esktra programlar kategorisi veya bolumu vs istiyorum..

Cunku o kadar cok guzel programlar varki ücretliler kadar islevli bu yüzden acik kaynak kodlu programlar felan cok guzel tanitilabilir..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Güzel fikir benim siteye direk link verin dermişim :) ucretsizyazilim.com

Webmaster Genel Kategorine Ücretsiz Kaynaklar diye bir başlık açılsın alt kategorileride ücretsiz domain - ücretsiz hosting - ücretsiz script - ücretsiz yazılım olmasın bende var :D -ücretsiz siteler (ücretsiz site ve blog veren yerlerin topluca kona bileceği bir alan)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Webmaster genel bölümüne Ücretsiz scriptler adlı kategori açılabilinir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bölümü aktif ettim. Umarım herkesin düşüncesindeki gibi aktif bir bölüm olur. Hayırlı olsun.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bölümü aktif ettim. Umarım herkesin düşüncesindeki gibi aktif bir bölüm olur. Hayırlı olsun.

hocam :) kategoriyi yanlış açmışsın yani ben Webmaster Genel derken kategori olarak söyledim bölüm olarak değil.

yani şunun gibi olsaydı daha güzel olurdu.

Hazır Uygulamalar (27 Kişi İçerde)
Hazır web uygulamaları paylaşım ve yardım alanı
Alt Forum: Vbulletin VbSEO, WordPress, osCommerce, Drupal, phpBB, PhpNuke, Joomla, SMF, MyBB, Webwiz Forum, Xoops

Ücretsiz Paylaşımlar
(27 Kişi İçerde)
Ücretsiz paylaşım ve yardım alanı
Alt Forum: PHP Script, ASP Script, Yazılımlar, Domain, Hosting, Mail

Kalın yaptıklarım bu forumda olmak zorunda!

Daha önce konmamasıda çok ilginç özelliklede bunu benim fark edememiş olmam çok kötü.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hocam :) kategoriyi yanlış açmışsın yani ben Webmaster Genel derken kategori olarak söyledim bölüm olarak değil.

yani şunun gibi olsaydı daha güzel olurdu.

Hazır Uygulamalar (27 Kişi İçerde)
Hazır web uygulamaları paylaşım ve yardım alanı
Alt Forum: Vbulletin VbSEO, WordPress, osCommerce, Drupal, phpBB, PhpNuke, Joomla, SMF, MyBB, Webwiz Forum, Xoops

Ücretsiz Paylaşımlar
(27 Kişi İçerde)
Ücretsiz paylaşım ve yardım alanı
Alt Forum: PHP Script, ASP Script, Yazılımlar, Domain, Hosting, Mail

Kalın yaptıklarım bu forumda olmak zorunda!

Daha önce konmamasıda çok ilginç özelliklede bunu benim fark edememiş olmam çok kötü.

Bu şekilde olursa daha yararlı olacağını düşünüyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şuan bahsini ettiğimiz konu bence çok hassas. Yönetimin duyarlı olup söylediklerimizi yapmasını rica ediyorum. " Webmaster Genel " ana kategorisinin altına;

Ücretsiz Scriptler :
> Asp Script
> Php Script
> Asp.NET / Aspx Scriptler

şeklinde açılması gerekiyor. Çünkü;

" Ücretsiz Scriptler " aramasında bu kadar kısa sürede 2. sayfanın en tepesine çıkmışız. Title'de bu kelime geçtiği için.

http://www.google.com.tr/search?q=ücretsiz+scriptler&hl=tr&start=10&sa=N

Bu kelimeyi genel kategori ve alt başlıklarada diğer hedef kelimeleri girip sık sık güncellersek bir çok aramada 1. olabiliriz. "Asp Scriptler" "Php Scriptler" "Asp.NET / Aspx Scriptler". Bu kelimeleride Google'da yakalarız çok kısa sürede. Zaten biz sık sık içerik ekleyeceğiz ve güncel olacak o bölüm. En az 1 K hit oradan gelir. Daha önce script yayınladığım bir sitem olduğu için tecrübeliyim.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Vaaay daha açılalı ne kadar oldu ki ikinci sayfanın tepesindeyiz. Hem de 10 konu falan açılmış burda.

En kısa zamanda şu blüme yüklenelim de adam gibi ilk sayfaya yerleşelim ve ordan sağlıklı hitler gelsin.

Tabi bu yeterli değil. Mesela bir "script'in adı"nda da ilk sayfaya gelmek fena olmazdı.

Edit: Şimdi baktım da orda açılan bir çok konuda ilk sayfadayız, bazılarında birinciyiz. Hadi hayırlısı

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Vaaay daha açılalı ne kadar oldu ki ikinci sayfanın tepesindeyiz. Hem de 10 konu falan açılmış burda.

En kısa zamanda şu blüme yüklenelim de adam gibi ilk sayfaya yerleşelim ve ordan sağlıklı hitler gelsin.

Tabi bu yeterli değil. Mesela bir "script'in adı"nda da ilk sayfaya gelmek fena olmazdı.

Edit: Şimdi baktım da orda açılan bir çok konuda ilk sayfadayız, bazılarında birinciyiz. Hadi hayırlısı

İşte dediğim gibi; 'Ücretsiz Scriptler" ana başlık, php scriptler, asp scriptler, aspx/asp.net scriptler alt başlık olsa ve bunların altına girsek içerikleri çok daha sağlıklı hit yakalarız. Hemde daha sağlam kelimelere oynamış oluruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi