İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated Çek Geldi Nasıl Bozdururum??

N

nothing

Misafir
merhaba arkadaşlar... updated dan ocak ayına ait çekim geldi ve bu aldığım ilk çek.. ödemez diye düşünmüştüm ama yanılttı beni ve çok mutlu oldum çeki görünce.. 104.16 dolar tam..

şimdi sormak istediğim bu çeki nasıl bozdurmamız gerektiği.. yani genel sorular.. en hızlı nerde bozdurabilirim.. ne kadar para alır banka..

beni bu konularda bilgilendimenizi rica ediyorum.. teşekkürler şimdiden

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes bilgim yokda hayırlı olsun Güle güle harca.
ben daha yeni üye oldum updated bakacaz bize gelecekmi..

tekrar hayırlı olsun

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
nothing' Alıntı:
merhaba arkadaşlar... updated dan ocak ayına ait çekim geldi ve bu aldığım ilk çek.. ödemez diye düşünmüştüm ama yanılttı beni ve çok mutlu oldum çeki görünce.. 104.16 dolar tam..

şimdi sormak istediğim bu çeki nasıl bozdurmamız gerektiği.. yani genel sorular.. en hızlı nerde bozdurabilirim.. ne kadar para alır banka..

beni bu konularda bilgilendimenizi rica ediyorum.. teşekkürler şimdiden
başlıkları gez veya arama fonksiyonu var sitede onu kullan. bu konu forumda çok yazıldı.

N

nothing

Misafir
saol...

gelir inşallah sanada ama bana taa ocak ayı çeki geldi biraz geç yolluyolar sanırım ama olsun..

N

nothing

Misafir
tr.st' Alıntı:
başlıkları gez veya arama fonksiyonu var sitede onu kullan. bu konu forumda çok yazıldı.

dostum biliyorum bu konunun çok açıldığını fakat yeni bir bilgi varmı diye araştırıyorum...

M

M@latyasporlu

Misafir
ben bozduramadım çeki... vede yırttım :D ama yırtmanın zevki ayrı ... yırtmanın zevkini yaşayabilirsin updatedle :p

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi Bankasına Git. Ceki Bozarlar.. Yanlız 1 Hafta ile 21 gun arası bekleme süresi var cek keske 99,99 $ lık gelseymiş :) 104 $ lık geldigi icin 100 $ üstüne 15 $ komisyon alıyorlar.. Bozduramaman söz konusu olamaz.. M@latyasporlu gibi yırtıp atma :) Banka senin cekini bozmak zorunda :p

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yapi Kredi'den komisyon almiyorlar benden... Butun cekler 100 ustuydu. Sadece cek tesliminde 3.15 YTL bozdurma ucreti aliyorlar... (Sube: Kizilay/ANKARA)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:
Yapi Kredi'den komisyon almiyorlar benden... Butun cekler 100 ustuydu. Sadece cek tesliminde 3.15 YTL bozdurma ucreti aliyorlar... (Sube: Kizilay/ANKARA)

Sanslısın Bursa / Heykel Şubesinde alıyorlar :)

N

nothing

Misafir
hdogan' Alıntı:

bende ankaradayım o zaman kızılay şubesine gidiyim dimi iyi olur.. 15 dolar komisyon alsada önemli değil gerçi çünkü 20 ytl falan eder napalım alırsada eyvallah deriz.. :)

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:

:eek:

YKB-Kızılay-Ank

5,25 YTL çek tesliminde
20,55 YTL çek hesaba geçerken muhabir masrafı diye kestiler

senden niye masraf kesmiyorlar acaba :confused:

B

besiktaslim

Misafir
bankanın müşterisi iseniz komisyonda düşüklük veya farklılık olabilir.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankanın musterisi olmasanızda parayı $ olarak alırsanız belli bir ucret kesiliyor YTL olarak alırsanız kesintisiz veriliyor.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya şimdi bana istanbul lazım ya bi tane istanbulda banka ismi filan yazmaz kimse :eek:

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istiklal caddesinde yapı kredi var giderken galatasaray lisesine giderken solda onu dene :D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama orda bozduran olmuş mu daha önce beşiktaşta garanti bankasına götürdüm ben çek 30$ istediler akbanka götürdüm almyoruz biz bunu ney ki bu dediler. taksimdeki yapı kredide kesin bozuyolarsa götürürüm tabi yani. hem de bütün çekleri orda bozdururum google falan da ?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi az once google bolumunde yazdım her banka bozuyor ceki sadece sen dogru kişi ile iletişim kuramıyorsun google bolumunde yazdıgım mesajı oku.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Her banka bozar yada bozmalı diye bir şey yok. ilçe merkez şubelerine giderseniz kambiyo servisi mutlaka oluyor. işte böyle şubelerde kesin bozmak zorundalar. ben sizlere vakıfbankı tavsiyeye ederim. en azından neyin nasıl yapılacağını biliyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5