İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ultrasponsor paramı ödemedi

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 ytl alt ödeme limiti vardı. site 2 aydır kapalı. kimseye ulaşamıyorum..buradaki NEWTURK üyeli arkadaş'a okadar p.m atmama rağmen iletişim kuramadım.. içeride 23 ytl kaldı. lütfen parayı ödeyiniz.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] mail adreslerinden ulaşıyordum önceden. Newturk nicki kendisine ait ama bağlanıyormu şu anda bilmiyorum. Düzenli ödeme alıp hiç bir sorun yaşamayıp krizden çıkmamı sağlayan sponsordur kendisi. 2 aydır kapalı kalmışsa sitesi, yolunda gitmeyen birşeyler vardır mutlaka veya gözden kaçmıştır. Newturk, bilerek ödememezlik yapmaz diye düşünüyorum. Limiti geçmediğinden gözünden kaçmışta olabilir.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 ytl ödeme limiti olan bir sitede, 30 ytl yi aşmayan ödemeler gözükmemektedir. Bu sebeple görmemiştir. İnsanlar güven duygusunu çok uzun sürede kazanırlar fakat en ufak bir hatada dolandırıcı ilan edilirler. Yabancı sponsorlar ödeme günü dahi, içinde bi dünya para varken pek çok kişiyi banlıyor, herkez alışmış ve kullanmaya devam ediyor. Ama bu sponsor Türk olunca sistemi kapanıp içinde 20 ytl 'niz kaldığında üç kağıtçı, dolandırıcı gibi şeyler yazılması hiç hoş değil. O kadar ödeme aldım, sorun yaşamadım 20 ytl de kendi insanıma bedava reklam yayınlamış olayım denilip geçiştirilebilecek bir rakam. Bu kadar büyütmeye gerek yok.

Benzer bir başlık bende açtım Gezclub için. 1 milyarım kaldı içerde. 300 ytl varken ödemeyecekseniz reklamları kaldırayım. Alıştık yabancılardan. Bu seferde size ücretsiz çalışmış olayım dedim. Yok yok ödüycez hiç bir sorun olmicak denilipte 1 milyar olunca ödememeleri üzerine ve 3 ay geçiştirmeleri ardından dolandırıcı yazmıştım.

Büyük bir sorun yaşamış olmasaydı kimse düzene oturmuş bir sistemi kapatmak istemez.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en azından bir cevap verirler adamlar, biz de anlayış gosteririz.
olay 20 ytl meselesi değil. binlerce site üyesi ola bir sistem ev site kaptılıyor, nebir açıklama neden bir maillere ve tellere cevap var.. beni yazmaya mecbur eden de bu oldu. buradaki üye olan NEWTURK en azından cevap verebilirdi.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 ytl ödeme limiti olan bir sitede, 30 ytl yi aşmayan ödemeler gözükmemektedir. Bu sebeple görmemiştir. İnsanlar güven duygusunu çok uzun sürede kazanırlar fakat en ufak bir hatada dolandırıcı ilan edilirler. Yabancı sponsorlar ödeme günü dahi, içinde bi dünya para varken pek çok kişiyi banlıyor, herkez alışmış ve kullanmaya devam ediyor. Ama bu sponsor Türk olunca sistemi kapanıp içinde 20 ytl 'niz kaldığında üç kağıtçı, dolandırıcı gibi şeyler yazılması hiç hoş değil. O kadar ödeme aldım, sorun yaşamadım 20 ytl de kendi insanıma bedava reklam yayınlamış olayım denilip geçiştirilebilecek bir rakam. Bu kadar büyütmeye gerek yok.

Benzer bir başlık bende açtım Gezclub için. 1 milyarım kaldı içerde. 300 ytl varken ödemeyecekseniz reklamları kaldırayım. Alıştık yabancılardan. Bu seferde size ücretsiz çalışmış olayım dedim. Yok yok ödüycez hiç bir sorun olmicak denilipte 1 milyar olunca ödememeleri üzerine ve 3 ay geçiştirmeleri ardından dolandırıcı yazmıştım.

Büyük bir sorun yaşamış olmasaydı kimse düzene oturmuş bir sistemi kapatmak istemez.

UltraSponsorun Bu ilk kapatması Değil Sende Bende Onda Çoğu Kişide İçeride 20 Ytlsi Kalmış olabilir 20 ytl kendi başına pek bir rakam olmasada 100 kişi * 20 ytl iyi bir rakam yapıyor ve buda bir kişiyi dolandırıcı ilan etmek için yeterli bir sebep BENCE

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UltraSponsorun Bu ilk kapatması Değil Sende Bende Onda Çoğu Kişide İçeride 20 Ytlsi Kalmış olabilir 20 ytl kendi başına pek bir rakam olmasada 100 kişi * 20 ytl iyi bir rakam yapıyor ve buda bir kişiyi dolandırıcı ilan etmek için yeterli bir sebep BENCE

kesinlikle katılıyorum
ama 100 kişi biraz az olmuş
20 ytl si kalan 100 kişi
10 ytl si kalan 1000 kişi
5 ytl kalan vs vs vs

bunları bir hesaplarsan orta yollu bir araba parası yapıyor
dediğin gibi perşembenin gelişi çarşambadan belliydi zaten.

Bence ultrasponsor UZAK DURULMASI GEREKEN bir sponsor

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ultrasponsor.com da kimsenin parası kalmadı. Tüm ödemeleriniz yapılacak. 2005 den beri tüm kazançlar arşivimizde. 6 ay kadar sistemde reklamlara ve ödemelere ara vermek zorunda kaldık. Kaldığımız yerden başlıyoruz. Bizi çekemeyenlerde karalamalarına başlayacaktır tabiki...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
10 kere kapattın açtın kim neyi çekemeyecek ya, bir huzur ver.

andyou

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kime ödeme yapmış ki ?

vakti zamanında benimde içerde param kaldı mebla hatırlamıyorum

haram olsun ...

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kime ödeme yapmış ki ?

haram olsun ...

kime mi ödeme yapmış ?

1 sene öncesine kadar 3 ayda toplamda 500 ytl kadar ödeme almışlığım vardır,o zamanlar hep msn'i de açıktı newturk'ün.

ne oldu bilmiyorum tek tek sponsorlar çekildi sonra üyelikler gitti vs. ama bu kadar da abartmayın.

düşene bir tekme de ben atayım duygusu ne kadar iğrenç bir şey.

newturk'ün son aktivitesi ' bugün ' idi,detaylı bir açıklama yaparsa en azından soru işaretleri kalkacaktır.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu tür çalışmalarda ciddiyet esas alınmalıdır. Sitenin kapanması , açılması bunların hepsi güvensizliğe işarettir. Zaten arkadaşlarımızın çoğu mağdur olmuş. Ödeme alınması sorun çözmüyor. Burada ki sorun ciddiyetsizliktir. Disiplinsiz bir iş. Haliyle bu tür eleştirilere - eleştiri şeklinde cevap vermek çok yanlıştır. Bence hatasını kabul edip. Siteyi kapattığı anda yeni açılış tarihini ve sebeplerini ardı ardına sıralaması gerekiyordu.

Kişinin veya firmanın mevcut konuda yapmış olduğu açıklama bence net bir açıklama değildir. Bu tür eleştiriler çıkmazdan kişi açıklama yapsaydı. O zaman forumda ki kullanıcıları bu konuda anlayış gösterirlerdi. Açıklama yapmadan sitesini kapatan ve müşterilerini mağdur bırakan bir kişi her zaman yıkıcı eleştiriler hedefi olmalıdır bence. Ve öylede olmuş. Düşene bir tekme vurmak değildir bu. Mağdurların aradığı haktır. Umarım doyurucu bir açıklama gelir.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site kapatılmadı arkadaşlar. En son 2006 yılı haziran ayında sitemiz kapatılmıştı. Ağustos 2006 dan beri sistem çalışıyor, tüm kazançlar sitemde arşivleniyor. Sadece son altı ayda sistemde sponsor sayısı 2 ye indiği için webmasterlar gelir elde edememiş ve limitlerin altında kalıp ödeme alamamışlardır. Bu durum 6 ay önce sitemizde duyurulmuştur, duyuru halen sitede yer almaktadır.

Sistemde son altı aydaki kazançlardan kaynaklanan 250ytl lik bir ödeme kalmıştı, bu ödemeleri de %10 fazla vererek ödüyoruz. 3 Aralık itibariyle sistemde bekleyen ödeme kalmamış olacak.

Daha uzun yıllar Türk webmasterlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Belirledikleri ödeme limitini geçen tüm webmasterlara HAFTALIK ödemeler yapılmaktadır. Msn, forum ve e-mail ile yine destek verilmeye devam edecektir.

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim ne derse desin, Ultrasponsor benim için canlı para demektir. Reklamını yayınlıyon. Cuma günü ödemeni alıyon. Temiz iş. Param kalmış olabilir. Sorun etmiyorum. Diğer sponsorlarda ödemeni anında yapacağım. Ama işlem başı 10 ytl masraf kesiyorum deseler tamam derim aynı anda. Farklı pencerelerden bakıyoruz. Ama sakalım var sözüm geçmiyor :)

Gözümün önünde hitli sitelerim, host parası ödeyemediğimden kapanmaya başladığı zaman kullanmış ve toparlamamı sağlayan firmadır Ultrasponsor. Yani kim ne derse desin kötü birşey kabul etmem.

emerev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kime ödeme yapmış ki ?

haram olsun ...

Ben kendisi ile uzun süre çalıştım. Ödemelerde aksaklık olduğunu hatırlamıyorum ama bildiğim birşey varsa 1 KURUŞ alacağım bile kalmadı. Adsenseden bu yana kendisi ile çalışmıyorum. Turkceyama.com olarak iyi bir teklif gelirse kendisi ile çalışmayı tereddütsüz düşünürüm.

Türkiyede sayılı ve saygın sponsorlardan biridir. Kendisini karalamayalım. Ödeyemeyeceği reklamı vermez.

M

memox

Misafir
ultrasponsorla bende çalışmıştım ve parayı gününde almıştım. Üstelik yapılan bir hatada maillere anında cevap vermişlerdi. Tabiki sponsor sıkıntısından dolayı reklamları kaldırmak zorunda kaldım. Tekrar sponsorlarını yükseltirlerse tekrar yayıncıları olmaya devam edeceğim bazı sitelerimle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5