İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ULTRA POP UP (1K POPUP 1,5YTL)

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ultrasponsor.com dan bir hizmet daha Ultra POP UP.

Sitenizden açacağınız 1K pop up başına 1,5YTL ye kadar para kazanacaksınız.

ULTRA POP UP 3: 1.000 POP UP SAYFA = 1,5YTL

ULTRA POP UP 2: 1.000 POP UP SAYFA = 1,4YTL

ULTRA POP UP 1: 1.000 POP UP SAYFA = 1,3YTL

Detaylı Bilgi Sistemde...

Sisteme giriş yaptığınızda gerekli kodları bulabileceksiniz. Sistemden aldığınız "linke" direkt olarak pop up açabileceksiniz.

Şartımız aynı sayfada başka pop up kodu olmaması.

16 farklı sponsor ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ultrasponsor.com

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hayırlı olsun newturk arkadasim.
Xp firewall vb.nin popup korumalarını aşıyormu

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz sadece pop up linkini veriyoruz.

Gerisi sizlere kalmış artık.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterlerin ruh sagligi acisinda, sitenizdeki tiklanan her bir linkin farkli bir pencerede acilmasi onlemeyi dusunuyormusunuz ?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterların ruh sağlı düşünülerek tüm linklerin aynı pencerede yönlenmesi sağlanmıştır. Bu tür Türk webmaterlarını koruyucu ve destekleyici faaliyetlerimiz kesintisiz devam edecektir. :)

Ayrıca, webmasterların cep sağlıklarını da düşünerek bir yeni sponsor ilave edilmiştir. YESIL KART BASVURU ;)

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki uyelik formu doldurdum fakat herhangi bir mail vs. gelmedi. onay mi bekliyorum ?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi öncelikle şöyle düşümek lazım. Eğer, pop up pencereyi ziyaretçiyi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız, hiç açmamak lazım.

Açılan pop up pencere ziyaretçiyi ilgilendirmeyen, rahatsız eden bir pencere ise tabiki hiç hoş olmuyor.

1K pop up pencere fiyatına gelince; daha çok kazandıran sponsorlar bulursak tabiki bu oranı artıracağız. Şuan sisteme kayıtlı 17 sponsor reklamını bir pencere doldurup kazanç elde etmeye çalışmaktayız.

Kazancı, masrafları ve komisyonumuzu düştükten sonra pop up sayfa sayısına böldüğümüzde bu fiyat çıkıyor. Aslında çok da kötü bir fiyat değil.

Daha fazla veren bir yer var mı?

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 5.000 Tekili olan bi site için aylık 240 YTL bence az bir rakam değil.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi her türlü site kabul ediliyor mu absürt mp3 vs siteler de bu sisteme katılabilir mi

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Newturk

Daha öncede ultrasponsor a üye olmak istemiştim. oldum da ama bana mail attın ve sistemin beni yanlışlıkla yurtdışı indexe yönlendirdiğini söyledin. Şimdi üye olmak istediğimde yine yurtdışı indexe yönlendiriliyorum..

yok mu bu işin bir çaresi?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkoyun özelden bilgi iletildi.

WaffenSS browser diline göre sizi ingilizce iceriğe yonlendiriyor sistem.
Uye olmak ve Türkçe sisteme erismek icin su linki kullanniz.
http://www.ultrasponsor.com/indextr.html

Diger arkadaslar günlük 50K tekil pop up kota hedefi koyduk. Bu hedef doldugunda yeni pop up pencere alınmayacaktır.
Bilgilerinize...

absürt ve mp3 siteleri bize bir e-mail göndersin inceleyelim
(Sadece pop up için)

Bol Kazançlar....

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
peki her ip için bir kez mi sayılıyor yoksa çoğul olarak da sayılıyor mu açıklarsanız sevinirim.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki popuplar her ziyaretçiye 1 defa mı açılıyor yoksa siteyi gezerken sürekli zonk zonk diye açılıyor mu?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O size bağlı. Biz sadece pop up açılacak linki veriyoruz. Tekil olarak sayıyoruz.

Pop up açma kodu isterseniz zaman ayarlı olur, isterseniz her tekil için bir kez açacak pop up kodu kullanırsınız, isterseniz pop up önleyicileri alt edecek bir kod olabilir.

O size bağlı.

Biz sadece şu kriteri getiriyoruz. Standart pencere olacak, pencerenin tüm fonksiyonları olacak, kolayca kapatılabilecek, aynı sayfada başka pop up açılmayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5