İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ultrasponsor güven vermiyor gibi

S

SatlikDomain

Misafir
Farkındamısın haa demoglaji yapıyorsun, çözüm üretemiyorsun. İyi bir yönetici laf salatası yapmaz, direk çözümü üretir ve çatlakları kapatır.

Sen bize, şı işi şu kadar yapıyorum, şöle yaptık geçmişde, şöle şöle.. vs vs..

Ben sadece şunu söylüyorum 180 mb SQL i taşıyımıyorsan bırak bu işi, fazla kasma derim. İnsanların canını yakıp ahlarına alma !.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse karalama yapmaya çalışmıyor.Bilmiyorum bu konularda ne kadar tecrübelisiniz ama 180mblık bir dbyi nasıl taşıyamazsınız burası dolabında dediği gibi komik.Büyük bir iş yapmak için yola çıkmışsınız bare güzel yapın...Profesyonel bir sponsor bakkal gibi not ederek iş yapmaz;)bu benim fikrim.

D

doLob

Misafir
karaliyoruz demek

neden hosunuza gitmeyen mesaj atinca karalamis oluyoruz? 180 mb db yi tasimayi bilmiyorsaniz yazdiklarimiz az bile.

baska not etmemizi istediginiz bisey varmi sayin newturk??

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir tane olumlu eleştiri yaptınız mı, sayın DOLOP CINAROGLU SATILIKDOMAIN ?

Bazıları iş üretir bazıları laf. Forumlarda bilgi alış verişi yapılır öc alınmaz.

İş sadece 180mb bölüp taşımak olsaydı onu yapardık elbet.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
girdimde sıfırlanmış hesabım. :D taşındı demek.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden eleştiriyi yanlış anlıyorsunuz?Eleştiri hep olumlumu olmak zorunda???
Biz sadece 180mblık dbyi nasıl taşıyamazsınız bunu diyoruz bu kadar profesyonel birileri nasıl yapamaz diye?
Size bir soru sadece buna cvp verin yeter.Kendinize yakışıyormu yazdığınız e-mail???Bir yere not ettik bakkal gibi isteyince defterden bakacaz diye
Saygılar

S

SatlikDomain

Misafir
Eleştirim 180 mb db taşıyamıyorsun ve diyorsunki " 180 mb bölüp taşırım " en üstte ilk mesajımda bi php dosyası verdim. bu php dosyası ile indirdiğin tar.gz tr.gz .sql uzantılı tüm yedekleri 3-5 dk içinde yükülüyor.

öç almak gibi bir niyetimiz yok, olsaydı bunu aleynen forumun ortasında yapmam ben !.

Olumlu eletiri şu yönden yaparım zekice bir iş yaparak iyi bir aracılık hizmeti vermeye çalışıyorsun ama bir türlü prosefyenelleğe geçmiyorsun.

Profesyenelce çalışan ki peki dersen ? bu forumdan çıkan elmasgunes. hiç bir karşılığı olmadan hemenpaylas.com örnek verebilirim.

O kadar sunucusu var ve bence kar etmiyor şuan, sende profesyenelce bir iş yapmak istiyorsan alacaksın 2 suncu en azından ikisinde çalışıcaksın. Ne kadar webmaster artmaya başladıkca sunucu sayını çıkartıcan.

Neyse bu konu uzar.

Sana tavsiyem 180 mb DB taşıyamazlık yaparsan karizma dene birşey kalmaz, amatorlükden ileriye gidemezsin.

Bunu yapmıyorsan birşey diyemem ama illa yapan birisini bulursun. Olmadı bu forumdan yardım ise seve seve gönüllü yaocak kişi bulursun, bende dahil !.

M

maxxlist

Misafir
ben ödemelerimi alıyorum... Sordugum sorulara çok kısa sürede mantıklı cevaplar ve tatmin edici cevaplar alıyorum... Bence yaprığı işte gayet başarılı bi ... Daha iyisini yapabileceğini iddia edenler varsa yapsınlar....

Ayrıca 180 Mb lık dosyanın tasınıp tasınamazlığıyla hiç bi sponsor ufalaz ya da büyümez... Taşımayı bilipte icraatı olmayanları da biliriz....

Bende kimseye karalama yapmıyorum....
Süpper bi sponsor da demiyorum.... Server sorunları oluyor arada .. ben kısa zamanda onu da aşacaklarına inanıyorum... destekler artarsa hem onun için hem de türkwebmaster lar için güzel şeyler olacağı kanısındayım...

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu nedir yaaa?

Merhaba,

Sistem server degisikliginde meydana gelen bir hata nedeniyle bazi kayitli
webmasterlarin giris sifre ve kullanici kodlari silinmistir.

www.ultrasponsor.com/'ndextr.html adresinden `yeni webmaster kayit`
bolumunden tekrar kayit yaptirmanizi rica ederiz. Oncelikle sistemin sizi
taniyip tanimadigini kontrol ediniz eger tanimiyorsa lutfen tekrar
kaydolunuz.

Saygilar....

Güleyimmi ağlayımmı .????? Şimdi ben yeniden üye olacağım ve herşeye yeni baştan mı başlayacağım kazandığım parayı nasıl hatırlatacaksınız umarım telefonun not defterine falan kaydetmediniz?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizde simdiye kadar kazandığınız tüm bilgiler kayıtlı. Sadece teyid için sizinde bu bilgileri kaydetmenizi istemiştik. Eğer not etmediyseniz, size gönderdiğimiz e-maile komisyon toplamını öğrenmek istediğinizi bildirdiğiniz taktirde, bu bilgi size gönderilecektir.
İlk ödemede eski hesabınızdaki para + 10YTL ilk avans ve yeni hesabınızdaki para ödenir.

S

SatlikDomain

Misafir
maxxlist' Alıntı:
ben ödemelerimi alıyorum... Sordugum sorulara çok kısa sürede mantıklı cevaplar ve tatmin edici cevaplar alıyorum... Bence yaprığı işte gayet başarılı bi ... Daha iyisini yapabileceğini iddia edenler varsa yapsınlar....

Ayrıca 180 Mb lık dosyanın tasınıp tasınamazlığıyla hiç bi sponsor ufalaz ya da büyümez... Taşımayı bilipte icraatı olmayanları da biliriz....

Bende kimseye karalama yapmıyorum....
Süpper bi sponsor da demiyorum.... Server sorunları oluyor arada .. ben kısa zamanda onu da aşacaklarına inanıyorum... destekler artarsa hem onun için hem de türkwebmaster lar için güzel şeyler olacağı kanısındayım...

Herhalde Google Adsense kullanmadın ?

kullansaydın şuan ağlayarak yukardaki msj yazardın.

M

MitNicK

Misafir
:)

ismozalp' Alıntı:
Merhaba,

Sistem server degisikliginde meydana gelen bir hata nedeniyle bazi kayitli
webmasterlarin giris sifre ve kullanici kodlari silinmistir.

www.ultrasponsor.com/'ndextr.html adresinden `yeni webmaster kayit`
bolumunden tekrar kayit yaptirmanizi rica ederiz. Oncelikle sistemin sizi
taniyip tanimadigini kontrol ediniz eger tanimiyorsa lutfen tekrar
kaydolunuz.

Saygilar....

Valla Ben Tanıdı Unutmamış hehe... Bence Biraz fazla üzerine gidiyorsunuz...Ödeme zamanı geldiğinde herşey ortaya çıkar o zaman Düşüncelerimizi Aktarırız... Teknik sorunlar Yaşanabilir...Kayıtlıymış Bilgiler Bakalım görelim yakın zamanda ödeme alacak arkadaşlarımız illaki vardır... ve Burada da bunu KESİNLİKLE belirteceklerine inanıyorum... Yargısız infaz yapmayalım Bekleyelim görelim...

C

Cyber Coder

Misafir
10 dakikada bir server değiştiriyor bunlar bıktım artık ya !

M

maxxlist

Misafir
SatlikDomain' Alıntı:
Herhalde Google Adsense kullanmadın ?

kullansaydın şuan ağlayarak yukardaki msj yazardın.

google adsense de kullanıyorum... ama nasıl kazanılır google dan bilmiyorum yani... %0.3 geçmiyor gösterim tıklama oranlarım...( çaktırma yeni başladım:D )

benim demek istediğim komple kötülemek yersiz..
elbette herkes haklı server değişikliği çok oluyor bunun bize zararı oluyor... ama biraz da destek vermek gerekli diye düşünüyorum...

ayrıca o bi yere not edin olayıda kullanıcıların iyiliği düşünülerek yapılmış... eğer ki bi yere not edin demeseydi; bugun çoğu kişi benim hesabımda ne kadar var dı ya gittiyse de, şöylede böyle de, bi dünya şey diyeceklerdi... bence iyi oldu... ne de olsa kimin kaç parası oldugunun kaydı ultrasponsor da da var.. böylelikle su 2 gün boyunca çoğu kişinin hesabımdaki para ne kadar dı? gibi sorular kafasında olmayacak diye düşünüyorum...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiginiz uzere server ve para birimi sistemi degistirilirken, eski komisyon bilgilerinizi yeni hesaba alamamistik. Eski bilgileriniz yeni sisteme elle girilecektir. YTL olarak.....

Fakat, eski sistemdeki bilgilerinizi gormek istiyorsaniz:
http://www.tinax.net adresinden bu bilgileri istediginiz her zaman bakabilirsiniz. (Sadece hesap kontrolu icin kullaniniz, giris icin eski uyelik bilgilerinizi kullanabilirsiniz.)
Eski sitem bilginizi hatirlatmak istiyoruz:
Kullanici isminiz: ******@******
Sifreniz: ******

Ultrasponsor.com Sponsorluk Merkezi yine ayni adreste: ( ARTIK YTL OLARAK )
http://www.ultrasponsor.com

Pop up sayfa acip para kazanmak isteyenler ise:
http://www.newturk.net/newaffiliate/ sistemini kullanabilirler.

Yeni sistemde hile yapan siteler aninda tespit edilmekte olup, bu nedenle daha once dusen komisyon oranlari 15 mart 2006 ya kadar kademeli olarak tekrar artirilacaktir.

Cevap vermek veya irtibata gecmek icin lutfen bu e-maili kullanmayiniz.

Irtibat icin: [email protected] e-mail adresini kullaniniz.

Saygilarimizla....

M

maxxlist

Misafir
pop up için tekrar danmı üyelik başvurusunda bulunacağız?

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır birazdan tüm kullanıcıları orayada atacağız. Böylece oraya tekrar üyelik başvurusunda bulunmanıza gerek kalmayacak. Tüm üyeleri de e-maille bildireceğiz.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide ödemeler nasıl oalcak? pop-up servis ayrı dieri ayrı mı? gerçi benim pop-upla işim olmadı da :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5