İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Seo Analizi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Konu dışında mesaj yazılmamasının daha iyi olacağı kanatindeyim, aynı zamanda mesajıma ekleme yapmak gerekirse vakit bulunca önerdiklerimin anlatımını yapacağım. Çünkü bu şekilde pek faydalı olmadığını düşünmeye başladım =)

Teşekkürler - İyi Forumlar,

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Konu dışında mesaj yazılmamasının daha iyi olacağı kanatindeyim, aynı zamanda mesajıma ekleme yapmak gerekirse vakit bulunca önerdiklerimin anlatımını yapacağım. Çünkü bu şekilde pek faydalı olmadığını düşünmeye başladım =)

2 söylediğinize de katılıyorum,örneğin 1 yazı yazarak binlerce kişiye ulaşabilir çok daha fazla kişiye yardımcı olabilirsiniz :)

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Haklısınız, istemeden de olsa konu dışında mesaj yazmak zorunda kaldığım için özür dilerim. Güzel ve iyi niyetli birşeyler yapmaya çalışıyorsunuz, tekrar özür dilerim.

Saygılar

peçorin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm yolladım cevap bekliyorum :) ayrıca "simsir"e bu çalışmasından dolayı teşekkir ederim

FuLubbeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gibi konularda bilgisi olmayan bizlere yardımcı olduğu için teşekkürler :alkış: PM gönderdim :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5