İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ultrasponsor güven vermiyor gibi

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu gelen email sizede geldimi ?

Merhaba,

Sizlere 3 önemli açıklama yapacağız.

1- Hafta sonu server değişimi gerçekleştirilecektir. Bu server
değişiminde ne yazık ki geçmiş döneme ait bilgilerinize ulaşamayacaksınız.
Bu bilgilerin olduğu dosya 180mb büyüklüğünde olup taşımak mümkün olmadı. Bu
nedenle, lütfen hafta sonuna kadar kazancınızı bir kenara not ediniz. Biz
ayrıca üç ayrı bilgisayara size ait kazanç bilgilerini download edip
saklayacağız. Bizden İLK ÖDEME talebinde bulunduğunuzda bu mebla yeni
hesabınızdaki meblaya eklenecek böylece geçiş sorunsuz tamamlanacaktır.
Aklınıza yanlış düşünceler gelmesin, bizdeki paranız sizindir ve sizin
kalacaktır. Hafta sonu hesabınız sıfırlanmış görünce sakın şaşırmayın.

2- Sistemde dikkatinizi çektiyse son zamanlarda reddedilen tıklamalar
bölümü hayli kabardı. Bunun nedeni sizlerin veya üyelerinizin hile yapması
değildir. Tamamen bir sistem hatasıydı. Sistem bir tıklamayı 2-3 tıklama
olarak saymakta ve sonra o fazla saydığı tıklamaları reddedilmiş
göstermekteydi. Sistem operatörleri sorunu çözdüler. Şuan sorun giderilmiş
gözükmektedir.

3- Ayrıca, hile yapanların daha net tespiti için sistemdeki pop up
sayfaya komisyon ödeyen sponsorlar başka bir domaine kaydırılacaktır. Pop up
sayfa açmak isteyenler daha sonra vereceğimiz bu adrese gidip pop up sayfa
işlemlerini istatistiklerini oradan takip edeceklerdir.

Sistemde düşen komisyon oranları bizi de en az sizler kadar rahatsız
etmektedir. Gelecek hafta bu yaptığımız düzenlemelerden sonra çok daha
hızlı, kesintisiz hizmet alacaksınız. Hile yapanları anında silecek ve
komisyon oranlarını hak ettiği değerlere çıkaracağız.

İlk ödeme limiti 20ytl, bu limiti geçen her üye bize e-maille başvuruda
bulunarak ödeme alabilir. (10YTL avans ilave edielcektir) Sonraki
ödemelerini yine her ayın 5. de alacaktır.

Saygılarımızla.
Ultrasponsor.com

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açık sözle bu olanları anlatması bile bir artı puan bence. gözüme girdi ultrasponsor.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
shopyland' Alıntı:
nedenle, lütfen hafta sonuna kadar kazancınızı bir kenara not ediniz.
Ultrasponsor.com

Harbiden büyük cesaret.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangisi daha komik ?

shopyland' Alıntı:
nedenle, lütfen hafta sonuna kadar kazancınızı bir kenara not ediniz.
Ultrasponsor.com

ploop' Alıntı:
açık sözle bu olanları anlatması bile bir artı puan bence. gözüme girdi ultrasponsor.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benjede adamlar iyi niyetle söylüyorlar en ufak bi şeyde atıyorlar mail daha ne istiyosunuz? baska yerler gibi mailinize cevap vermemezlikde etmiyorlar. olumlu ya da olumsuz max 24 saatte dönüyorlar geri..
bence iyi yoldalar ;)

M

maxialem

Misafir
ads den saşmıcam yeni kararım o adamların servere bozuluyo biz tıkanıp kalıyoz valla enson baktıgımda 1 dolar bile olmamıştı kapattım bende ads de 50 dolar birikmiş pin göndermişler gelsin de bir bakalım

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wishmaster, doğruları söylemeyip, sorgusuz sualsiz sistemden atan binlerce yabancı sponsorun varlığını düşünerek yazılarını yaz istersen. doğru söyleyen dokuz köyden kovulur tabi. bir de bir türk'ün bu işi yapma kompleksine sahipsin belli, çamur atmaya çalışıyorsunuz devamlı. bravo size.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben anlamıyorum bu kadar buyuk bir firmalar bu kadar kendilerine guvenıyorlar bu nasıl ıs zırt vırt server degısıyor.Begenmıyorlarsa kendı serverlarını kursunlar

D

doLob

Misafir
180 mb lik bi db nasil tasinmaz?

nasil yapilacaigini bilmiyorsalar gelsinler anlatayim ben db yi nasil tasiyacaklarini

komik.....

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha öncede söylediğimiz gibi en iyi gösterge zaman. Topu topu bir sponsor olarak 2,5 aydır sizlerleyiz. Bizim için iyi veya kötü bir şeyler söylemek için daha erken.

Server değişikliğinden sonra bir çok sorun çözülmüş olacak.

Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Komisyon oranlarımız aldığımız son kararlar ve düzenlemelerden sonra tekrar belirlenmiştir. Uygulamak yeni servera kısmet olacak.

D

doLob

Misafir
newturk' Alıntı:
Daha öncede söylediğimiz gibi en iyi gösterge zaman. Topu topu bir sponsor olarak 2,5 aydır sizlerleyiz. Bizim için iyi veya kötü bir şeyler söylemek için daha erken.

Server değişikliğinden sonra bir çok sorun çözülmüş olacak.

Bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Komisyon oranlarımız aldığımız son kararlar ve düzenlemelerden sonra tekrar belirlenmiştir. Uygulamak yeni servera kısmet olacak.

nasil yapilacaigini bilmiyorsalar gelsinler anlatayim ben db yi nasil tasiyacaklarini

komik.....

A

apaChe

Misafir
doLob' Alıntı:

komik.....

Bende yardimci olabilirim isterseniz :)

D

doLob

Misafir
ayip yazik gunah bu kadar insanla dalga gecer gibi yazmisiniz yaziktir gunahtir para kazanmak bu kadar kolaymi ya

not etcekmisiz kazanclari oldu baska ne yapalim?

S

SatlikDomain

Misafir
180 mb db, en fazla 3 ile 5 dk içinde taşınır.

Hatta lütfen iyinet forumlarında Mysql bölümüne giriniz. Shell komutları var. Yok ben shell ile yapamam diyorsanız yukle.php gibi php dosyaları ile mysql'e yedeklerin gönderimi var.

Hatta ekliyorum http://www.hemenpaylas.com/download/265804/yukle.php.html

Bu php dosyası ile ben 150 mb yedeği 5 dk içinde taşıdım. Açıklaması var içinde.

Hala ben yapamam diyorsanız ben sizin yerinize ücretsiz bir şekilde taşırım yedekleri.

Profilimde msn yazıyor ekliyiniz.

İyi Günler.

Wishmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
Wishmaster, doğruları söylemeyip, sorgusuz sualsiz sistemden atan binlerce yabancı sponsorun varlığını düşünerek yazılarını yaz istersen. doğru söyleyen dokuz köyden kovulur tabi. bir de bir türk'ün bu işi yapma kompleksine sahipsin belli, çamur atmaya çalışıyorsunuz devamlı. bravo size.

Onlar hiç değilse hem kazancını silip hemde alay etmiyolar. Sende bunları düşünerek yaz istersen.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz kimseyle alay etmiyoruz. Tüm üyelerimize saygı ve iş ahlakı çerçevesinde görüşürüz. Sizler nereden alay ettiğimizi çıkarıyorsunuz. Olaya sadece 180mb dosyayı bir yerden alıp başka bir yere taşımak olsaydı, elbette bizim teknik ekip bunu başarabilirdi.

Yeni sistemde dolar tabanlı değilde YTL tabanlı olacak, ayrıca kampanyaların bazılarına davet edilme zorunluğu getirilmekte. Yurt dışından aldığımız destek ve teknik ekibimizle bu çalışamalar gerçekleştirilecektir. Hem de pazartesi günü sistem kesintisiz yeni sistemde olacak.

Birileri birşeyleri başarır birileride hep konuşur. Tarihte hep böyle olmuştur ve olacaktır. Konuşmak kolay, karalamakta öyle. Ne zaman burada bir konu açılsa çok acımasız haksız eleştiriler yöneltiyorsunuz. Birde bu karalamaları yapanlar bu işlere senelerdir emek harcayanlar. Unutmayın, bu piyasa sponsor olmadan dönmez.

Dediğimiz gibi daha şurada yayına geçeli 3 ay olmadı. İddalıyız. Uzun yıllar sizleri kazançlı sponsorlarla buluşturacağız.

Bir yıldır bu işi 20-30 siteyle manual olarak yapıyorduk, şimdi bu işi tabana yaymaya çalışıyoruz hepsi bu.

Ultrasponsor.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5